Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek ...katalógusokból, való vásárlásról? fórum

Mi a véleményetek ...katalógusokból, való vásárlásról? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 28. 09:55
Én szeretem, a csomagvárás izgalma miatt, de igazából ruhát nem, csak inkább dekorkozmetikum és egyebek.
2010. máj. 16. 18:05
Ruhaneműt nem érdemes onnan rendelni,mert a képeklen teljesen másképp mutat és ha megjön a csomag csak akkor lepődik meg igazán az ember mert olyan mint a kapca én már jártam igy,azóta soha sem rendeltem ilyesmit,csak kozmetikumokat amit ismerek mert abban is lehet csalódni. Erről ennyit.
2009. okt. 8. 13:19
Én baromi sokat rrendelek/utálok boltozni/a lényeg csak olya n dolgokat lehet neten venni a ruhatárból amik nem túl testreszabottak.Pl. cipő..azt mindenképp próbálni kell,vagy melltartó ilyesmik.De egy pólót egy kardigánt nyugodtan...Könyvekről nem is beszélve!
2009. okt. 8. 12:13
Az osztrák csomagküldökröl vannak tapasztalataim. Több pozitív, egy negatív. Ahogy már lentebb is olvasható, gond nélkül vissza lehet küldeni, mincs cirkusz.( Az adott idön belül.) Mivel nagy méretü ruhákra van szükségem(remélem nem sokáig) nem is tudnám nélkülük elképzelni a ruhatáramat. Speciális katalógusból ismerem a Quelle-t és a neckerman-t. A Q...-nek van helyi lerakat boltja, így egyáltalán nincs postaköltség.
2009. okt. 8. 12:07
Jah, kozmetikumot is rendeltem régebben, de most találtam egy boltban is kapható natúrkozmetikum-márkát, és azt veszem. Max. majd parfümöt rendelek, meg a családnak 1-2 dolgot karácsonyra, de még ez sem biztos...
2009. okt. 8. 12:05
Mi szoktunk néha ruhát rendelni... Az osztrák quelléből. Azért jó, mert ha nem jó, visszaküldhetem, ők állják a visszapostát, és nem kell fizetni, amit visszaküldtünk. Nem úgy, mint az itthonit... A magyarokból nem nagyon rendelek... Csak könyvet! :D
18. 85055abb64 (válaszként erre: 16. - 85055abb64)
2009. okt. 8. 12:03
elveszész = elvész :-)))))
2009. okt. 8. 12:02
Ruhát semmi képpen nem vennék katalógusból de ami azt illeti nagyon mást sem. Könyvet esetleg, de mást tényleg nem. Az a jó ha látom és a kezembe fogom azt amiért pénzt készülök adni :)
16. 85055abb64 (válaszként erre: 14. - Shaikan)
2009. okt. 8. 12:00

Igen, én sem képzelem, hogy a rukáknál ez rendszer lenne, de én éppen kifogtam egy ilyet.


A ketyeréknél is igaz, amit írtál, de én megfigyeltem magamon valamit, hogy mitől érnek csalódások.


Mivel nő vagyok, sokszor elkövetem azt a hibát, hogy kép alapján rendelgetek, és amikor megkapom az egy "vödörnek" :-) képzelt krém a tenyeremben elveszész :-)


Tudom-tudom, mindennek ott a paramétere, de hát..., hát..., háp :-)

15. Sirga
2009. okt. 8. 11:51
Régebben rendeltem, ma már nem. Egyetlen negatív tapasztalatom volt - eszméletlenül elméretezték azt a ruhát, de kiscserélték -, ettől függetlenül leszoktam róla. Drágállom.
14. Shaikan (válaszként erre: 13. - 85055abb64)
2009. okt. 8. 11:50
Ruhanal ez tenyleg rizikosabb, mintha elotte megtapogattad, felprobaltad, et cetera. Minden egyeb ketyerenel, kencenel es bizgentyunel viszont pont ugyanugy nem tudod, mi az, mint amikor a boltban latod. A kedvenc pulcsimat Anyu rendelte meg nekem 12 eve az Ottotol, es a mai napig jo. Velem no az anyaga, mert kotott szarvasos streccs pulcsi. (ez 1 jo pont)
2009. okt. 8. 11:45

ruhát egyszer rendeltem ---> totál mást hoztak


kozmetikumoknál is szoktak csalódások érni, amikor megkapom, de azért az esetek 30-35%-ban "csak".

12. 44c47b2a9b (válaszként erre: 11. - Syria)
2009. okt. 8. 11:45
Én is így gondolom!
11. syria (válaszként erre: 1. - 7fb8501abf)
2009. okt. 8. 11:44
Még egyetlen katalógusból rendelt ruha sem vált be nekem. Hiába nézett ki jól, az anyaga ritka pocsék volt.
10. Shaikan (válaszként erre: 6. - B2076ec79b)
2009. okt. 8. 11:44
Sziasztok. En himnemu letemre inkabb rendelek, mert konnyebb utanajarni, osszegyujteni a lehetosegeket, es a valasztekot atnezni, mint egy boltban. Es tenyleg sokkal kenyelmesebb. Ha pedig jelentos a szall. ktg, akkor megrendelem es adott idoben beslattyogok a telephelyre.
2009. okt. 8. 11:41
Egyébként meg utálok vásárolni...boltban, pláza stb...de a katalógusból igen...ruhát már nem inkább kozmetikumokat.
2009. okt. 8. 11:40
Nálam az van, hogy rögtön nem kell fizetni, és ugye veszek ezt azt csak mikor fizetni kell akkor kapok rohamot
7. Veronika27 (válaszként erre: 5. - 7fb8501abf)
2009. okt. 8. 11:40
Akkor neked való az Egy boltkóros naplója c. film :)))
6. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - 7fb8501abf)
2009. okt. 8. 11:38

Én sem vagyok ilyen :) Ruhát nem szoktam, kozmetikai cuccokat igen, meg ajándékokat a neten, mert sokkal olcsóbb és nem kell utána mászkálni :)


De azért mániákusnak nem nevezném magam.... Te miért gondolod hogy az vagy?

5. 7fb8501abf (válaszként erre: 2. - Tundek)
2009. okt. 8. 11:38

Néha nem azt kapja az ember amit megrendelt.

Viszont a kencéket mindég katalógusből veszem, itt a munka helyen...szinte mániákusan rendelgetünk...mikor fizetni kell meg nézek...jézus mennyi hülyeséget vettem...de nálam ez már szerintem...kóros, mármint a rendelgetés.

4. Veronika27 (válaszként erre: 1. - 7fb8501abf)
2009. okt. 8. 11:37

Nem, mert nincs rá pénzem. Könyvet rendeltem eddig, meg egy szexi kombinét, bár az utóbbinál kétséges volt, hogy jól méretet küldenek-e.

Ruhát, cipőt nem rendelnék, azt jó felpróbálni előtte.

2009. okt. 8. 11:36
Mániákusan nem szoktam, de most már elég sok mindent megrendelek ha jó dolgot találok a neten. Szerintem nem minden nő ilyen
2. tundek (válaszként erre: 1. - 7fb8501abf)
2009. okt. 8. 11:36
szia én szoktam, de a méretekkel vigyázni kell. Nálam a méretre az egyel kisebb mint ami a lemért centik alapján kell az jött be.
2009. okt. 8. 11:34

én mániákusan rendelgetek...

minden nő ilyen....?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook