Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az amstetteni rémről, Josef Fritzlről? fórum

Mi a véleményetek az amstetteni rémről, Josef Fritzlről? (beszélgetős fórum)


2009. márc. 29. 21:02
a sors fintoraként viszont undorodott a feleségétől...
2009. márc. 29. 21:02
a saját anyját is láncra verve fogva tartotta egy lámpa nélküli szobában,és őt is megerőszakolta...
17. Sirga
2009. márc. 29. 18:11
Most láttam erről egy műsort. Már '67-ben is megerőszakolt egy nőt, és Elizabeth-et is 11 éves korától zaklatta! Nagyon okos ember, tökéletesen eltervezett mindent - 6 évig építette a bunkert, tehát már a lánya 12 éves korától tervezte ezt a rémséget. Már akkor tudta, hogy Elizabeth-et akarja oda bezárni! Szörnyeteg!
2009. márc. 29. 14:00
én betenném egy 1mx1mes gödörbe,bebetonoznám,mindennap megerőszakoltatnám két fel ajzott lóval,adnék neki mindennap enni,egy falat száraz kenyeret és egy dl poshadt vizet...ha kibirná az öreg,akkor 300 év múlva szabadlábra helyezném,de ha jó a magaviselete,akkor elöbb is, elengedném neki a fele büntetést(150 évet)ezt érdemelné a rohadt...
15. Binky (válaszként erre: 13. - Castellina)
2009. márc. 29. 13:37

Ez általános emberi hiba.

Az biztos, hogy a gyerekkoromban esett sérelmek levét még most is iszom. A szülő igenis befolyásolja és bizonyos mértékben determinálja a gyermek későbbi gondolkodásmódját.

Van, aki elég erőt talál magában ahhoz, hogy ebből kitörjön, vagy legalább megpróbáljon kitörni. Van, akit meg úgy ahogy van annyira elrontják, annyira bűnössé teszik kezdetektől fogva, hogy később semm lesz megmenthető.

Fontos, hogy milyen családban nőttünk fel, mert a rossz emlékeket sajnos ugyanúgy magunkkal cipeljük egy egész életen át, mint a jókat. És elég nehéz felállni, megváltozni.

Úgy gondolom, hogy egy ilyen gyerekkorral rendelkező ember a szó szoros értelmében sosem lehetett volna 100%-ig normális. Az más kérdés, hogy bizonyára lehetett volna valami módja annak, hogy ezzel megtanuljon élni.

Egy gyerek befolyásolható, értékrendjét a szülő adja meg, és ezen később ő maga változtathat. Kérdés, hogy akar-e.

2009. márc. 29. 12:46

Lehetetlen,hogy az asszony nem tudott róla!Én nem hiszem el!Lehet,hogy ő is meg volt félemlítve!

Az meg még hihetetlenebb,hogy a lány ennyi ideig nem tudott kiszabadulni!Le is üthette volna az apját valamivel,és akkor könnyebben ki tudott volna jutni.Vagy leüti,megkötözi,és addig éhezteti amíg az ki nem engedi őket!

Én biztos nem tűrtem volna ennyi ideig!

13. Castellina (válaszként erre: 9. - Binky)
2009. márc. 29. 12:15

No igen, a szülő aberráltsága a gyerekből is a legrosszabbat hozza ki. Ezek szerint a bűnös valójában áldozat? és az anya? Az ő gyerekkorát is vizsgáljuk, kiderül, hogy neki is nehéz gyerekkora volt? Meddig terjed ki a szülő felelőssége? Minden gyerekkel, akivel rosszul bánnak, bűnöző lesz?

Ez lenne az eredendő bűn? Mi a megoldás? minden szülőt, aki gyereket akar pszichológiai tesztnek kell alávetni, hogy alkalmas e rá? És ha nem? Sterilizálják?

12. 80ASIQ (válaszként erre: 11. - 80ASIQ)
2009. márc. 29. 12:02
Ja és persze druszám a faszi. A fene egye meg!
11. 80ASIQ
2009. márc. 29. 12:01
Normális ember nem lehet! Hülyéket viszont nem lehet úgy büntetni mint normális embereket. Ha jól tudom életfogytiglani zárt intézeti kezelésre ítélték, ennél jobbat nem tudok én sem mondani. "Hivatalosan" nem mondhatjuk, hogy üssük agyon, bár tényleg nem lenne kár érte.
2009. márc. 29. 11:07
Én ezzel kapcsolatban mindig azon gondolkodtam, hogy már elég idős volt, eszébenem jutott, hogy bármikor elpatkolhat, és akkor senki nem tud a lent lévőjről, azok meg bent éhen és szomjan halnak. Nameg volt képek róla, hogy elmenetk nyaralni..stb. jaj azok meg hetekig lent voltak anélkül hogy enni vittek volna nekik...nem beszélve hogy ott szülni...áááá felfoghatatlan az egész, nem hiszem, hogy emberek képesek ilyenre..pedig de
2009. márc. 29. 10:49

Azt gondolom, hogy ezen most mind nagyon megdöbbenünk és elámulunk, de van rengeteg olyan eset, ami hasonlóan borzalmas. Csak ez elég pikáns volt ahhoz, hogy a sajtó elé tárják...

Valahogy természetesnek veszem az ilyen esetek jelenlétét, mint ahogy a Gonosz jelenlétét is...

Mindenhol ott van körülöttünk a rossz szándék, és ezt el kell fogadnunk, életünk részéve kell válnia, de rossz példaként lebegjen a szemünk előtt. Látjátok az ő gyerekkora sosem derült ki, ezt még anno nem fújták fel, pedig talán még megmenthető lett volna, és akkor ez az egész nem történik meg. Ki tudja az anyját milyen sérelmek érték, hogy ő úgy bánt a fiával, ahogy?

2009. márc. 29. 10:37
Ezt ő nyilatkozta: " – Az anyám nagyon domináns asszony volt, ő parancsolt az egész családnak. Az apám szánalmas, vesztes figura volt. Folyamatosan csalta az anyámat, kurvákhoz járt. Alibi gyerek voltam, apám ezzel bizonyította be, hogy nem steril. Legalábbis anyám mindig ezt mondta nekem. Négy éves voltam, amikor anyám végre kibobta. Boldog voltam, hogy nem látom többet. Utáltam, undorodtam tőle. Anyám ettől fogva teljesen kisajátított engem. Nem a fia, sokkal inkább a férje voltam, a férfi a háznál. Sokat sírtam a verései vagy a vasszigora miatt. Brutálisan bánt velem, de ez izgatott. Véresre vert, majd rúgdosott. Nem lehettek barátaim, mindenkit eltiltott tőlem. Igaz, nem is vágytam annyira barátokra, hiszen ott volt nekem ő... Szerettem, szerelmes voltam belé. Szeretkezni akartam vele. Rengetegszer fantáziáltam arról, hogy magamévá teszem. Ilyenkor a valóságban és felizgultam, és a képe előtt ki is elégültem. Nekem sokáig csak anyám létezett, mint nő– mesélte a rém, aki iskolásként sokat szenvedett attól, hogy a korabeli lányok csúfolták, nem tartották jóképűnek. "
2009. márc. 29. 10:36
Iszonyú. De mostmár azon vagyok fennakadva, hogy miért élhet - "büntetésként" - jóformán luxuskörülmények között, és miért aggódnak amiatt, hogy öngyilkos lesz? Ki akarják engedni valaha is? Azt végképp nem érdemelné meg! :P
2009. márc. 29. 10:32
teljesen hihetetlen ez az egész...én nem hiszem el,hogy a felesége nem tudott róla,mi folyik 20 éven át a pincéjükben...
2009. márc. 29. 10:31

Szerintem nem érdemel meg egy fórumot! :(((((((((((

Sőt,nem hogy fórumot....

2009. márc. 29. 10:31
Le kell lőni az ilyet, nem pedig állami pénzen életben tartani...
2009. márc. 29. 10:30
Inkább le sem írom...
2009. márc. 29. 10:30

nem kispályás az biztos...

nem találok rá szavakat, iszonyú!

2009. márc. 29. 10:28
Beteg...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook