Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek erről? Eladják a gyermekvédelmi Erzsébet utalványt? fórum

Mi a véleményetek erről? Eladják a gyermekvédelmi Erzsébet utalványt? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 1. 17:39
jól teszik.Igazuk van.
6. megi04 (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2012. dec. 1. 17:38

Szerintem is várható volt,ez csak az "eszes,okos"

k..ny nem látta,aki kitalálta.Hát ennyire hülyének nézik az alkeszokat??:))

5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Spinneli)
2012. dec. 1. 17:38
értem én, h van iylen is.... csak akkor talán az önkormányzat segthetne.... mint ahogy sokszor eddig is tette.... elvitték bevásárolni a családot, és felügyelték, h arra költsék, amire kell.....
2012. dec. 1. 17:36
Nálunk is volt ilyen,az utcán kínálgatta egy nő mindenkinek.
3. spinneli (válaszként erre: 1. - C1e9612cd3)
2012. dec. 1. 17:35

Nem feltétlen a felhasználás lehet a gond, hanem az is, hogy nincs elegendő megfelelő minőségű áruval szolgáló beváltóhely.

Sok, falun élő család nem tud elmenni a 20-30 km-e lévő Tesco-ba, ahol be lehet váltani....

2012. dec. 1. 17:33
Várható volt, sajnos...
2012. dec. 1. 17:33

[link]


Én csak tátom a számat.... És sztem semmi jót nem fog szülni a dolog, ha eladásra kerül a sor..... max. az uzsorához hasonló dolgot....

Ja, és sztem nem hülyeség, h utalványban adják, hisz akkor ényleg csak a ygerekre lehet fordtani, vagyis kajára + ruhára + tanszerre....

Biztos akad olyan is, akinek nagy segtség lett volna apénz a rezsiben, stb, de tudjuk, h sokan nem a gyerekre költötték ezt a bevételi forrást.....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook