Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek azokról a hoxás társainkról, akik önként segítséget ígérnek, de amikor tényleg szükségünk van rájuk, eltűnnek? fórum

Mi a véleményetek azokról a hoxás társainkról, akik önként segítséget ígérnek, de amikor tényleg szükségünk van rájuk, eltűnnek? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 23. 03:35
Ne haragudj,tökéletesen jogos a kérdésed, de olvastam már olyan szabadkozást egy illetőtől, aki mindenkinek segít, hogy nem vette észre. Ha tud, itt van, segít, de millió levele is van. Talán ha szóltál volna mégegyszer, kiderült volna, hogy nincs baj, de akár számítógépes bonyodalom is lehetett a háttérben. Természetesen nem kell lebegni a jóhiszeműség felhőin és Te biztos jobban tudod, mi történt a Saját esetedben, de meglehet, félénk típus vagy és éppen így mutatkozott meg ebben az esetben. Remélem, megoldódott a problémád.
2009. máj. 26. 11:55
Szerintem írd ide a nick-jét, hogy mások is okulhassanak.
2009. máj. 24. 11:48
semmi
4. csefi77 (válaszként erre: 2. - 764e80f0a0)
2009. máj. 24. 11:48

Köszi rendes vagy!Nekem nincs szükségem segítségre!Ez egy régen itt szerzett tapasztalatom,Csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi.Tapasztalt-e már valaki hasonlót?

És talán néhányan a kérdést látva megfontolják a felesleges ígérgetésüket,esetleg emberek magukba néznek.Csupán ilyen céllal ,és szándékkal írtam ezt a kérdést.

3. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - 764e80f0a0)
2009. máj. 24. 11:47
Miben?
2009. máj. 24. 11:41
Szia!Tudok segíteni?
2009. máj. 24. 11:31
Sajnos volt már ilyenben részem.Bizonyos témában tanácsra volt szükségem,és egy hölgy felajánlotta önzetlenül segítségét.Én persze ennek örültem,és vártam a megígért privát levelet,és benne a fontos információkat.Megjegyzem,ez esetben nem kértem személyesen arra,hogy írjon.ő ajánlotta fel segítségnyújtását.Azután csak vártam és csak vártam,és azóta is várhatnék.Miért nincs benne,bennük annyi,hogy megírják,ha mégis meggondolták magukat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook