Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek az egyénreszabott diétákról? fórum

Mi a véleményetek az egyénreszabott diétákról? (beszélgetős fórum)


2009. febr. 7. 19:46

Én rengeteget olvastam utána, csomó csodadiétát kipróbáltam, és arra jutottam, hogy csak az lehet hatékony, ami az én személyes igényeimhez van alakítva. Úgyhogy én kitaláltam egy személyre szabottat, amit végre-valahára be tudok tartani, ez volt a lényeg.

Jan.5-én kezdtük a férjemmel, ő -11-nél, én -7,5-nél tartok, és jókat eszünk, sose éhezünk. Nem vagyok ideges, még mozogni is van energiám.

Szóval szerintem csak a személyre szabott a jó, más kérdés, hogy sikerül-e a dietetikusnak okosan összeállítani.

2009. febr. 7. 19:41
Még tavaly voltam egy táplálkozási tanácsadónál, aki rengeteg dolgot kérdezett tőlem, mikor mit, mennyit eszem, hány naponta, mikor mit, mennyit mozgok, csakhogy nem kérdezte meg, milyen bugyit hordok... 1 héttel később kaptam meg a személyreszabott fdiétát. El se kezdtem, mert egy ebédre valami 6-7 féle ételt kell elkésziteni, mind extra dolgokat, és nagyon pici mennyiséget. Lehetetlennek tartom betartani. Volt valaki hasonló cipőben? Aki kapott ilyen személyreszabott diétát, betartotta? Mennyit fogyott vele? Ezek a "csodadokik" nekem azt mondták, hogy ha pontosan betartom, havonta 1-2 kiló megy le. Ez azért kevés ahhoz képest, hogy mennyi mindent kellene elkészitenem. És kövessem 1 hónapig... Vélemény, tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook