Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek erről? Mit tennétek a helyemben? fórum

Mi a véleményetek erről? Mit tennétek a helyemben? (beszélgetős fórum)

2014. febr. 25. 11:38

Hímezz és tedd fel a hirdetési oldalakra, majd meglátod van-e kereslet a munkádra, illetve keress fel olyan üzleteket, amelyek kézimunkákat árulnak.


Nem sok jóval kecsegtetlek, telítődött a piac, nagyon szép és egyedi munkát kell végezned, hogy bekerülj ebbe a gépezetbe. Bérvarrással, meg a szabadidődet sem fizetik meg, nemhogy a munkádat. :(

Próbálkozz önállóan, nézd meg a hirdetési oldalakon milyen munkák, milyen áron kelnek el, kövesd mennyi idő alatt akad rá érdeklődő.

Sok sikert!!

14. ina87
2014. febr. 25. 11:26
ez alapján amit le irtál nem sok minden derül ki belöle,
2014. febr. 24. 20:15
bármi áron..
12. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. febr. 24. 20:15
h csődbe ment és rengeteg pénzre van szüksége?
11. grizus
2014. febr. 24. 15:52
Én otthagynám, túl gyanús.
10. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 8. - Mezei Virág)
2014. febr. 24. 15:47
:))
9. 3f3949edc4 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. febr. 24. 14:36
A helyedben elkerülném, de nem dönthetek helyetted.
8. Mezei Virág (válaszként erre: 7. - Loch ness)
2014. febr. 24. 14:26

De, lehet. Ha adózol utána!


[link]


Nem éri meg.

2014. febr. 24. 14:10
Nem tudom ennek a jogi hátterét, de nem lehet olyat csinálni, hogy valaki hímez, köt, horgol, stb., és a kész munkáit felteszi a vaterára? Mert akkor munkaközvetítő sem kellene.
2014. febr. 24. 14:09
Harangöntés :) Ez jó :)
2014. febr. 24. 13:50

Kedves Füles!

Csatlakoznék Mildi66-hoz!

Elhiszem, hogy kellene a pénz, a munka, csak itt kőkemény lehúzásról lehet szó! a harangöntés véletlenül nem szerepel a "repertoárjában"? És én még azzal a gyanúperrel is élek, hogy nem Érden van. Lehet, hogy valami üres telekre van bejegyezve egy vállalkozás székhelye. Felejtsd el! A legjobbakat, chch

4. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. febr. 24. 13:26
Kedves Füles! A leírtak alapján én semmiféle gazdasági kapcsolatot nem létesítenék a Hölggyel. Főleg, ha előre pénzt kér a munkaközvetítésért. Na akkor menekülj.Nem tuti, hogy az internetes kereső mindig csak a tiszta és színtiszta igazat dobja, írja, ám azért elgondolkodtató, amiket találtál.Ha komoly a munkaajánlat, elengedhetetlen egy személyes találkozó, a részletek pontos megbeszélése egyeztetése. Munkát pedig csak legális munkaszerződés megkötése után szabad vállalni.
3. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. febr. 24. 13:22
Ne foglalkozz vele! :)
2. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. febr. 24. 13:21

Annak alapján, amit leírtál, az, hogy kerülni kell.

De lehet, hogy rosszul gondolom?

2014. febr. 24. 13:19

Sziasztok

Nagyon szép napot kívánok mindenkinek. Néhány hete,az egyik hirdetési portálon hirdetett egy hölgy,hogy kézi kötőket,kézi horgolókat,és kézi hímzőket keres.Én jelentkeztem a hirdetésére,amelyben kézi hímzést szerettem volna vállalni.Tegnap írt nekem,egy levelet,melyben kérte az elérhetőségemet.Én megadtam neki a telefonszámomat,és az emailcímemet.Telefonon beszéltünk.Ezután,én utána néztem az interneten.Viszonylag sok hirdetése van fenn.Van ahol bejárónőnek jelentkezik.Van ahol felsőfokú végzettséggel,és kereskedelmi gyakorlattal,valamint pénzügyi ismeretekkel,és MLM gyakorlattal keres állást,de olyan is,ahol nagy értékű(10.000000forint feletti) ingatlanokat kínál eladásra.Most,azt szeretném tőletek megtudni,hogy mi a véleményetek róla? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.További nagyon szép napot kívánok mindenkinek.Sziasztok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook