Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek azokról, akik azért haragszanak rám, mert én dolgozhatok? fórum

Mi a véleményetek azokról, akik azért haragszanak rám, mert én dolgozhatok? (beszélgetős fórum)


10. katus3
2021. ápr. 4. 12:54
Volt hogy mi is megkaptuk ismerőstől hogy könnyű nekünk mert van lakás meg kocsi. Ja. Van, mert dolgozunk. Az nem jutott eszébe hogy ő is megtehetné. Sőt... olyat is tudok aki konkrétan azért haragszik mert van egy olyan állásom amit imádok. (2 sulit végeztem el érte.)
9. Brenda86 (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2021. ápr. 4. 12:27
Ja! Ilyen nekem is volt. 🎂
2021. ápr. 4. 03:29
Butaság. Sok rosszat, igaz jót is kihoz ez a járvány az emberekből.
2021. ápr. 3. 12:47
Haragudni? Két egyforma életkörülmény nincsen!
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 3. 11:10

Én semmi ilyent nem tapasztaltam. Vagyis irigységet nem. Szánalmat azért, mert én dolgozom viszont igen!

😁

De tényleg!

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ildi992)
2021. ápr. 3. 11:02
Köszönöm, igazából csak hihetetlen számomra hogy tényleg vannak ilyen emberek....
2021. ápr. 3. 10:17
Miért foglalkozol velük? Tudom rossz érzés, de te nem tehetsz róla, hogy ő így járt. Legalább kimutatják a foga fehérjüket tudod milyenek. Ne törődj velük, mert így csak az energiádat veszik el. Most zárkoz be a kis saját világodba, és magaddal törődj. Érezd jól magad, teljen boldogan, és békességben a húsvéti ünnepek. Tortára fel!!!!! No meg sonka, tojás, torma... Csak te vagy a felelős milyen gondolatok járnak a fejedbe. Ha előjön ez a negatív érzés, mond ki visszaküldelek xy személyhez, mert ez az ő gondolata. És próbálj pihenni, lazítani, jól érezni magad. :) Boldog húsvéti ünnepeket kívánok! :)
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Flóra76)
2021. ápr. 3. 10:09
Így van...nenm mondom hogy a váltás is könnyű , de én is sok vendéglátós ismerősömmel futottam össze tescoba és társaiba, mert dolgozni akart ...
2. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 3. 10:08

Miért nem vált akkor ő is?


Amióta bezártak a vendéglátóhelyek, sok pincér váltott és futárként dolgozik pl átmenetileg.

2021. ápr. 3. 10:04
Mióta bejöttek a korlátozások , sajnos sok szektor leállt és sok szépségipari dolgozó kénytelen otthon csücsülni bevétel nélkül. Én személyszerint kereskedelemhez tartozom és tudok dolgozni , de napi szinten ki vagyok téve a fertőzésnek , mégis volt aki azért lépett ki egy közös csoportból, mert elege van hogy én dolgozhatok , neki meg otthon kell ülnie , pedig nem hencegtem ezzel egy percet sem. Szerintetek ez mégis milyen dolog? Tényleg itt tartunk, hogy a rosszat kívnájuk másnak is mert neki is az ? Megértem hogy elkeseredettek de nem én hoztam a szabályt ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook