Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a pocakbetétes kismamanadrágról? fórum

Mi a véleményetek a pocakbetétes kismamanadrágról? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 5. 20:19
Sziasztok! Én 20 hetes vagyok. Még most vettem az első nadrágot a H&M-ben, pedig eddig ott még nem vettem semmit. De nagyon jó. Vékony vagyok, nekem csak a hasam meg a cicim nőtt (eddig) Nagyon kényelmes, és teljesen szuper-divatos,pont amilyet szeretek, mert farmer, koptatott, szaggatott, csőszárú, a dereka olyan, mintha egy csípő naprág lenne és azután van az anyag. Nézzetek be oda is. Üdv. Mindenkinek.
2010. márc. 5. 14:55
én anno vettem a Brendonban 7ezerért gatyót, de csak 2x tudtam hordani, mert bejött a rossz idő (az pedig lenvászonból volt).az nem volt betétes, de nagyon szerettem.aztán vettem pocibetétes gatyót (internetes aukción, mivel boltban olyan jó szabásút sehol sem találtam), na,az annyira bejött(LULU márkájú kord naci), hogy szülés után még 6 hónapig hordtam!pont jó a betétje, velem nyúlt, és később velem együtt is ment össze. :-)
18. 5819723512 (válaszként erre: 16. - Cukoj)
2010. márc. 5. 13:35

Én négyet fogytam, de a pocimnál a kezdet kezdete óta nem volt kényelmes egyik nadrág se.

Bementem a Brendonba, az ár miatt kifordultam és olyan gáz volt a gatya...itt fele árért csinit kapni.

17. 5819723512 (válaszként erre: 13. - Cukoj)
2010. márc. 5. 13:31
Szívesen!!!A honlapjuk nem túl jó, de a hölgy tök kedves, és kedvezmény kupont is adnak, meg tényleg látszik, hogy fontosak az egyedi igények.
16. cukoj (válaszként erre: 14. - 5819723512)
2010. márc. 5. 13:29

nekem van még 2 gatyóm, amiket bandázzsal horok. Félig felhúzom a zip-zárt, ráhúzom a bandázst, és kész.

Még be tudnám gombolni, de leülésnél, stb...már nem kényelmes.

De szerintem csak is azért jók még mert 5 kg-ot fogytam mióta terhes vagyok:)

15. cukoj (válaszként erre: 12. - 2c2de63135)
2010. márc. 5. 13:28
Én is szerintem átállok ilyenre, ha találok, és ezt lehet hordani bandázzsal. Mert azt meg nagyon szeretem:)
14. 5819723512 (válaszként erre: 10. - Cukoj)
2010. márc. 5. 13:26
Én a 8.héttől pocibetétes nacit hordok :D
13. cukoj (válaszként erre: 11. - 5819723512)
2010. márc. 5. 13:26
Megnézem köszi szépen:)
12. 2c2de63135 (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2010. márc. 5. 13:25
szia! én sem szerettem a pocakbetétes nacikat, leginkább azért nem, mert ahol a pocimra "rájött" kb a pocim felénél vagy felső részénél ért végett, és amit rávettem mondjuk szűk póló, azon meg átlátszott ez a csík és ez szerintem tök bénán néz ki. És sokszor nem volt kedvem bő, lenge felsőhöz, a kényelmes, pamut felsőket valahogy jobban kedveltem. Rájöttem van olyan kismama naci, amit pocak alatt "végződik" mégis tart(farmerban is van ilyen), de a legjobba kötős módszer, amit a növekvő pocidhoz a hasad alatt úgy állítasz, ahogy akarod! most is terhes vagyok és ilyen nacikat "kuatatok", általában nem is kimondott terhesnaci, hanem pl lenvászon naci, ami kötős! nagyon szerettem, nem szorította a pocimat sehol, és a ruhán sem látszott át a csík..
11. 5819723512 (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2010. márc. 5. 13:25

Szia,

Budapesti vagy látom a Baross utcában van egy tuti bolt (Maternalle, neten keress rá), jó áron. Ott készítik a gatyókat, van választék pl:farmer, szövet...stb, ingyen felhajtják,és ha esetleg nem jön be a pocakbetét, akkor ingyenesen igazítanak rajta :D

Én most megíek, mert a betét kicsit kinyúlt és jobban szeretem,ha a pocim teteéig felér, nem csak a köldökig.

10. cukoj
2010. márc. 5. 13:24

Én 13 hetes vagyok, és még nagyjából jó rám a régi gatyám...persze bandázzsal, hogy ne kelljen vérig begombolni:)

Amikor 44-est próbáltam, azt az ülepénél szűknek találtam, és a pocinál sem volt jó, illetve az is répa szárú volt. a 46-os meg óriási volt...

Lehet, hogy tényleg majd később jobb lesz, szóval még várnom kellene...

2010. márc. 5. 13:23

Elég nehéz eltalálni a jót. :S

Nekem volt olyan ami nem betétes volt, hanem a pocakra rászámolva szabták. Nem volt kényelmes és elállt, pedig 2002-ben 7000 Ft-ért vettem :S

2006-ban varrattam egy nadrágot, az sem volt jobb, bár szerintem azért mert a betét része nem volt jó anyag. Viszont vettem egy boltban, egy pamut betétes-de sztreccses volt. Na azt a nacit imádtam :D

Próbálj meg minél több helyen felpróbálni, hátha ráakadsz a megfelelőre. ;)

2010. márc. 5. 13:22
Én sem nagyon szerettem a pocaktartós nacit, de nem kaptam mást. Anno mikor az elsőt szültem kertésznadrágom volt, de olyat tavaly sehol nem kaptam. Keresgélj hátha találsz kertésznacit valahol, én azt nagyon szerettem.
2010. márc. 5. 13:22
Nekem van bolti is, meg saját készítésű is, szerintem kényelmesek. De nemsokára jönnek a nyári ruhák, abban könnyebb:)
6. Vikoka18 (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2010. márc. 5. 13:21

Szia!

Amikor először próbáltam én is csak néztem,hogy te jó ég,még a Párom is szólt,hogy ez nagyon nem jó így,de miután elkezdett nőni a hasam,sokkal jobb lett,szinte bele illeszkedett :D

Nekem olyan nadrágom van,ami hátul is hosszabb,így védi a derekamat is.Ja és nagyon nyúlik az anyag,szóval nincs olyan,hogy szűk lenne...

Remélem én is érthető voltam :))

2010. márc. 5. 13:20
Én is éppen ma nézegettem őket.8hetes vagyok,de mivel nem vagyok vékony típus,már picit látszik is a pocakom.Nem próbáltam fel,mert ahol néztem,csak répaszárú volt.De így első ránézésre elég furának tűnt a bevarrás nekem is.
4. d89d9f2f77 (válaszként erre: 1. - Cukoj)
2010. márc. 5. 13:19

Szia!

Nekem ahogy nőtt a pocakom úgy ment lejjebb a varrás de a betét teljesen eltakarta a pocakom.Nem volt gondom vele

2010. márc. 5. 13:18

Esetleg nem lehet, hogy nem a méretedben próbáltál? Kisebb vagy nagyobb kéne??

Nekem kényelmes volt a pocakbetétes kismamanadrág.

2010. márc. 5. 13:18
Hát ezeknél a nadrágoknál elég nehéz megtalálni a jót:S Tapasztalat:S Ahogy nő a pocak úgy fog a testedhez simulne és a pocakot tartani. Nem lehet hogy azért érzed kényelmetlennek mert nem áll még jól rajtad?Szerintem a későbiekben jobb lessz:)
2010. márc. 5. 13:15

Próbálgattam őket, de rajtam hülyén, és kényelmetlenül áll.

Nem vagyok egy vékony típus, sőt. De azért nem kellene ennyire gáznak lennie...

Nekem pl. a pocakbetét hátul olyan rövidnek tűnik, leülésnél eláll. Elöl pedig a nadrág anyaga (vagyis maga a nadrág, és a pocakbetét találkozása, vagyis a varrás) nem a szemérem dombomig ér, a pocakom alá, hanem bőven a pocakomig. Tehát, ha nő majd a hasam, akkor a varrás nyomni fogja, vagy is jobban mondva nem lesz hová nőnie...

A lényeg, hogy nekem nem kényelmes, de akkor mit vegyek majd fel???

Nem tudom érthetően írtam e le...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook