Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a Positrim krémturmixról? fórum

Mi a véleményetek a Positrim krémturmixról? (beszélgetős fórum)


9. xzz1
2012. júl. 30. 23:52
Positrim testmozgással használatos. CLA, cink kapszula mellé és meglesz a hatás. :-)
8. Laar
2011. jún. 16. 14:53

sziasztok!

azóta senki nem próbálta a positrimet?Érdekelne néhány vélemény!!!

2009. jan. 20. 13:32
szia.Nem tudom kitol vetted,de o el kelllett volna mondja a helyes hasznalatat.En ugy tudom,hogy a positrim egyarant jo fogyasra es hizasra is attol fugg ,hogya hogyan hasznalod.Ha fogyni akarsz akkor egy etkezes helyett,lehetoleg vacsi ,idd meg es semmi mast,ha viszont hizni akarsz akkor eves utan idd meg es igy tagitja a gyomrod es egy ido utan tobb etelt kivasz igy hizni is fogsz.Ha csak a port iszod es nem eszel semmi tomeny kajat melle akkor viszont hamar telitettsegerzetet ad es nem kivanod azt a mennyisegu etelt egy etkezesre ,mint korabban.Remelem segitettem ,nem tul kesoi a hozzaszolasom.Bocsi ,hogy csak most bukkantam rad.
6. jandrea (válaszként erre: 4. - Gaby70)
2008. aug. 6. 21:29
éhes?..akkor nem is fogyizáshoz jó?:))
5. jandrea (válaszként erre: 4. - Gaby70)
2008. aug. 6. 21:28

kisfiad??

mennyi idős?:)

4. gaby70 (válaszként erre: 1. - Jandrea)
2008. aug. 6. 21:25

Én ittam,sajnos pokolian éhes voltam tőle.

Viszont a kisfiam nagyon szereti,ő nem éhezik tőle.

2008. aug. 6. 21:11
Nem is hallottam még róla.
2008. aug. 6. 20:36
Hűha , senki sem próbálta még???
2008. aug. 3. 21:01
Érdeklődni szeretnék, hogy valaki ivott-e fogyókura mellett, vagy helyett Positrim italport és mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook