Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Viszkisről? Ti egy sztárt, vagy egy bűnözőt láttok benne? fórum

Mi a véleményetek a Viszkisről? Ti egy sztárt, vagy egy bűnözőt láttok benne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
153. iszkiri (válaszként erre: 141. - 3aa914ed63)
2017. nov. 26. 14:17

Bocsánatodat kérem, tudom, hogy nem az én előzményemre reagáltál, de mivel nyitott fórum, és éppen a te hozzászólásodhoz van hozzáfűzni valóm, azért teszem.


Ambrus Attilát senki nem mosdatja. Ő saját magát sem.

Egyszerűen vannak vélemények, és ellenvélemények a témában. Azért nem kell egymásnak esnünk, ha nem egyezik a véleményünk.


Ambrus Attila nem tehet a körülötte cécóról. Ezt már többen is leírtuk itt.

Azért hidd el, hogy nem az egész társadalom gondolkodik róla elítélő módon.

Szerinted mitől volt az, hogy a rablássorozat elkövetésekor a fél ország szurkolt neki?

Most sincs ez másként. A fél ország azt mondja, megérdemli az esélyt a normális életre.

152. Smirnoff (válaszként erre: 144. - Andi6020)
2017. nov. 26. 14:17
Csak úgy rázkódik az az egyenes sörényed! ;D
151. 3aa914ed63 (válaszként erre: 149. - Andi6020)
2017. nov. 26. 14:16

Nem írtam azt, hogy soha nem találkoztam ezekkel a díjakkal. Azt írtam, hogy nem kell szerződni ott, ahol ezt felszámítják.


"Se pénzed, se bankszámlád, ha ezekkel még sosem találkoztál.."

Éppen ott számítják fel, ahol nincs pénz, annak, akinek nincs pénze. Nézz utána a bankok oldalán! Prémium bankszámla csomagoknál nincsenek ilyen díjak, több helyen is olvasható.

150. 3aa914ed63 (válaszként erre: 149. - Andi6020)
2017. nov. 26. 14:14
Nem. Sőt, nem is létezem.
149. andi6020 (válaszként erre: 137. - 3aa914ed63)
2017. nov. 26. 14:13
Se pénzed, se bankszámlád, ha ezekkel még sosem találkoztál..
148. 3aa914ed63 (válaszként erre: 145. - Alex40)
2017. nov. 26. 14:12
Nem értesz te semmit.
147. 3aa914ed63 (válaszként erre: 143. - Smirnoff)
2017. nov. 26. 14:12
Vannak olyan számlacsomagok, melyeknél nincsenek ilyen díjak.
146. 3aa914ed63 (válaszként erre: 142. - Alex40)
2017. nov. 26. 14:11
Nem. Ez a válaszom rá. És az, hogy a minimum lenne, hogy meghúzza magát, és nem járogat interjúkra és a bulvárra. Ha tisztességes ember lenne. De mint az köztudott, nem az.
145. Alex40 (válaszként erre: 140. - 3aa914ed63)
2017. nov. 26. 14:10
Akkor életfogyt...Értem😂😂😂
2017. nov. 26. 14:10

Fáj a hasam a röhögéstől.

Annyira vicces ez a habzó szájú fröcsögés :DD

143. Smirnoff (válaszként erre: 137. - 3aa914ed63)
2017. nov. 26. 14:10
Ha nincs számlavezetési díjad, akkor egyéb díjat számol fel a bank. Ne mondd már, hogy ingyen kapod a banki szolgáltatást!
142. Alex40 (válaszként erre: 141. - 3aa914ed63)
2017. nov. 26. 14:09
Volt egy tök egyszerű kérdésem.Attól tartok elsiklottál felette
141. 3aa914ed63 (válaszként erre: 139. - Alex40)
2017. nov. 26. 14:06

"10 éve próbálok megfelelni a társadalomnak" Bocsánat, de ezen megütköztem.


Már tíz egész éve próbálkozik megfelelésből nem bűnözni? És már tíz éve dolgozik? Most meg kellene hatódnom, hogy már tíz éve próbálkozgat azzal, ami minden embernek a minimális minimum az életében: a becsületesség és a nem bűnöző életmód?


Menj a szerecsenmosdatásoddal a sóhivatalba.

140. 3aa914ed63 (válaszként erre: 139. - Alex40)
2017. nov. 26. 14:04

Egy köztörvényes bűnöző, egy büntetett előéletű ócska sittes. Egy ilyennek viselnie kell a tettei következményeit, mely többek között az is, hogy élete végéig annak lesz tekintve, ami.


Ez nem olyan, mint az oviban, hogy rosszat csinálsz, mész a büntiszékre és utána el van felejtve. Ez a bűnöző életmód és a felnőttség következménye: magának csinálta, szabad választása alapján. Ennyi.


Ne mondja azt, hogy "nyugodtan köpjetek le". Ugyanis nem beszélgetünk egyenrangú félként sem, és sehogyan sem. Ő a társadalom alja marad, így nem tudunk beszélgetni arról, hogy mit gondol. Másrészt nem szorul rá a társadalom az ő engedélyére a leköpéssel kapcsolatban.


Mit kellene tennie? Nem kellett volna rabolnia. Megtette. Viselje a következményeket: a börtönt, a táradalom megvetését és a helyét a társadalom alján.


Nem érdekel, hogy egy köztörvényes bűnözőnek ez rosszul esik. Az sem esett rosszul, amikor

a macáját utaztatta mástól lopott pénzből, ez se essen rosszul.


Igen. Egy fegyveres rabló, egy köztörvényes bűnöző fölött joga van mindenkinek pálcát törni, azaz kimondani az igazságot: nem vagyunk egy szinten, soha nem is leszünk. Már eltörték felette a pálcát a börtönnel, hála istennek. Egyáltalán nem hat meg, hogy szegénykének nem tetszik, hogy annak kezelik, ami. Az áldozatainak meg az nem tetszett, hogy fegyvert fogott rájuk.

139. Alex40 (válaszként erre: 136. - 3aa914ed63)
2017. nov. 26. 13:52
Ok,én értem a monológodat,de akkor most mit kellene tennie?Odatartani a képét a becsületes emberek elé hogy itt vagyok,elbasztam az életem,10 éve próbálok megfelelni a társadalomnak de azért nyugodtan köpjetek le mert megérdemlem?Lehet úgy élni egy életet hogy életed végéig olyanok törlik beléd a lábukat akiknek semmi közük sem volt hozzád,egyszerűen úgy érzik,joguk van pálcát törni?Nem lehet visszacsinálni,gondolom ezt Ambrus is tudja.Szinte biztos vagyok benne,ha tehetné,visszacsinálná.De akkor arról is beszélj légyszi,hogy miképp élje az életét hogy megfeleljen a kritikus társadalomnak!Mert ami volt az marad,de ami lesz,az rajtad múlik
138. 3aa914ed63 (válaszként erre: 96. - Channa*)
2017. nov. 26. 13:48

Számodra nem Rózsa Sándor?


Rózsa Sándor egy mezei rablógyilkos volt. Mit hittél?

137. 3aa914ed63 (válaszként erre: 114. - Channa*)
2017. nov. 26. 13:44

"Van számlavezetési díj, hitelbírálati díj, készpénzfelvételi díj, folyósítási jutalék, hitelkamat, betétkamat és még sorolhatnám. "


Ezek közül az első néggyel még életemben nem találkoztam. A bank nem dolgozik nekem pénzért, hanem egy egyenrangú szerző fél mellettem. Nem tesz szívességet azzal, hogy hitelt nyújt vagy használhatja a pénzemet. Attól az intézettől, amelyik számlavezetési, hitelbírálati, folyósítási vagy készpénzfelvételi díjat számol fel, nem veszek semmit.


Hitelbírálati és folyósítási díjat fizessek azért, hogy a kölcsönt kamattal terhelten fizethessem vissza? Ki az, akivel ezt manapság meg lehet etetni?

2017. nov. 26. 13:40

Köztörvényes bűnöző, amin nem változtat az, hogy börtönben volt: köztörvényes bűnöző maradt, büntetett előélettel.


Tanulni hülye volt, a munka büdös volt, így fegyveresen, több alkalommal ellopta mások pénzét, mert igen, a bankban lévő pénz is mások pénze. Közben minden egyes banki alkalmazottat, és egyéb ártatlan embert fenyegetett fegyverrel, hogy aztán habzsi-dőzsire, autókra, ruhákra, luxusra meg nőcskékre verje el a fegyveresen elrabolt pénzt.


A társadalom szemete, az emberiség mocska az ilyen. Vannak másfajta mocskok is, de ez az ilyen alakokat nem menti fel.


Az sem menti fel, hogy a börtön alatt tanult ezt meg azt. Akinek csak hangyányi köze is van hozzá, az tudja, hogy vagy a tanulás vagy bekattan. Tanulni lehetett volna rablás helyett is.

135. iszkiri (válaszként erre: 134. - Smirnoff)
2017. nov. 26. 11:52

A filmet nem láttam, és nem is valószínű, hogy megnézem.

Attól függetlenül a véleményem már akkor is ugyanez volt a viszkisről, amikor ez a fórum még meg sem született.

134. Smirnoff (válaszként erre: 133. - Iszkiri)
2017. nov. 26. 11:51

Írtam, szerintem semmi baj a filmmel.

Nem ő tehet róla, de neki is hasznot a filmesítés (meg nyilván hoz is).

133. iszkiri
2017. nov. 26. 11:43

Korábban volt egy szavazás, ami Ambrus Attilával volt kapcsolatos.

A "Beszélgessünk a szavazások témáiról" témakörben volt is véleményem vele kapcsolatban.

Csak akkor még nem szavaztam. Most megtettem azt is.


Erre a fórumra reflektálva: miért látnék benne sztárt? Nem ő sztárolja magát, a média csinálja a felhajtást körülötte. Nehogy már ezt is az ő bűnének tudjuk be!

Írtam abban a másik topikban, hogy bűnözött. Igen, ez tény. Azt is írtam, hogy elutasítom a bűnözés minden formáját. Ugyanakkor Ambrus teljes mértékben visszailleszkedett a társadalomba, ami a legtöbb bűnözőnek soha az életben nem sikerül. Vajon miért? Mert nem is akarnak visszailleszkedni.

A másik, hogy elgondolkodtató, vajon hány olyan mocskos, velejéig romlott, embernek nem nevezhető lény él köztünk, akit nem talál meg az igazságszoláltatás. Több, mint gondolnánk.


Ambrus Attila nem tehet sem arról, hogy film készült róla, sem arról, hogy mostanság a csapból is ő folyik. Mint írtam, ez a média műve.


Ambrus a mai napig dolgozik. Normális, le merem írni, intelligens ember benyomását kelti.

Én is vettem tőle edényt egy bizonyos rendezvényen, ahol ő is árulta a portékáit. Semmi ellenérzésem nincs vele szemben.

132. Alex40 (válaszként erre: 114. - Channa*)
2017. nov. 26. 10:22
Megint félreértelmezed amit mondtam.Lassan nem hiszem el hogy nem szándékosan.Nem azt fájlaltam hogy hitelbírálati díjat kell fizetnem.Hanem azt hogy ha már egyszer a bank elbírálja,rányomja a pecsétet,hogy igen is ez az ember megfelel a követelményeinknek,akkor miért rajtunk akarjátok számonkérni ha mégsem?Miért mi vagyunk az oka annak hogy kapzsiságtól vezérelve piacra dobtatok egy hosszútávon vállalhatatlan hitelkonstrukciót,és még véletlenül sem próbáltatok meg visszakozni,megválogatni az ügyfeleket,mikor már jelei voltak a bajnak.Az apróbetűs részt meg ne rajtam kérd számon!Azért van ott a banki alkalmazott hogy lefordítsa nekem emberi nyelvre.Nem lehet mindenki bankár hogy értse.Átverés volt az egész értsd már meg!Ha így beszélt volna akkor az ügyintéző,mint most utólag Te akkor köszönök oszt sarkonfordulok.De az ellenkezője történt.A bank megnyugodhat,ebből a szar konstrukcióból nem jött ki rosszul.A kockázatot kizárólag az ügyfelek viselték.Az ügyfeleknek meg nem fog az állam mentőövet dobni mint annak idején a postabanknak.Az árfolyamgát is csak a bankokat védte,hogy ne egyszerre dőljenek be a hitelek.Istenem,de jó hogy túl vagyok rajta!Amit levezettél,hogyan kellene hitelt felvenni,miképp kell kiszámolni hogy tudom-e fizetni,arra azt tudom mondani hogy a bank is ugyanígy kiszámolhatta volna a hitelbírálatnál.Mondhatnám hogy mindkét fél egyformán hibás,de ez nem igaz.Az egyik oldalon jól képzett szakemberek állnak,a másikon hozzá nem értők.És a szakértő tudatlansággal vádolja azt aki nem ezt tanulta és nem látta a csapdát.Cinikus vagy!
131. 04424e865e (válaszként erre: 128. - Michelle.r)
2017. nov. 26. 10:03

Azt gondolom az X polgártárs című filmet sem Andrej bácsi végett nézték meg anno, hanem inkább arra voltak kíváncsiak mit hogyan követett el.


Nem kell vele foglalkoznom kiemelt figyelemmel. Elég, ha a youtobe-ra tévedek.

130. Epresturmix (válaszként erre: 129. - Michelle.r)
2017. nov. 26. 09:59
Engem is érdekelne. Most áztam el, begöndörödött. :D
129. michelle.r (válaszként erre: 120. - Andi6020)
2017. nov. 26. 09:54
Hol, mutasd? Egy órája vasaltam ki a hajam és már nem egyenes :DDDD
128. michelle.r (válaszként erre: 111. - 04424e865e)
2017. nov. 26. 09:52

Ne nézd meg. És másokat is beszélj le róla. Mert ha üresen konganak a mozik, akkor majd leveszik műsorról, és senkis sem érdekel a fikcó ;)


Én fogalmazzunk így, mellette vagyok, te ellene. Én összesen egy nyilatkozatát láttam, azt is önként a youtube-on. Ezek szerint te minden nap látod, hallod nyilatkozni. MIért foglalkozol ennyit vele?


Nem kötekedés, tényleg érdekel.

127. Alex40 (válaszként erre: 124. - 0661070105)
2017. nov. 26. 09:51

Teljesen egyet értek a hozzászólásoddal.Kiegészíteném annyival hogy itt a hozzászólók azt is a viszkisen kérik számon ami a rendszer hibája.Hogy miért mutogatják a tévében,miért nem fizetett a tanulásért,ételért.Nem értem.Jelentkeznie kellett volna a börtönigazgatónál hogy ő ki szeretné fizetni az ellátását?Hogy szar a rendszer,arról nem ő tehet.Hogy egy bűnöző csak lóg az adófizetők nyakában,erről meigint nem ő tehet.Mindenáron kellett nekünk az únió,most tessék élvezni az eredményét!A bűnözőnek jogai vannak.És ha nem kapja meg,kárpótlást fizet az állam.Én sem értek vele egyet,de ezt épp nem lehet az elítélt nyakába varrni.

Én ahogy említettem egy másik kommentemben,tudom milyen az mikor a bűnös múlt miatt igyekeznek visszanyomni a sárba.Olyanok akiknek csak papíron tiszta az erkölcsük...Nem könnyű,innen vissszakapaszkodni,sőt,az ilyen gáncsoskodások végett,sokkal nehezebb.Szar fizikai munkásként nem dolgozhattam a paksi erőműben.Csak dolgozni szerettem volna,külsős cégnél.Odaküldtek hogy ott kell dolgoznom.Ott meg tájékoztattak hogy nem kaphatok belépőt.Biztos hogy elloptam volna a hasadóanyagot😂😂Igaz hogy azt sem tudom mi az,és esélyem sem lett volnna a közelébe sem kerülni,de biztos úgy lett volna mert csak egy bűnöző vqgyok.Szerintem aki így gondolkodik,annak valami elfolytott perverz agresszió nyomhatja a lelkét,hogy kiélje olyanokon akik rászolgáltak a büntetésre.Igaz hogy nem erre,de ők egy személyben rögtönítélő bíróság is,és az ítélet megszületett...pont.Ma már csak nevetek az ilyen felfogáson.De nem volt mindig ilyen vidám a helyzet.Azt azonban nem értem,hogy ha valaki megpróbál visszailleszkedni,de a társadalom nem engedi,elkönyveli élete végéig bűnözőnek,akkor hogyan várhatják el a megjavulást?Ha az a bűnöző besokallna,és azt mondná,ok,leszarom,teljesen mindegy mit teszek,akkor is csak bűnöző maradok,akkor inkább bűnözök tovább,ha már úgyis elkönyveltek?Akkor lehetne ujjal mutogatni hogy igen!!!Megmondtam!!Egyforma ez mind!!Aki bűnöző,az is marad.De hogy önmagába nézzem az ilyen kommentelő,ahoz nincs bátorsága

126. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 115. - Channa*)
2017. nov. 26. 09:06

Mennyi rezsit megsporolt. :D Teljes ellatas.

Tanulas, sport, szorakozas, ruha, orvos.

125. vacsa
2017. nov. 26. 08:56
Bűnöző. A film pedig nem érdekel.
2017. nov. 26. 08:56
Hm...én csak azon filózom, hogy akik szerint...egy bűnöző sem javulhat meg...vagy legalábbis erre szinte nulla az esély...és amúgyis....olyan károkat okozott másoknak, hogy ezt 20 év..de 50 év alatt sem tudja levezekelni...szóval azok szerint, akkor aki egyszer...kétszer...elkövetett 1-2 hibát az életben...ássa el magát, mert sosincs bocsánat?? Mondjuk ha...Béla megcsalja Marikát...3x. Akkor Béla húzza le magát a retyón, mert a következő kapcsolatában is 100..de legalább 99%, hogy mindenképpen félre fog töcskölni? :) Nem változhat meg? Nem dönthet a későbbikben másképp? Nem bánthatja meg őszintén? Vagy netán van olyan ember, aki tökéletes lenne...s sosem követett (követ) el egyetlen egy hibát sem az életében? Én ebben nem hiszek...de...lehet, hogy van, aki igen?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook