Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a vélemenyetek a szűztea zsírégető krémről?Hatásos? fórum

Mi a vélemenyetek a szűztea zsírégető krémről?Hatásos? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 31. 18:04

sziasztok

én egy kérdést szeretnék feltenni

1 hete napi 1000 kalóriát eszek 2 napja kezdtem el szedni a szűztea kapszulát és érdekelne hogy menyire kell meghajtania mert én sűrűbben járok wc-re de nem lényegesen több a mennyiség mint általában habár sokkal kevesebbet eszek vagy majd később lesz jobba hatása

mikor lessz mérhetö az eredmény napi 3x1 tabletta elég vagy ha gyorsabban akarok fogyni többet is szedhetek

köszi

2009. jún. 2. 16:58
mi most próbáltuk ki a hugommal...nagyon durva....ég a seggem, mindenem....lehet,h túl sokáig hagytuk fenn...egyáltalán meddig kell? égek belülről... :D remélem ez azt jelenti,h még mindig dolgozik a dolog...durva lesz ezt nap mint nap átélni, de nekem muszáj...bár szerintem ezt megszokni nem lehet...:) kitartok...
2009. ápr. 2. 11:46

Sziasztok,

Először a krémet még fürdés után kentem fel, de majd megvesztem tőle, ahogy hatolt be a bőr mélyebb rétegeibe és égetett. Aztán megszoktam.

Aztán rutinosabban, már kitaláltam, hogy ha már edzek is mellette, lehet kapni fogyinacit, ami kicsit olyan mint egy bringás naci, vagy egy búvárruha :) kb derék magasságig ér fel. Hasat, popsit, combot kentem a krémmel. Látom h. szebb, puhább a bőröm, talán annyira nem göröngyös, mint eddig. Sajnos a bőrpír és a fájdalomérzet vele jár, mivel ez hasonló, mint az Ilcsi néni paprikás kréme, ami vérpezsdítő. Szóval szépen megizzad alatta a tested, mintha szaunáztál volna. Utána egy hideg-meleg váltózuhany, és teljesen fitt leszel tőle :) Inkább langyos vizet ajánlok, mert a melegtől be****rsz fájdalmadban sajnos. De a hideggel isteni, és még jót is tesz a bőrnek.


Ha a hasból szeretnél csak fogyni, szerintem az edzéshez csak szaunaövet használj, mert az koncentráltan a has és derék területéről olvassza le a zsírt. Hasról másképp úgysem tudsz fogyni, csak kíméletes étrenddel - amit én nem mindig tudok tartani - és cardiozással tudsz lefaragni. A hasizomgyakorlatok csak a zsír alatti izmokat erősíti, és attól nem lesz kisebb a párnácska :)

2009. jan. 22. 12:08
krémtől fogyni? szkeptikus vagyok
19. Reenee
2009. jan. 13. 20:33
Már krém is van??? Nekem sem a kapszula, sem a tea nem használt semmit :( Krémet már nem is veszek.
2009. jan. 13. 14:12
Nekem a kapszula ekcémát okozott, a krém pedig...először meg voltam győződve róla,hogy az a jó,ha forrónak érzem...ez tartott addig,amíg el nem kezdte marni a bőröm, és hiába próbáltam lemosni-letörölni, már beszívódott annyira, hogy másfél órán keresztül legyeztem a fenekem,ill. a combjaimat, és egyéb nagyszerű élmények! Nem mondom, hogy ezekkel a készítményekkel van baj, de szerintem az én bőröm érzékeny valamely összetevőre, amiről eddig nem tudtam! :(
17. ALLICS (válaszként erre: 16. - 4cccb215d7)
2008. jún. 8. 19:45
A rossmannba most le is van árazva.
2008. máj. 1. 23:25
hol lehet megvenni ezt a krémet?? herbaház? dm? gyógyszertár??? légyszi válaszoljatok!! nekem az a bajom hogy ha fogyok akkor elfogy a seggem is meg a combom! és én csak hasra akarok fogyni ugy, hogy a seggem maradjon ilyen:) ha fogyózok és edzek mellette elfogy mindenem:S:S
15. IZA18 (válaszként erre: 2. - Baba84)
2008. ápr. 2. 18:52

nekem használt!!fóliával együtt, úgyhogy hízókúrán vagyok úgymond mert épp lábalok ki a kaja és testzavarimból és egyretöbbet tudok enni-na szóval ezek mellett viszont a combom amiért súlyosna megfizettem, hogy soványka legyen mert nekem az kellett , hát nem akarom elveszíteni.na és amióta kenem meg fóliázom magam de mellette többet eszem még 4cm-et fogyott!!!szóval hat ez, lehet hogy nem voltál elég hatékony krémező:D

azért sok sikert bármihez ha találsz vmit.

14. Barbee
2008. márc. 26. 20:20
nah én most kentem fel a krémet és beis fóliáztam magam.úgy ég meg meleg hogy csak nah. szóval lehet hogy hatásos lesz:)
13. mesiti (válaszként erre: 9. - Kustiov)
2008. márc. 26. 13:57
És van eredmény?
2008. márc. 26. 13:52
Nekem belsőleg sem használt. Csak rosszul voltam a szűzteától és kapszulától :(
11. Talentum (válaszként erre: 9. - Kustiov)
2008. márc. 26. 13:51
oké, oké, de a krém hatása, megtette a magáét?
2008. márc. 26. 13:44
a hovisszatarto egybe irva kellene
2008. márc. 26. 13:44
en jartam olyan helyre ahol ilyen kremekkel kenegettek es elektromos izomstimulaciot csinaltak valamint ho visszatarto takaroval,hogy jobban oldodjon a krem
8. Talentum (válaszként erre: 2. - Baba84)
2008. márc. 26. 13:40
tényleg van krém. megtaláltam a neten.
2008. márc. 26. 13:39
az akkro=akkor
6. Talentum (válaszként erre: 4. - Kustiov)
2008. márc. 26. 13:39
így van.
2008. márc. 26. 13:39
Krém. hát inkább belsőleg szedd. de ne a krémet.
2008. márc. 26. 13:38
kremeknek csak akkro van hatasok ha valmilyen modon bejut a szervezetbe, a borbe.Hatasos lehet ha szaunazol,vagy tornazol es elotte foliat teszel a kremezett feluletre. szereny esszeru velemenyem
2008. márc. 26. 13:38

Ez. Egy gyógyszertár honlapjáról:

"Figyelmeztetés:


A kúra ideje alatt kerüljük a szeszes italokat és a pikáns, csípős ételeket. A kapszula zsíroldó hatása fokozható, ha több fehérjét és kevesebb zsiradékot, cukrot fogyasztunk.


Készült: 100% zöld tea, lótuszlevél, lótuszmag felhasználásával."

2008. márc. 26. 13:34

Én még nemis hallottam krémről!csak tea+kapszula!

én használtam dr.kelen zsirégetö krémet,nekem nem használt!

2008. márc. 26. 13:32
Mi a vélemenyetek a szűztea zsírégető krémről?Hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook