Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek dr Fülöp Istvánról? fórum

Mi a véleményetek dr Fülöp Istvánról? (beszélgetős fórum)


9. Sára2008 (válaszként erre: 8. - Anita 28)
2011. ápr. 9. 13:51
Szia ! Szerintem annyit adjál amennyit megengedhetsz magadnak ,hiszen az oep támogatja .Különben pedig nagyon jó orvos én csak dicsérni tudom ,laporoscópiával műtött 5 évvel ez előtt, igaz akkor 100ezer ft kapott , de ma már nem tudnánk ennyit adni ...nem gondolom ,hogy a pénz miatt különbséget tenne a betegek között ...nagyot csalódnék benne ..ha így lenne .
2011. ápr. 4. 14:57

Sziasztok!

Április végén lesz méhsövény műtétem, a Fülöp doki csinálja. Azt mondta, hogy az egy napos műtéteket az oep támogatja, így lesz egy kórházi díj 9.000 forint + orvosi díj, amit ránk bíz.

Szerintetek mennyit kellene adnom, lévén, hogy magánklinika? Fogalmam sincs még nagyságrendileg sem, de ha azt nézem, hogy egy laparoszkópia 200e-től fél milla, akkor itt sem lehet 20 ezer a borítékban...pedig nem vagyok anyagilag annyira eleresztve...

Ha valaki átesett már nála ilyen műtéten, írja meg legyen kedves, hogy mennyit "kell" ilyenkor adni...köszönöm

7. Sára2008 (válaszként erre: 6. - Vvicus)
2011. márc. 20. 08:32
Nincsen semmi baj ..Örülök , hogy írtál .
6. vvicus (válaszként erre: 3. - Sára2008)
2011. márc. 19. 23:58

Utánanéztem, ő Vilmos. :-) Érdekes, hogy két Fülöp nevezetű doki is foglalkozik ugyanazzal a gonddal és mindkettő BP-i. Bár lehet, hogy gyakori a Fülöp vezetéknév.

Ne haragudj, amiért összazavartam a fórumodat!

5. vvicus (válaszként erre: 3. - Sára2008)
2011. márc. 19. 21:21
Akkor nem biztos. Ő is Fülöp doktor, de hogy milyen Fülöp? :-D Fogalmam nincs, csak gondoltam, biztos nincs annyi Fülöp doki, aki meddőséggel foglalkozik. Ő egy speciális, IVIG nevezetű kezelést alkalmaz, egyedül az országban.
2011. márc. 19. 16:32
Én mailben kérdeztem tőle párszor, mindig normálisan válaszolt, gondoltam rá, hogy hozzá megyek, de közben megtaláltam az Én dokimat, aki segített (Én is habituális vetélő VOLTAM!!!)
3. Sára2008 (válaszként erre: 2. - Vvicus)
2011. márc. 19. 16:29
Én a Nyírő Gyula Meddőségi centrumba jártam hozzá ,ás ma is ott dolgozik , csak már magán intézmény lett.Én úgy vettem észre , hogy mindenkivel normális , nagyon szeretik a betegei !?Egy emberről beszélünk..?
2. vvicus (válaszként erre: 1. - Sára2008)
2011. márc. 19. 15:58
Az ÁEK-es dokira gondolsz? Én nem vagyok kismamája, viszont feküdtem az ÁEK-ben 4 olyan kismamával, akik habituális vetélők voltak és szintén neki köszönhetik a gyereküket. Elég fura fazon, de kit érdekel, hogy bunkó, ha képes arra, amire más nem? Már van egy lányom, szeretem a dokim, de ha nem jönne össze a második, tuti hozzá fordulnék. Én már ajánlottam is őt a szomszédunkban egy nőnek, már ő is terhes! :-D
2011. márc. 19. 15:55
Én , Ő neki köszönhetem , hogy Édesanya lettem..kár ,hogy nem időben találkoztam vele mert akkor kistestvére is lehetne a kislányunknak .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook