Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az internetes munkákról? fórum

Mi a véleményetek az internetes munkákról? (beszélgetős fórum)

19. Tree
2012. febr. 29. 12:24
Bár régi topik de beírok.Az ajánlatok 99%-a kamu.Ahol előre kell fizetni az tutira az.De mára már rengeteg csaló akad.Hiába leleményes a magyar.Sok helyen részletesen is leírják a csalásokat de szinte naponta jönnek új ötletek.Vagy régi ötlet új köntösben.
18. f64f0d9a69 (válaszként erre: 17. - 15a3fa73e6)
2009. szept. 11. 13:18

kamu

rózsaszín csekk

legalább is nekem ezt válaszolták

2009. szept. 10. 09:33

Van valakinek tapasztalata e-mailek, riportok másolása jellegű internetes munkákról?


Próbálta-e már valaki? Kamu az egész, vagy tényleg lehet vele keresni?

16. SF (válaszként erre: 13. - Doxikri)
2009. ápr. 24. 21:02

Pont erre céloztam. Egyre olvasom a segélykéréseket, hogy otthon végzehető munkát keres, de hogy mit tudna csinálni, mihez ért, azt nem írja. Így nagyon nehéz segíteni!

A horgolást pedig azért említettem, mert nálunk egy vállalkozó pár éve pont erre keresett embert. Megdöbbentett, hogy pl. vakok is vállalták. Rejtély, honnan tudták, hogy jól csinálták!

2009. ápr. 24. 19:16

Még egy tipp. tavmunkainfo.hu

Itt még feketelistát is találtok a komolytalan ajánlatokról!

2009. ápr. 24. 19:11
Most nézelődtem. Írjátok be a keresőbe a "távmunka szövetség" vagy az "eures" szavakat.Itt esetleg tud valaki találni igazi távmunkát. Sok sikert!
13. doxikri (válaszként erre: 12. - SF)
2009. ápr. 24. 18:55

A varrás, hímzés és egyebek, az szerintem bedolgozás. Régen sok volt én is ebből éltem a gyes alatt. /mondom, régen/.

A távmunka arról szólna amit írtál, vagy néha lehet találni grafikai munkákat, fordítást stb. is. Amit a neten hirdetnek, annak nagy része MLM.

Én abban nem hiszek.

A távmunka.lap.hu-n van egypár komoly ajánlat is.

Csak érteni kell néhány dologhoz.

12. SF
2009. ápr. 24. 17:37

Elnézést kérek, ha valaki azt hinné, hogy kötekedni akarok.


A távmunkának az lenne a lényege, hogy azt a munkát végzed el otthon, ami már jól ismersz, hiszen itt nincs betanító, aki kimenne hozzád, és felügyelne x hétig. Mielőtt távmunkát kerestek, gondolkodjatok el azon, hogy mi az, amit otthon gond nélkül el tudtok végezni.

Jól hangzik, hogy otthon végezhető munka, de teszem azt, egy vállalkozó karácsonyfadíszt horgoltatna, miközben te nemhogy horgolni nem tudsz, de közben az egyik kezedről hiányzik 4 ujjad...

Akinek van varrógépe, vállalhat ruhajavítást, egyébként szakképzettség nélkül lehetetlen ilyen típusú munkát találni. Sajnos.

2009. ápr. 24. 17:19
Szerintem ki fog alakulni, csak kicsit lassan halad a magyar. Mondjuk amennyibe egy jó szgép kerül, nem is csoda...
10. diderke (válaszként erre: 9. - 3cbdff671e)
2009. ápr. 24. 16:56
Én pedig ma láttam a tv-ben e3rről műsort,nem láttam kamunak
2009. ápr. 24. 16:47
Szerintem internetes munka, mint olyan nálunk még nem létezik. Ami van, annak köze nincs a munkához átvágás az egész.
2009. ápr. 24. 16:28
távmunka....külföldön állítólag már műkszik...
2009. ápr. 24. 16:05
Én épp ma láttam a TV-ben,hogy csökkent munkaképességűeknek van ilyen munka.De máshol is egyre többen használják ki ezt a lehetőséget,mert nem kel bérleti díjat fizetni a vállalkozónak és van sajátr gépe a bedolgozónak és interneten keresztül tartják a kapcsolatot,talán hetente,havonta beszélnekmeg személyes találkozót.
2009. ápr. 24. 15:45

Szerintem nem működik egyik sem.

Itt is mlm -mel van tele az egész,de mi pénzt keresni és nem kiadni akarunk.

Én is mlm tag vagyok,de nem a neten és azt sem munkára használom, mert ott sem az igazi.

Még nem láttam olyant, amelyik működik is.

Még arról sem hallottam, hogy akinek van saját honlapja az a hirdetések után kapott már pénzt.

Arról viszont hallottam, hogy van olyan partnerprogram, ha fel akarod venni a járandóságodat, amit 10000 Ft-tól fizetnek ki, ha valaha összejön, vállalkozói kell hozzá. Nem éri meg...

Ami rózsaszín csekkes, vagy befizetős - jó messzire el kell kerülni!

2009. ápr. 24. 15:29
Mindegyik átvágás ezt megmondták a munkanélküli hivatalban is, ami eurós jövedelmet igér vagy otthon végezhető ne döljunk be neki!!!!
2009. ápr. 24. 15:08
Szerintem ahol pénzt kell befizetned az csalás.Az internetes munkáknál zömében fizetned kell,ha csak párszáz forintot is.
2009. ápr. 24. 15:04
van olyan ????
2. SF
2009. ápr. 24. 15:03
Hol találtál te internetes munkát???
2009. ápr. 24. 14:58
Mi a véleményetek az internetes munkákról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook