Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a türelmetlenség érzéséről? fórum

Mi a véleményetek a türelmetlenség érzéséről? (beszélgetős fórum)

2013. dec. 26. 09:45
Vacak érzés.
2013. dec. 26. 09:42
a türelmetlenség egyfajta figyelmeztetés arra, hogy jobb lesz várni a megfelelő időre, ha nem tudsz tenni ellene semmit!
2013. dec. 14. 19:35
Hajlamos vagyok magamból kiindulni, mivel folyton együtt vagyok velem. Jellemző rám, hogy nem szeretek fontos dolgokat halogatni, még akkor sem amikor másnak kell segítenem. És nagyon nem értem, hogy lehet az, hogy egyesek ezt kihasználják?!
2013. dec. 8. 14:47

Én is türelmetlen vagyok, és baromira utálom a felesleges köröket.

Szerintem az agyalás helyett az egyenes kérdésfeltevés a megoldás. Mondjuk megvan a veszélye, hogy nemleges válasz jön, de ha emiatt jön, akkor nem érte meg a befektetett energiát és ebben az esetben szerintem kamu is, hogy a nemleges válasz a türelmetlenség miatt volt, inkább ürügyül használja.

2013. dec. 8. 14:14
...mondhatnám úgy is, hogy túlságosan jóhiszemű voltam...
14. pomegranate (válaszként erre: 12. - A0c1361e44)
2013. dec. 8. 14:13
Hát ez az! Rátapintottál a lényegre. Tényleg nem akarom konkrétan megnevezni miről van szó mert szerintem nem az a lényeg. A lényeg az, hogy miért alakul ki bennünk a türelmetlenség, amikor már valamit eldöntöttünk.
13. szomorkodó (válaszként erre: 2. - Szomorkodó)
2013. dec. 8. 12:04
Nem is akarom érteni, ha titok.
2013. dec. 8. 11:36

Csak abban az esetben tudunk ötletelni, ha ismerjük a konkrét történetet. Az, hogy te belementél valamibe (na de mibe?), és te bizonyítottál is a dologgal kapcsolatban (na de mit?), de nem élvezed a hasznát (na de minek a hasznát?), de valaki élvezi (na de ki?)és valaki halogat (na de mit?) nem biztos, hogy türelmetlenséggel kelljen, hogy eltöltsön.

Na de ez függ attól a bizonyos dologtól is, amit ugye mi itt nem ismerünk. És persze azt sem tudhatjuk, hogy a másiknak vagy annak a valaminek, kell e bármit is bizonyítania, és ha kell egyáltalán, akkor sem tudhatjuk, hogy mennyi időt kellene, hogy adj, mert azt sem tudhatjuk, hogy csak hasznot akart e kihúzni belőled bárki, bármi....

11. Akilah
2013. dec. 8. 11:27
sajnos én is türelmetlen típus vagyok..nem jó.
2013. dec. 8. 11:19
Nem túl kellemes állapot...Én mindig szerettem volna rengeteg türelmet a hülyékhez, de valahogy sose tud összejönni a dolog...
2013. dec. 8. 08:45
Mindig túl aggodalmaskodom a dolgaimat sajnos ez jellemző rám. Szerintem mindenki így van ezzel, ha egy kezdődő problémába kerül.
2013. dec. 7. 23:24
Ezt csak te tudhatod,mérlegelj!
2013. dec. 7. 23:20
tudom nem könnyű és nem is egyszerű csak attól félek, hogy elkapkodott döntés volt részemről.
2013. dec. 7. 23:10
Ha türelmetlen vagy akk ugysem fogsz várni.ha pedig nem vagy az és feltudod mérni a dolgokat pl.miért adjak időt,vagy h megéri majd várni.akk meg adj időt.szoval ezt te érzed!
2013. dec. 7. 23:04
De kedves vagy...nem vagyok álmos
2013. dec. 7. 23:03
Mit nem lehet ezen érteni?
3. Idhikai (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2013. dec. 7. 22:22
Belőled húzott hasznot, aztán jó éjt! Aludj inkább! :)
2. szomorkodó (válaszként erre: 1. - Pomegranate)
2013. dec. 7. 22:19
Mi van?
2013. dec. 7. 21:04
Belementem egy jövőt meghatározó ügybe. Eddig én bizonyítottam, és meg lett a kívánt dolog. Most a másik aki a hasznát élvezné el kezdett halogatni olyan dolgokat ami az ő feladata lenne már! Most én vagyok türelmetlen, vagy mennyi időt adjak arra, hogy bebizonyítsa tényleg akarta azt a bizonyos dolgot, vagy csak belőlem húzott hasznot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook