Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek azokról a barátnőkről, akik "nagyon szeretnek", de folyton sértő megjegyzést tesznek rátok? fórum

Mi a véleményetek azokról a barátnőkről, akik "nagyon szeretnek", de folyton sértő megjegyzést tesznek rátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. Zsuzsa88 (válaszként erre: 11. - Piczur)
2008. febr. 9. 16:39
Ez az. Más az, ha valaki pl. felajánlja, hogy gyere menjünk futni/edzőterembe, mert van rajtunk néhány + likó, meg más az, ha kisbágernek nevez. Az a legidegesítőbb, hogy 99%-ban azt csinálja, hogy először dicsér, hogy bombanő vagyok (bár 10-12 kg felesleg azért van rajtam - tehát mondhatni, hogy arányosan gömbölyű vagyok), ilyen meg olyan jól nézek ki, meg ha pasi lenne, biztos csak ilyen csajokkal járna, erre nem telik bele 5 perc (lehet, hogy a tudatalattija teszi), egy az egybe ócsárolja magát, hogy ő milyen UNDORÍTÓAN kövér, meg olyan kövér, hogy néha már ha bemegy vlhova úgy érzi magát, mint elefánt a porcelánboltban. Kezdjük azzal, hogy az alacsony lányok mindig szexibbek, cukibbak, és ha vékonyak (kb. 45 kg lehet), az már maga a legtöbb pasi álma.
11. Piczur
2008. febr. 9. 12:25

Biztosan barátnő az ilyen?

Az építő kritika és őszinteség az rendben van, de a sértegetés miért kell?

10. skyler
2008. febr. 9. 12:05
Van ilyen barátnőm. De ő ilyen... Nem is annyira jó barátnőm mint a többi. Nem is osztok meg vele mindent. Ugyis kiforgat. De azért a barátnőm. Néha jó fej tud lenni.
2008. febr. 9. 11:04
Ha csak barétnő ,az lecserélhető
2008. febr. 9. 10:55
Nekem nővéremék ilyen furcsák. Külön-külön olyan jól el tudok beszélgetni mindkettőjükkel, de ha együtt vagyunk mindhárman, ők ketten szinte mindig belém kötnek, rajtam köszörülik a nyelvüket, sértő, lealázó megjegyzéseket tesznek. Mintha én lennék a leghülyébb, legszánalomraméltóbb ember a világon...:((( Valamikor szó nélkül elviselem, de van mikor nagyon megbántódok rajta. Egyszer-kétszer már szóltam nekik, hogy állítsák le magukat, és rávilágítottam, hogy folyton ezt csinálják velem, de azt mondták, hogy csak bedumálom magamnak az egészet, és hogy hülye vagyok...Szerintetek miért csinálják ezt? :(((
2008. febr. 9. 09:54
Az én barátnőm meg a képembe röhög az utóbbbi időben. Hs elmesélek neki valamit ami kissé kellemetlen vagy inkább eléggé, a szó szerint kiröhög. 14 éve vagyunk barátnők, kb fél éve kezdte, de annyira zavar, hogy már inkább nem is mondok neki semmit. Így viszont olyan érzésem van hogy ez már nem is igazi barátság. :(
2008. febr. 9. 09:16

Ha igaz barátnőnek tartod, akkor el kell fogadnod a „sértő” megjegyzéseit is... hiszen a barátság nem arról szól, hogy udvariassági köröket tegyünk nap mint nap, hanem egymás hibáira rávilágítsunk!

Van egy csodálatos idézetem a barátságról: „Aki barát, szeret, de aki szeret, nem mindig barát.”

A barátság a legnagyobb emberi próba!

5. 4020
2008. febr. 8. 21:30
Nem 'barátnő' az ilyen....
4. 7004ca251b (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. febr. 8. 20:47

eyszerűen nincs megelégedve magával,és azt hiszi,ő akkor fog többnek tűnni,ha téged aláz.az ilyen ember amúgyis hajlmaos alatomosnak lenni,úgyhoga olykor még kedves és rendes is,én a helyedben nem biznék benne.

irigy.nincs az ilyenre szükség!

3. Jázminka (válaszként erre: 2. - Zsuzsa88)
2008. febr. 8. 20:28
Ha jópofin mondta,csak viccelt,és meg akart talán nevettetni,mert lehet,hogy szükségét látta ennek.H a komolyan mondta,akkor baromira szerethet...!Találsz rendesebb barátnőt!
2008. febr. 8. 19:15
Van 1 barátnőm, aki ugyan kedves, rendes stb., de folyton megjegyzéseket tesz rám. Egyszer bombanőnek mond, aztán elkezdi ócsárolni magát az ő 45 kilójával, hogy olyan kövér, mint egy disznó, aztán rám néz, látja, hogy mellbevágott a mondattal, és kiköpi, hogy a disznóknak a kisbágerek a legjobb barátnőjük...
2008. febr. 8. 19:13
Mi a véleményetek azokról a barátnőkről, akik "nagyon szeretnek", de folyton sértő megjegyzést tesznek rátok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook