Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Smoby Bon Appetit konyháról? fórum

Mi a véleményetek a Smoby Bon Appetit konyháról? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 18. 11:58

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


Mára megjött a kiskonyha. Tünemény, a polcok tényleg hiányoznak a hűtőből, sütőből, de ennek ellenére is megérte az árát, igényes, stabil, a polcokat meg majd megoldjuk, már van rá ötletünk (ha szükség lesz rá, de még úgyis kicsi, szerintem még így is bőven elég lesz számára a konyha).


Jah, és összerakással, díszítéssel nekem kb. 20 percembe telt a kész állapot, szóval igazán könnyű összeszerelni, és mutatósak a matricák, díszítő elemek.

2012. dec. 17. 07:42
nálunk is nagyon bevált, 1 éve nyüstöli a lányom. Semmi baja nincs, strapabíró, megérte az árát, bár nem olcsó azt tudom.
7. c9f9b53798 (válaszként erre: 3. - Nestea32)
2012. dec. 16. 22:04
Én is úgy szeretném, hogy még a héten megjöjjön, bár van már karácsonyi ajándék, de lehet, hogy ezt kapná a Kislányom, és amit karácsonyra szántunk, azt majd januárban a születésnapjára.
6. c9f9b53798 (válaszként erre: 4. - Fügemag)
2012. dec. 16. 22:03
És a hűtőjében tényleg voltak gyümölcsök? Vagy mondjuk a sütőben lévő kacsa kivehető?
2012. dec. 16. 21:24
Ja, és strapabíró, az égvilágon semmi baja nincs:)
2012. dec. 16. 21:23
Mi tavaly karácsonyra vettük, azóta is napi használatban van, az eddigi legjobb ajándékötlet volt:) azóta már érkeztek hozzá műanyag/fa zöldségek, gyümölcsök, és pár edény, illetve tányér, bögre, ezekkel együtt már teljes a játék:))
2012. dec. 16. 20:49
Jo kerdesek. en ilyet rendeltem kisfiamnak, de csak csutortokon jon meg
2012. dec. 16. 19:50

Leginkább a minősége érdekelne, mennyire stabil. És akinek van, az meg tudná mondani, hogy a hűtőben található dolgok (néhány fotót találtam erről a neten) tartozékai-e, vagy mozgathatóak-e?


Illetve pontosan milyen tartozékokat adnak hozzá?

2012. dec. 16. 19:49
Smoby Bon Appetit konyhával kapcsolatos véleményeket várnék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook