Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek azokról a barátnőkről, akik "nagyon szeretnek", de folyton sértő megjegyzést tesznek rátok? fórum

Mi a véleményetek azokról a barátnőkről, akik "nagyon szeretnek", de folyton sértő megjegyzést tesznek rátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. Zsuzsa88 (válaszként erre: 37. - Orsy21)
2008. febr. 12. 12:43
Figyelj, az egy dolog, hogy egy barátnő megmondja az őszinte véleményét, de egy igazi barátnő figyel arra, hogy lehetőleg úgy mondja meg, hogy az ne fájjon. Lehet, hogy csak őszinte volt, de miért kell SÉRTEGETNIE? Nem lehet sértegetés nélkül a tudtomra adni, hogy van rajtam néhány + kiló?
2008. febr. 12. 09:32
Ne téveszd össze a barátnőt az ellenséggel!
40. otis (válaszként erre: 34. - Marimese)
2008. febr. 12. 08:36
Érdekes, én pont másképpen vélekedem a barátnőségről. Fontosabb, hogy minden helyzetben mellettem álljon, még akkor is, ha bolond vagyok. Legbelül úgyis tudom, hogy mit kell tennem.
39. otis (válaszként erre: 37. - Orsy21)
2008. febr. 12. 08:20

Doktorúr! Olyan bizonytalan vagyok.... vagy mégsem??


:)))

38. quimbi (válaszként erre: 35. - Zsuzsa88)
2008. febr. 11. 18:21
Szia Zsuzsa88, az olvasottak alapján csak azt tudom javasolni, hogy koptasd le minél hamarabb a bomlasztó csajt, mert az ilyen nem barátnő és ne félj megtenni-egyszerűen kerüld a vele való találkozókat, majdcsak megunja a csimpaszkodást..Szerintem el van szállva magától a csaj és hidd el addig nem nyugszik, amíg meg nem szerzi a barátodat magának, mégha csak egy futó kalandra is..ismerem a fajtáját!
37. orsy21
2008. febr. 11. 15:51
Szerintem őszinték. (vagy nem)
2008. febr. 11. 15:37

Látod már elérte, hogy magadban keresd a hibát.


Én is ilyen voltam, hogy nem akartam megbántani, pedig mindenki mondta, hogy ne barátkozzak vele mert rossz vége lesz. Nálunk válás lett a vége.

2008. febr. 11. 14:48
Kezdtek megijeszteni. Régen nagyon jóban voltunk, mostanában lett ilyen gané. De különben nem kell félteni, van 2 legjobb barátnőm, akiket imádok, és ez kölcsönös is meg minden, csak ez a 3. mostanában nagyon szúrja a szemem... Lehet, hogy csak én lettem mostanában érzékenyebb a beszólogatásokra, nem tudom, de egyre több dologgal húzza ki a gyufát. Én próbálom kerülni a csajt, nem hívom soha, nem írok neki SMS-t, hogy mizu, hogy vagy?, stb., de ő nagyon tartani akarja a kapcsolatot. Vigyáz arra, hogy hetente-kéthetente találkozzunk. Ma jön hozzám KV-ra, mert elfelejtett felköszönteni a szülinapomon, és el akar jönni hozzám mindenáron. Az a gond az egésszel, hogy én senkivel nem tudok gané lenni, amíg nem látom értelmét. Bár rengeteg aprósággal kiborít, de ezek csak apróságok. De ha megint rászáll a pasimra, komolyan mondom, felpofozom!!!
2008. febr. 11. 14:05

Szia!

Egyszerű: Nem barátnő!

A barátnő az aki ,ha kell megmondja az igazat ,még ha fáj is!

De ha kell kezét lábát töri érted ha szükséged van rá!!

2008. febr. 11. 13:56
Azt hiszem az is barátnő,csak a rosszabb fajtából,+még írigy is lehet!
2008. febr. 11. 13:42
Nekem is volt dolgom, ilyennel sajna!Aljas némber az ilyen gyorsan meg kell tőle szabadulni mert az ilyen mindenre képes!!!!
2008. febr. 11. 11:20
Ha az embernek ilyenek a barátai akkor ellenségekre már nincs is szüksége.
30. otis
2008. febr. 11. 07:49
Ezek nem barátnők, hanem haverinák. Jönnek-mennek...
29. otis (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2008. febr. 11. 07:48
ha mindkettő idősebb nálad, akkor egyszerűen a rangsor megtartása miatt. Nehogy "több" legyél náluk. Nekem húgom és nővérem van. Abszolút tapasztalható ez a törekvés.
28. supin
2008. febr. 11. 07:36
Én lecseréltem az enyimet. Az már nem barátnő
2008. febr. 11. 01:10
Lapát, de azonnal!!!
2008. febr. 10. 23:13
Ha csak ilyen barátnőre van lehetőséged, akkor talán jobb barátnő nélkül.
2008. febr. 10. 18:24
Lekell állitani
2008. febr. 10. 16:41

Bocsi Zsuzsi, de mire vársz? Az én "barátnőm" szórol szóra így viselkedett. ÉS ELSZERETTE A FÉRJEMET!

Te is így akarsz járni? Nagyon rövid úton szakits meg vele minden kapcsolatot.

23. macoka3 (válaszként erre: 14. - Zsuzsa88)
2008. febr. 10. 16:26

Néha az ember lánya lenyel pár keresetlen szót.:-)

DE nem hiszem,hogy az igazi szívbéli barátnő rosszmájú megjegyzésekkel igazi társ lehetne.Szerintem az igazi barát arról ismerszik meg,hogy jótanácsaival,jó-vagy rossz kedvével,önzetlenségével melletted áll.Ha nem így látod a barátságotokat,akkor nem biztos,hogy ő az igazi lelki társ.Szép napot:-))))))))))))

2008. febr. 10. 16:06

Szia Zsuzsa88!

Nekem úgy tünik hogy a barátnőd fél hogyha fogysz kicsit ő háttérbe szorul mert akkor te leszel a központban mert te leszel a jobb nő.

2008. febr. 10. 16:03
Rengetegszer megalázott már társaságban, főleg, amikor kérdezett valamit a pasimmal kapcsolatban, én meg visszakérdeztem, hogy miért kellene, hogy megmondjam. Legjobb védekezés a támadás elven elkezdett velem ordítozni nemegyszer, hogy mit képzelek én, de ezt már írtam. A gond az, hogy ő kihasználja, hogy ő jobb csaj, mint én, és legutóbb azzal borított ki, hogy amikor megbeszéltük, hogy 4esben megyünk szórakozni (én+pasim, ő+pasija), úgy kiöltözött, mint egy utolsó utáni ..., persze csupa csipkés dologgal, ami kilátszik a nagyonmini alatt, mert tudja, hogy az enyimé bolondul a csipkés cuccokra. Mindig úhgy állt, hogy közelebb legyen hozzá, mint én. Ha vlki nem ismer bennünket, teljesen úgy nézné, hogy ő az én pasimmal van együtt, én meg az övével... Undorító, amiket csinál. És ahogy táncol... Riszálja magát, és szexin mosolyogva néz a páromra. Hánynom kell tőle...
20. Zsuzsa88 (válaszként erre: 15. - Méregkeverő)
2008. febr. 10. 15:53
Nem értem a kérdést. Hogy őszinte -e, nem tudom. Lehet. De milyen értelemben kérdezed?
2008. febr. 10. 00:14
Az ilyenek nem barátnők! Aki szeret,az nem sérteget, ha valamit mondani akar, azt szépen teszi, mint az enyém, bár nagyon régen találkoztunk, de minden levelünkben érezzük a szeretetet a másik iránt.
18. sunbird (válaszként erre: 17. - 9778ca1817)
2008. febr. 9. 22:18
és a pasid megvan még?
17. 9778ca1817 (válaszként erre: 16. - Sunbird)
2008. febr. 9. 21:26
Igen dobd ki. Az én "legjobb" barátnőm még gyereket is képes volt szülni. (persze ettől még nem lett övé a paasim)
16. sunbird (válaszként erre: 13. - Zsuzsa88)
2008. febr. 9. 21:21

Zsuzsa, ilyen "barátnőm" Nekem is volt. Rázta magát a férjem elött és amikor szóvá tettem, én voltam a hülye, hogy hogyan képzelem, hogy ő kikezdene a férjemmel. Neki olyan mintha a testvére volna. (sokat voltunk akkoriban együtt, a két házaspár, gyerekekkel)

Aztán csak pár hónap kellett, hogy a férjem bejelentse hogy el akar válni. Hogy miért? Hát mert a "barátnővel" akar élni. Elköltözött, és az egész lamúr 3 hónapig tartott. Igen, persze, vissza akart jönni utána, de én elhajtottam a pi...ba. A "barátnő" meg visszament a férjéhez.

Ja és ha elfogadsz egy jótanácsot egy 33 éves elvált nőtől. Ki kell dobni az ilyen csajt. Lehet, hogy nem is tetszik neki a pasid, csak be akarja bizonyítani hogy meg tudja szerezni. Kell ez neked?

Nem baj, ha egy életre megsérted. Sőt.

DOBD KI

2008. febr. 9. 21:06
Őszinte?
2008. febr. 9. 16:53
A legújabb sztori (ma történt): Elköptem, hogy hétfőn elkezdtem a 90 napos diétát, erre a csaj majdnem felpofozott. "Ugyan, Zsuzsa, mit akarsz? Jól nézel ki!" Találjátok ki, mit mondott 5 percre rá! Naná, ő a kövér... Erre amikor már teljesen kibuktam, mondtam neki, hogy ne szóljon bele, mert semmi köze az alakomhoz, elegem van a megjegyzéseiből is, különben is sz*rul érzem magam a bőrömben, és a felemás dicséretek ezen nem fognak változtatni semmit. Kérdezi, hogy miért nem elégszem meg azzal, amim van, bármelyik pasit megkaphatnám. Mondom neki, hogy bocccs, de emlékezz csak vissza, amikor minden 7végén együtt mentünk szórakozni, de mindig egyedül maradtam. Erre azt mondta, hogy azért nem vett észre senki, mert nem voltam qrv*s. Kössz, mondom, annak kell hogy legyek, ahhoz, hogy valaki észrevegyen? Erre azt mondta, hogy igen. Köszikösziköszi, nagyon édes barátnő vagy. És az a poén, hogy még ő haragudott meg rám... Kivágom, mint macskát sz*rni! Nekem ilyen barátnő nem kell!
2008. febr. 9. 16:45
És volt idő, amikor 7végéről 7végére együtt mentünk szórakozni. Persze őrá mindig tapadtak a pasik, én meg le voltam ejtve. Ő még tett is rá 1 lapáttal, mindig miniben és jó mélyen kivágott felsőben ment, naná, hogy én egész este egyedül maradtam (a pasim utálja azt a helyet, ahová mi imádtunk járni). Akkor, amikor sikerült a páromat is kiráncigálni szórakozni, NEM HOGY FLÖRTÖLT A PASIMMAL, DE MÁR CSAK AZ HIÁNYZOTT, HOGY LEKAPJA! Persze, amikor randán néztem rá, hogy fejezze be, leordított, hogy mit képzelek én róla, én vagyok a legjobb barátnője, jóhogy nem fog az én pasimra rámászni. Ha kettesben voltunk, akkoriban rengetegett kérdezősködött a párom felől. Nagyon idegesítő volt, azt hittem, megfojtom 1 kanál vízben. Tagadja, de nekem nagyon úgy tűnt akkoriban, hogy el akarta szedni tőlem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook