Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Viszkisről? Ti egy sztárt, vagy egy bűnözőt láttok benne? fórum

Mi a véleményetek a Viszkisről? Ti egy sztárt, vagy egy bűnözőt láttok benne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
123. Flóra76 (válaszként erre: 1. - 04424e865e)
2017. nov. 26. 08:50
Egyszerűen szimpatikus a pasi, na.Vettem a cserepeiből, olvasom a könyvét, megyek megnézem a filmjét.Beszélgettem már vele nem egyszer,innen a szimpátia.
122. Channa* (válaszként erre: 118. - Epresturmix)
2017. nov. 26. 08:46

Ez problémát okoz neked?

Jobb lenne, ha itt rinyálnék, mert kicsi az önbizalmam?

Nem hinném, hogy kell az ezredik ilyen is ide...

121. Channa* (válaszként erre: 117. - Epresturmix)
2017. nov. 26. 08:45

Ezek szerint a viszkisnél nem sikerül jobban keresnem, hiszen én 12 év alatt nem tudok visszafizetni 140 millió, mert ennyit nem keresek, és mellette fizetni a főiskolát is és egyebeket...


Gondolom neked sem megy a gyári fizuból, nem?

120. andi6020 (válaszként erre: 115. - Channa*)
2017. nov. 26. 07:59
0lyan hülyeségeket írsz néha, hogy kiegyenesedik a hajam.
2017. nov. 26. 07:59

s Viszkisről azt gondolom, h leülte a büntetést, és visszailleszkedett a társadalomba. végül is nem ölt embert, ami számomra megbocsáthatatlan lenne.

azt nem igazán értem, miért celebkedik az Ázsia Expresszben, de eddigi TV-s megnyilvánulásaiból (amiket láttam), nekem egy értelmes ember benyomását kelti.

2017. nov. 26. 07:40
Meg csinosabb is vagy. Mit akarsz még az élettől? :D
117. Epresturmix (válaszként erre: 115. - Channa*)
2017. nov. 26. 07:40
Hiszen te itt mindenkinél jobban keresel, ;)
2017. nov. 26. 07:39
A filmet megnézem majd és ennyi.
115. Channa* (válaszként erre: 113. - Andi6020)
2017. nov. 26. 07:36

Akkor mindenki jobban járna, ha elmenne egy kicsit a börtönbe és már meg is lenne néhány lakás ára 4-5 év alatt.

Én vajon miért keresek olyan keveset, hogy 12 év alatt még az általa rabolt összeg felét sem keresem meg? Felháborító! Meg voltam győződve arról, hogy jól keresek, de rájöttem, hogy egy sittesnél nem lehet jobban keresni. Értem már a visszaesőket is, hiszen tele lesznek pénzzel mire kijönnek....

114. Channa* (válaszként erre: 110. - Alex40)
2017. nov. 26. 07:26

Mint írtam nem bankfiókba ülök. Én központban szoktam dolgozni, ezért sem kell tartanom a rablástól (remélem).

Igen, minden banki terméknek ára van, ahogy mindennek. Van számlavezetési díj, hitelbírálati díj, készpénzfelvételi díj, folyósítási jutalék, hitelkamat, betétkamat és még sorolhatnám. Ez sem titkos, nem akkor szembesül vele az ember, amikor fizetnie kell. Ezt mind-mind előre tudjuk. Te sem dolgozol ingyen, akkor miért tenné a bank, illetve miért gondolja azt mindenki, hogy a banki alkalmazott, aki pont olyan munkavállaló, mint a CBA pénztáros, ingyen dolgozna, és ahogy a műszaki boltban nem ért az eladó cikkekhez, ugyan úgy lehet hiányossága egy banki ügyintézőnek. Ezért én is pipa vagyok, de én sem vagyok olyan pozícióba, hogy ez ellen tegyek. Ha rajtam múlna, akkor nem sok embert alkalmaznának bankfiókba, mert számomra sokszor a fiókvezető tudása sem elegendő. Sok embert lebeszéltem a devizahitelről. És mivel tudjuk ezt, ezért bizony körbe kell járni a témát. Hitelt nem úgy kellene felvenni, hogy kifizetem a hitelt (50 ezer), a lakhatási költségeket (50 ezer) és marad 30 ezer kajára, mert minden másra is szüksége lehet az embernek, azaz olyan törlesztő részletet célszerű választani, ami összeg a rendszeres kiadásaink+megélhetés+biztonsági tartalék felett van. Sokan viszont bementek a bankba a minimálbérükkel, felvették a hitelt, aztán volt nagy csodálkozás, hogy a törlesztés emelkedik, ahogy az árfolyam kockázati tájékoztatóban volt, csak ugye ezt senki nem olvasta el, mindenki a banki alkalmazottra mutogat, ahelyett, hogy szerződést olvasgatna.

A legtöbb lakás lepukkant lesz,, mert a törlesztés mellett egy festésre sem jut már az ügyfélnek....


A te múltad önként vállalt volt, a bank alkalmazott viszont, csak elmegy dolgozni, hogy legyen fizetése. A különbség ez. A munkavállaláshoz nem kell különösebben erős idegzet, én már attól is pánikrohamot kapok, ha látom, hogy elüt valakit a villamos, vagy valaki rosszul lesz a trolin, azaz a te fejedhez történő pisztolytartás egy vállalt valami volt, amíg a banki dolgozó nem erre szerződött.

113. andi6020 (válaszként erre: 108. - Channa*)
2017. nov. 26. 06:19
Ezeket levonják a bérből.
112. Alex40 (válaszként erre: 111. - 04424e865e)
2017. nov. 25. 23:38
Mert pénz van benne.Azért futtatják.A pénz többet ér az erkölcstől a 21.században
111. 04424e865e (válaszként erre: 102. - Smirnoff)
2017. nov. 25. 23:30

Nekem nem a filmmel van problémám. Azt én is meg fogom nézni.

Hanem azzal, hogy a film, moziba kerülésével egyidejűleg a mádia újra elővette Ambrust is.

Nem telik el úgy nap, hogy valahol ne nyilatkozna.

110. Alex40 (válaszként erre: 107. - Channa*)
2017. nov. 25. 23:28

Akkor mire fizettem a hitelbírálati díjat?Ja hogy ezt sem független végzi.Minden szál a bankhoz vezet.Amúgy tedd a szívedre a kezed és monddd meg hány embernek ajánlottad a devizahitelt?Én ha bemegyek egy bankba,úgy gondolom,nem kell hogy pénzügyi szakértőt vigyek magammal.Ellenkező esetben felmerül a kérdés hogy minek ülsz akkor a pult túloldalán.A másik kérdés meg hogy vajon tisztességesek-e a szándékaid.Éb bíztam átvertek.Körbe lehet ezt írni százféleképp,de azt nem fogod tudni megetetni velem hogy én voltam a hülye.Naív esetleg.Hogy hittem olyannak aki abban volt érdekelt hogy eladja azt amiről eleve tudta hogy szar.Ma már másképp gondolkodom a bankokról.Ehez csak egy pofon kellett,semmi más.

Lepukkant lakások?Ne haragudj meg de borzasztó cinikusságot látok.Miért lennének lepukkantak azok a lakások amire hitelt vettek fel?Az hogy valaki fizetésképtelenné válik,nem törvényszerű ám hogy maga tehet róla,annak ellenére hogy ezt akatjátok beállítani.Elég ha egy hitelének egyszerűen megduplázódik a törlesztőrészlete.Ilyen opciót egy banki ügyintéző sem reklámozott.

A múltamat felvállalom,én csak tanultam belőle és a javamra tudtam fordítani.Ettől semmivel sem vagyok kevesebb mint Te.Én nem mások pénzén élek hanem építek.Nekem nem kell magam megnyugtatni,hogy nincs miért lelkizni mások hozzánemértésén.

109. Smirnoff (válaszként erre: 108. - Channa*)
2017. nov. 25. 23:19
Most már kíváncsi lettem, és megnéztem egy régebbi rövid riportot. A filmjogokért egy magyar cég szponzorálta az iskolát, így tanult a viszkisünk. Nyilván jó, hogy értelmes dologgal kössék le a rabokat, de ha nekem mondjuk egy pár százezres köztartozásom lenne, tuti nem költhetném iskolára :P Főleg nem így: abból nem lett semmi, pedig már 70 milliót elköltöttek a filmre, egyszer talán majd vissza kell fizetniük a Magyar Mozgókép Közalapítványnak.
108. Channa* (válaszként erre: 105. - Smirnoff)
2017. nov. 25. 23:10

Na, ja!

És ha ennyit lehet keresni a sitten, akkor miért nem ott dolgozik mindenki?

Ráadásul ingyen suli, amiért itt kint félévente 200 ezret fizetünk, rezsi, kaja...

107. Channa* (válaszként erre: 103. - Alex40)
2017. nov. 25. 23:08

1.) Ha nem értek valamihez, akkor megkérdezek olyanokat, akik értenek hozzá és bízok bennük. Az ismerőseim és a családom, ha banki, adózási vagy bérrel kapcsolatos problémájuk van, akkor engem kérdeznek, mert tudják, hogy értek hozzá, vagy utána tudok kérdezni/nézni.kérdeznem

Valamennyit értek az autókhoz, de nem sokat, így ha kapok 2 eltérő árajánlatot, akkor tuti, hogy van kit megkérdeznem, hogy jól döntsek.



2.) Akkor jól tippeltem, a fegyveres sztorival kapcsolatban...


3.) Igen, a banknak szüksége van az ügyfelekre, de a fizetőképesekre. Mit kezdene a bank azzal a rengeteg lepukkant lakással?

Tehát, elhiheted, hogy nem arra utaznak, hogy összeszedjék az összes hozzá nem értőt, hogy jól belebukjanak az üzletbe. A banknak csak addig üzlet az üzlet, amíg az ügyfél fizet...

106. Smirnoff (válaszként erre: 104. - Channa*)
2017. nov. 25. 23:01
Még előzetest sem láttam, de nem kell szerintem komolyabban venni, mint bármelyik valós történeten alapuló filmet. Itt épp annyiról van szó, hogy ez az alak a "miénk" és kedélyborzoló, ezért itt eladható.
105. Smirnoff (válaszként erre: 98. - Channa*)
2017. nov. 25. 22:52
És akkor nem adtuk hozzá az eltartását és képzését :P
104. Channa* (válaszként erre: 102. - Smirnoff)
2017. nov. 25. 22:52
De ez az életéről szól. Kit érdekel az élete?
103. Alex40 (válaszként erre: 94. - Channa*)
2017. nov. 25. 22:52

No.Látom nyitott vagy értelmes beszédre is.Akkor felteszem a kérdést.Tegyük fel hogy beszarik az autód és elhozod megjavíttatni.Adok két árajánlatot.Egy magasabb és egy alacsonyabb összegről.Majd egyből elkezdek magyarázni hogy a kettő között csak az alkatrész ára a különbség,az olcsóbb ugyanolyan jó.Úgy vagy vele hogy úgysem értesz hozzá,a szakember meg nagyon magabiztos és meggyőző,legyen meg minnél hamarabb.és ha már lehet választani,miért ne legyen olcsóbb ha jó is.Pár nap múlva visszatérsz hogy nem jó az autód..Mondjam a lehetséges választ?Tudom hogy minden szakmaiságtól mentes a hasonlatom,de ezt így éltem meg.

Azt jobb ha nem tudod,milyen körben mozogtam.Legyen elég annyi hogy 28 évesen új életet kezdtem.Én nagyon jól tudom,milyen az mikor próbálsz felszinen maradni de visszataposnak hogy egy szar vagy.Errre viszont neked sincs rálátásod.Végezetül még annyit hogy a banknak legalább annyira fontos hogy legyen ügyfél,mint az ügyfélnek hogy legyen bank.Ha egyik a másikat lenézi és elvész a bizalom,az hosszútávon nem kifizetődő egyik félnek sem.

102. Smirnoff (válaszként erre: 100. - 04424e865e)
2017. nov. 25. 22:49
Azért ennyire ne legyünk álszentek! Mennyi bankrablós film van... Ez is csak egy a sok közül, csak valós alapokon.
101. Smirnoff (válaszként erre: 98. - Channa*)
2017. nov. 25. 22:47

És abból lókakit sem fog visszafizetni, mert nyilván megy minden a feleség, rokon, más stróman nevére.

Emellett persze ha tényleg összekapta magát, és marad az úton, amin elvileg jár, az szuper, és ritka dicséretes.

100. 04424e865e (válaszként erre: 95. - Alex40)
2017. nov. 25. 22:46
Az a probléma, hogy valakit érdekel egy ilyen ember. Mert mint leírtam korábban engem nem zavar, hogy létezik és a kerámiáit gyártja. De szépen el kellene felejteni a médiának. Majd arról kellene hírt adniuk vele kapcsolatban 30-40 év múlva , mikor a földi pályafutása véget ért.
2017. nov. 25. 22:45
Megnéztem a filmet. Szuper.
98. Channa* (válaszként erre: 97. - Smirnoff)
2017. nov. 25. 22:43
Még a felét sem...
97. Smirnoff (válaszként erre: 93. - Érdekes73)
2017. nov. 25. 22:41
Hát, nem. Én nem keresgéltem ennek utána, de 140 milliót említett itt valaki, ha azt visszaosztjuk 12 évre, amit ült érte. Sokan nem keresnek annyit ennyi idő alatt :P
96. Channa* (válaszként erre: 91. - Smirnoff)
2017. nov. 25. 22:39

Számomra is!

És ugye ő nem Robin Hood és nem is Rózsa Sándor, hiszen ő magára költötte a pénzt.

95. Alex40 (válaszként erre: 92. - 04424e865e)
2017. nov. 25. 22:38
Ha végigolvastad volna az előző hozzászólásaimat,tudnád hogy nem sztárként tekintek a viszkisre.Arra végképp nem aki fegyvert fogott rám.Egyszerűen hálát adtam hogy nem történt baj.Oszt ennyi.A viszkist használják.Nézettség növelésre,bevétel forrásra.És minnél többet viaskodunk a megitélésén,annál több pénzt hoz.Még egyszer mondom.Nem ő profitál.Az hogy belemegy-e ebbe a játékba,elvi kérdés.Biztos hogy létezik az az összeg amiért az ember nem mond nemet.
94. Channa* (válaszként erre: 90. - Alex40)
2017. nov. 25. 22:37

Tehát, nem értesz hozzá. Akkor maradjunk ennyiben, rendben?

Igen, szerencsére még nem fogtak fegyvert a fejemhez, mert bankfiókban dolgozok, és lehet, hogy csak beszélek róla, de valós elbeszélés alapján, hiszen egy olyan mesélt róla, aki átélte, és én képes vagyok együtt érezni vele.

Veled vajon, hogy történt ilyen? Milyen körökben mocorogsz? Nem vagy banki alkalmazott, akkor?


Devizahiteleknél az ügyfeleknek az volt a lényeg, hogy egy szál bankszámla kivonatra megkapja a pénz 3 nap alatt, és az nem érdekelte egyiket sem, hogy mi lesz a jövőben, most meg mind mutogat a banki alkalmazottra, ahelyett, hogy akkor szakított volna időt az olvasásra.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook