Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Multi tabs gyerekeknek vitaminról? 8 éves gyereknek meddig lehet adni, és kell-e szünetet tartani? fórum

Mi a véleményetek a Multi tabs gyerekeknek vitaminról? 8 éves gyereknek meddig lehet adni, és kell-e szünetet tartani? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 22. 17:32
nálunk egyáltalán nem vált be egyiknél sem,bezzeg a Grapefruit csepp cink és c-vitamin(néha homoktövis)annál inkább!!!!
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2010. nov. 22. 16:49

lemaradt a vége:

kiválóan szaporodnak tőle

2010. nov. 22. 16:48

ha beteg, akkor érdemes szünetet tartani s akkor csak c-vitamint adniálóan szaporodnak tőle


az ásványi anyagokat, nyomelemeket ugyanis zabáljá abaktériumok, és kiv

4. misz
2010. nov. 22. 14:44

Én 4 évesen kezdtem el adni a kislányomnak. Nagyon jó tapasztalataim vannak. Azóta nem volt pl. középfülgyulladása, ami előtte havonta előjött.

Augusztus közepén kezdem el adni neki, és május végén hagyjuk abba. Néha tartunk pár napos szüneteket, amikor az oviban sincsenek betegek.


Én csak ajánlani tudom.

2010. nov. 22. 09:21
én augusztus óta adom a gyereknek ,és szerintem is nagyon jó,de nem tudom hogy kell-e szünetet tartani,vagy mehet tovább hiszen még csak most jön a nátha stb szezon.
2010. nov. 22. 08:23
Engem eleinte elriasztott az ára,de tavaly vettem szeptemberben,és március végéig folyamatosan adtam mindkét gyerekemnek.Nagyon jó,sőt szerintem az egyik legjobb.
2010. nov. 22. 08:13
Mi a véleményetek a Multi tabs gyerekeknek vitaminról,8-éves gyereknek meddig lehet adni,és kell-e szünetet tartani,??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook