Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az Eurovit vitaminokról? fórum

Mi a véleményetek az Eurovit vitaminokról? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 23. 12:14
Én 2 hete szedem, és pár napja heves szívdobogás érzetem van,pörgök, rázom a lábam(soha nem szoktam)és olyan mintha izgulnék..Szerintetek lehetséges hogy a vitamintól van és majd elmúlik?
2009. nov. 4. 07:41
Már több éve szedem és jó.Sőt minden 7.dik doboz ingyen!
2009. nov. 3. 14:49

Szerintem jó:)

most Eurovit szépség vitamint vettem kíváncsi vagyok milyen lesz.

13. *trust_us_we_lie* (válaszként erre: 12. - Borsóleves)
2008. júl. 17. 23:21

a francba... én meg azthittem ezt majd szedem életem végéig :DD

köszi, majd megkérdezem akkor tőlük valamikor.

12. Borsóleves (válaszként erre: 11. - *trust_us_we_lie*)
2008. júl. 13. 18:05
Ha jól tudom, csak kuraszerűen lehet szedni, mindenféle vitamint, a gyógyszertárban mindenben segítenek....
2008. jún. 30. 17:57

Sziasztok. Most akadtam erre a topicra, amikor rákerestem a neten az eurovitre... nekem most fog elfogyni az első 30as csomag pár nap múlva. Ma vettünk egy 60 darabosat. Szerintem egész jó, és nem is drága ( az eurovit multivitamint szedem). Habár azthiszem többet vártam, mert annyira energikus most sem vagyok mint pl 4-5 éve... de valószínű a stressz miatt. Azért részemről érezhető volt a hatása, még talán ez ért a legtöbbet. Szóval összességében szerintem nem rossz.

Szerintetek meddig lehet szedni? nem lesz semmi gond ha minden nap szedem akár egy évig is vagy tovább?

2008. ápr. 6. 22:10
Köszi Csajok:)))
2008. márc. 25. 22:48
Nekem bevaltak...
2008. márc. 25. 22:39

SZIASZTOK! ÉN ÉVEKEN KERESZTÜL SZEDTEM A LEGNÉPSZERÜBB VITAMINOKAT(CENTRUM,ACTIVAL STB)KB. 3 HÓNAPJA SZEDEM AZ EUROVITET ÉS MEG KELL,HOGY MONDJAM MOST ELSŐKÉNT ÉRZEK TÉNYLEG VALAMI PLUSSZT! NEKEM EZ A VITAMIN NAGYON BEJÖTT,JOBBAN FELSZÍVODIK MINT A TÖBBI.SZERINTEM.

AMÚGY ÉRDEMES ELOLVASNI A GYÁRTÓ HONLAPJÁT (www.teva.hu) VAN EGY KI TAPASZTALATUK A GYÓGYÁSZAT TERÜLETÉN.A VILÁG LEGNAGYOBB GENERIKUS GYÓGYSZREGYÁRTÓJA A TEVA!

2008. márc. 18. 13:47

Nem tudom, mit vártok, a c-vitamin nem véd az influenza ellen. vagy csak én nem tudok róla?

Mi szedjük, és ennyi. Bár csak c-vitamint. én nem mondanám túl olcsónak. A béres c-vitamin is kb ennyibe kerül.

6. lily3 (válaszként erre: 5. - Spatifillum)
2008. márc. 18. 13:21
Ezt nekem írtad?Vagy mi akar ez lenni?
2008. márc. 18. 11:30
Utánanéztem az összetételnek és nem mertem többet megvenni. Nem részletezem, mert nem értek hozzá.Csak remélem, hogy a mostani nem egészségtelenebb:S
2008. márc. 6. 09:37
Talán annyi a tapasztalat,hogy ugyan ugy megfáztunk,náthásak voltunk mintha nem szedtük volna.Már akkor kétségem volt amikor a gyógyszertárban megvettem (orvos mondta).Én más cég c-vitaminját szedem(1000 mg)a gyereknek is mással oldom meg+szerencsére minden nap sok narancsot eszik és citrom darabokat cukorba mártva.
3. Borsóleves (válaszként erre: 2. - Lily3)
2008. márc. 5. 22:57
De tapasztaltad is hogy nem jó????Nem használ????Vagy csak egyszerűen nem vettél többet?
2008. márc. 5. 09:51
Én próbáltam a c-vitaminját.Én is attól tartottam,hogy olcsó és nem jó.Most is igy vagyok vele nem is vettem többet.
2008. márc. 1. 20:36

Mostanában egyre többet reklámozzák a TV-ben az Eurovit vitaminokat, én magam is szedem a multivitamint, gyermekemnek c vitamint vettem belőle, ami jó a fogaknak és a foginynek, valamint édesanyám szedi az 50 év felettieknek való Eurovit vitamint....mégis félő, hogy túl olcsó, a többihez képest, de vajon ettől még jó???

Próbáltátok már?Mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook