Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a Tanity-ről? Probáltátok már? Tapasztalatok? fórum

Mi a véleményetek a Tanity-ről? Probáltátok már? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 29. 07:18
A Tanity ma Magyarországon a legnagyobb hálózattal rendelkezik. Rengeteg szalon van ahol ezzel barnítanak. Értenek is hozzá, csak nézd meg a weboldalukat ott minden kérdésedre választ találsz. A többi cég csak őket utánozza, de minőségben sehol nincsenek a Tanity-hez képest. Egyébként egy Norvell nevű terméket forgalmaznak aminek utána néztem a neten, amerikai cucc és kint is ez a legmenőbb, ahol már 30 éve elterjedt.
2010. jún. 9. 10:46

Az egész test barnítása kb. 10 percet vesz igénybe, amit egy szórópisztoly segítségével végzünk. A szórópisztoly porlasztja a folyadékot, ezért az nem folyik meg a bőrön. A bőr UV sugárzástól mentes, természetesen barnított lesz, mely 6 órán belül már látható. A letisztított, UV mentes barnításhoz helyesen előkészített bőr nem lesz foltos, később természetes bőrhámlással távozik. A barnulás fokozatosan történik a bőrrel való érintkezés pillanatától kezdődően, a teljes eredmény eléréséhez 5-6 óra szükséges.


Őrizd meg bőröd egészségét!


A termék DHA- t (Dihydroxyaceton) tartalmaz. A DHA egy a glicerinből nyert cukor, ami az emberi anyagcserében is jelen van. Ez reakcióba lép a bőr szabad aminosavaival és fehérjéivel, ezáltal a bőr legfelső rétegében barnaság alakul ki. Mivel a folyamat a bőr legfelső hámrétegében megy végbe és az élő bőrsejteket nem éri, ezért hosszú távú használata nem okoz károsodást. Mindez természetes színpigmentek hatására történik, amit a folyadék tartalmaz.


Már 1 óra elteltével látható a fokozatos barnulás. Hat órára van szüksége ahhoz, hogy a maximális hatását kifejthesse, de az végleges szín csak 24 óra elteltével lesz látható. Egyenletes, hosszan tartó, természetes barnaságot eredményez.


Bőrbetegség, napallergia, ekcéma, anyajegyek és egyéb bőrelváltozások esetén is alkalmazható.


Figyelmeztetés!

Az UV mentes barnítás fényvédettséget nem biztosít, ezért a napozáshoz a megfelelő fényvédő kozmetikum használata elengedhetetlen! Az UV mentes barnító eljárást kismamák (a terhességi diabétesz elkerülése végett) csak saját felelősségükre vehetik igénybe a minimális cukortartalom (DHA) miatt!

2010. jún. 8. 14:29

Sziasztok!

Nagyon fehér bőrű vagyok. Most szolizok, mindenhol kezd már szép színem lenni, de a lábam sehogyan sem akar barnulni. Főleg térdtől lefelé hófehér.

Nemsokára megyünk Balcsira, arra gondoltam, hogy lefújatom magam. Van egy lány, aki kézzel fúj Tanity márkájú anyaggal.

Merjek belevágni? Vagy meg fogom szívni, és pont Balcsin nem merek majd levetkőzni bikinire, olyan foltos leszek?

Segítsetek légyszi!

2010. jún. 2. 21:33

Sziasztok!


Szerintetek van különbség a Tanity és a By Nature között? Tanity-t már próbáltam és nekem nem vált be. Az alapanyag valószínű ugyanaz, de létezhet minőségbeli különbség?

2010. ápr. 23. 22:10
ÉN úgy tudom h 200 v 250 ezer a gép..egyébként el is mondta aki betanitotta használni ismerősömnek, meg a kis tájékoztatóban is benne van, hogy 7-10 napig tart. és ez itt nálunk 2500 ft,pár napért.persze aki betanitotta a használatát azzal kecsegtette a masszőrömet,h ha vki többször megcsináltatja akkor egyre jobban beépül a bőrbe..na de arra, hogy rendesen szép legyen mindig, kellene havi tizenpár...úgyhogy a masszőröm azt tapasztalta, hogy kezdetben sokan voltak, de kettőnél többször senki nem fújatott.Most meg már csak hetente kéthetente egyet, kettőt fúj.
3. dolly001 (válaszként erre: 1. - 8509bb409c)
2010. ápr. 23. 18:44

Sajnos nekem sem jók a tapasztalataim:( pedig annyira bíztam benne!

Az első zuhany leviszi a felső színréteget ( sárgás barna volt a víz ami lejött, de ez természetes) 2-3 napon elkezdett úgy kopni, mintha pigmenthiányos területek lennének a bőrömön. Úgy néztem ki, mintha nem kentem volna be magam rendesen a barnítókrémmel:(

Ja és a fújás során az egyik karom nem lett egyenletesen lefújva... Úgy néztem ki mint egy selejtes néger barbie baba:)

valóban egy alkalom talán amíg élvezhető az eredmény.

A 4-5. nap húúú nem győztem dugdosni a kezeim és takarni a nyakam mert olyan voltam, mint aki nem fürdött egy hónapja:(

PEDIG: előtte leradíroztam magam és aztán minden nap testápolóztam, ahogy mindig.

Én így jártam:( Azt javasolom, szerezz még pár infót akik használták már mielőtt belevágsz, mert állítólag nem olcsó a gép+ az anyagok...

2010. ápr. 23. 09:07
Igen, próbáltam. Magában a tanity nem elég, vmi más is legyen mellette, tehát kizárólag erre ne nyiss üzletet sztem. Utána rögtön nagyon szép, aztán fürcsi után lekopik persze belőle a felesleg, de még úgy is jó. Két három napig maradtam olyan, aztán el kezdtem foltosodni csúnyán. És az összes többi vendég is. Szerintem ez csak egy egy alkalomra jó, tehát ha épp megyek este vhová..
2010. ápr. 23. 07:27
Most készülök Tanity-s szalont nyitni de nem tudom, hogy jó ötlet-e. Sokan panaszkodnak, hogy foltosak voltak tőle. Egyszer már én is kipróbáltam nekem is foltos volt a bőröm, de nekem az ekcémám miatt mivel vannak olyan részek a testemen ahol nagyon száraz a bőröm de állandó hidratálás, peelingezés... szóval teljes odafigyelés mellett nem szabad, hogy foltos legyen a bőr vagy mégis?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook