Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a sonotheraphiáról? fórum

Mi a véleményetek a sonotheraphiáról? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 8. 16:02

Én is voltam három hete. Azt mondta az orvos, hogy jó állapotban vannak az ereim, pedig nekem is volt Meniére-betegségem négy ével ezelőtt.

Kb. három hónapja minden reggel futok-gyaloglok felváltva és azt mondta a doki, hogy a lehető legjobb az ereimnek ez a reggelenti gyaloglás! (4-5km)

2008. aug. 8. 10:11

Rajtam nagyon sokat segített. Az influenza miatt a télen Meniére-szindróma alakult ki nálam, ennek következtében hihetetlenül fáradékony lettem, és gyógynövényes értágítót kellett szednem, de ez enm volt elég. Ahhoz, hogy komolyabb értágítót szedjek, fiatalnak érzem magam, viszont ebben az esetben az agyi ereket tágítani kell. Amúgy is érszűkületre hajlamos vagyok.

30 alkalmat csináltam végig, de már az első néhány után éreztem a hatást, kevésbé zúgott a fülem, könnyebben jártam, joban bírtam a mindennapi strapát sokkal sőt mások is észrevették, hogy a színem sokkal jobb lett. Ennek a jótékony hatásai következtében elkerülhető volt, hogy gyógyszereket kezdjek szedni, olyanokat, amilyeneket 60-70 évesek szednek.

Jövőre is végig csinálom és most már minden évben, mert az életminőségemen rengeteget javított, aktívabb vagyok, mindent jobban bírok, azóta nem görcsölnek be a lábaim és könnyebb a járásom.

Csak javasolni tudom mindenkinek, sztem jó időben elkezdeni, ezzel a komolyabb problémákat meg lehet előzni.

11. akác56 (válaszként erre: 10. - Micimacko62)
2008. júl. 27. 17:47
Köszönöm! utána nézek!
2008. júl. 26. 16:19
A fokhagyma.lap.hu oldalon megtalálod,a Fokhagyma olaj cimszó alatt,4 receptet ir.Mi az elsö receptet,készitettük el,nekünk használ.Ajánlom,ha kiprobálod akkor csak tejjel idd meg,azzal semmi illata és rossz utóize sincs.
9. akác56 (válaszként erre: 8. - Micimacko62)
2008. júl. 25. 19:23

Köszönöm! Kérlek azt írd le, hogy a neten merre keressem! Érdekel!

Tudtommal nekem sincs érszükületem, még csak a vizsgálatra van időpontom, az agyi erek állapotára lennék kiváncsi.

2008. júl. 25. 16:54
Lényegében ez inkább megelözés.Ha érszükület miatt kellene a kezelés arra nem sokat ér.Legalábbis a férjemnek.Ajánlanék egy jóval olcsobb és talán hatékonyabb, nem gyogyszert, ha elfogadod,itt találtam a neten.Ugynevezett, fokhagyma kúra ez ,nálunk bevállt.Most már én is iszom.Ha érdekel leirom,vagy elküldöm.
7. akác56 (válaszként erre: 6. - Micimacko62)
2008. júl. 25. 16:40
Köszi, hogy válaszoltál! ...és azt nem tudták előre megmondani, hogy nem sokat tudnak segíteni?
2008. júl. 25. 16:18
Ismerjük a sonoterápiát,majdnem 2 kúrát végig csinált a férjem.Szolnokra járt.A gyogyulás függ attól mennyire meszes az ér.Nála nem sokat javitott.Egyénre szabott a kezelés,előtte egy egyszerü ér vizsgálat van.Elég drága mert általában 30 kezelést ajánlanak.
2008. júl. 25. 11:45
Sajnálom, hogy nem ír senki a sonoterápiáról!Biztos ismerik néhányan!
2008. júl. 23. 13:07
Akinek van tapasztalata a Sonoterápiáról, kérem, írja le!!
2008. júl. 22. 10:20
Sonoterápia: Alacsony frekvenciás hang kibocsátásával az artériás érrendszer plakkos, meszes lerakódásainak leoldását váltja ki fájdalommentesen. Ez a kezelés az érszükületet csökkenti testszerte.
2008. júl. 21. 22:18
Miért káromkodsz? :)))
2008. júl. 21. 21:10
Mi a véleményetek a sonotheraphiáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook