Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a viztisztitokról? fórum

Mi a véleményetek a viztisztitokról? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 23. 07:28
Nekünk április 1-én szerelték be a Silveraqua féle fordított ozmózisos eljárással működő víztisztítót,Nagyon megvagyunk vele elégedve,bár tudomásunk szerint,ez a legdrágább a piacon.Mielőtt megvettük,nagyon komolyan utána néztünk az interneten,hogy melyik a legjobb,és erre esett a választásunk.Úgy tudom,hogy részletfizetéssel is meg lehet venni,de ennek mindenképpen nézz utána,mielőtt döntesz
2008. aug. 25. 16:21
Nyaralni voltunk a Balatonon és vittük a víztisztítónkat. Nagyon finom volt így a víz. Amikor haza jöttünk, még mielőtt felszereltük volna vissza a helyére, a kisebbik lányom kért inni. Így csapvizet adtam neki, egy korty után megkérdezte, hogy mosogatószert raktunk a vízbe? Ez szerintem nagyon sokat mond!!
6. a9e1c02a7b (válaszként erre: 5. - Linuci)
2008. márc. 4. 14:16
Írd meg légyszi. Bár mi inkább most anyagi okokból nem veszünk, nem azért, mert nem tudjuk milyet.
5. linuci (válaszként erre: 4. - A9e1c02a7b)
2008. márc. 3. 09:05
Szia! ez így van, az nem jó ami utólag rakja bele, mert külön azt is megkel venned!Nem tudom, hogy itt leírhatom-e amit én használok. De ha érdekel privátban megírom. Szia
2008. márc. 2. 09:04
Én is szeretnék egy komolyabb víztisztítót, addig ásványvizet iszunk. Régebben a Pí-vizet hordtuk, de az üveg alján állandóan találtam vmi koszt, pedig mindig mondták, hogy épp most cserélték a szűrőt a készüléken. Arra azért érdemes figyelni ha víztisztítót vesztek, hogy ne olyat, ami először kivonja a vízből az ásványi anyagokat és utólag mesterségesen "belerakja", mert nagyon sok ilyen van. Persze ezt azért ilyen egyértelműen nem mondják el azok, akik rád akarják sózni.
2008. márc. 2. 00:02

Na, ez engem is érdekelne!

Már mindent hallottam: szenes, nem szenes, kancsós, csapraszerelhető, fordított ozmózis, UV sugaras, energetizált, PI víz, orgonvíz, desztillált víz,stb.

Fogalmam sincs, melyiket válasszam.:-o

2. zsuzso58 (válaszként erre: 1. - Linuci)
2008. jan. 22. 12:36

Nekem most még csak egy asztali vízszűrőkancsóm van, de már ezzel is sokkal jobb íze van a víznek. Sokkal szívesebben nyúlok a vizespohárhoz, mint előtte. Nem csodálom, hogy a gyerekeid nem szerették a csapvizet. Most egy komolyabb készülékre gyűjtök, ami az egész lakást ellátja vízzel, még a fürdő és mosóvizet is, mert azt olvastam, hogy fürdés közben sokkal több káros anyagot vesz fel a bőrünk a vízből, mintha meginnánk.

Ezért nem mindegy az sem, milyen tus-, vagy habfürdőt használunk, mert az is felszívódik fürdés közben...

2008. jan. 14. 13:14
Nekem van itthon egy viztisztitom, amit nagyon szeretek, mert sokat spóroltam már vele! A gyerekek nem itták meg a csapvizet ( amit mondjuk nem is erőltettem nekik)de amióta fel szereltem azóta ők maguk kérik a vizet. Ami úgy gondolom, hogy elég nagy dolog, mert még csak 4.-és6.-évesek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook