Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a melegekről v. a leszbikusokról? fórum

Mi a véleményetek a melegekről v. a leszbikusokról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1130. reni79
2009. febr. 5. 18:07

Nem itélem el egyiket sem.

Az egyik lányismerősömről nemrég tudtam meg hogy ilyen kapcsolatban él,nem változott róla a véleményem.

1129. Rena85
2009. febr. 5. 17:11

Amíg nem feltünősködnek nem zavarnak.

Miért érdekel?

1128. koppanya
2009. febr. 5. 16:57
addig amég nem akarják normálisnak beállítani az ő kapcsolatukat, nem akarnak gyereket nevelni addig nem zavar de mikor elkezdenek követelőzni, hogy nekik is ugyanolyan jogaik legyenek mint a heteróknak akkor zavarnak
1127. vviki2
2009. febr. 5. 16:57
Semmit.
2009. febr. 5. 16:56
Nem érzek semmit,személyesen nem ismerek egyetlen leszbikust sem,de semmi bajom velük.
2009. febr. 5. 16:53
Semleges. Nem ítélem el őket.
1124. ELEN
2009. febr. 5. 16:53

Nekem is van ilyen ismerősöm,de mikor Vele vagyok,eszembe sem jut,hogy Ő "más"

Mert nem is az:)

2009. febr. 5. 16:52

Én azt gondolom,nem tehetnek az érzésről,hogy a nőkhöz vonzódnak.Ez belülről fakad.

Ezért nem vetem meg őket.

Annyian talán nem lesznek,hogy kihaljon az emberiség,mert nem szaporodunk:)

2009. febr. 5. 16:52

Semmi bajom velük...

Igazából nem gondolom, hogy külön kéne választani őket megítélésben a "többiektől"... Ugyanolyan emberek mint akármelyikünk.

1121. vereskati
2009. febr. 5. 16:50
Karcsi néni miért kérded?
1120. Zsuzsa88
2009. febr. 5. 16:50
Bár leszbiket nem ismerek, de b*zi haverom van, nem is egy. És tök normálisak, jókat lehet velük marháskodni, jó fejek. Semmi bajom velük. A leszbik is biztos normálisak.
1119. petka
2009. febr. 5. 16:50
Ugyanazt amit a melegek iránt, vagyis az ő dolguk, el kell fogadni hogy van ilyen. Csak visszafogottan csinálják, nem annyira szeretném látni.
1118. pemete (válaszként erre: 1117. - 127f14054c)
2009. febr. 5. 16:49
Ezzel teljesen egyetértek:)
2009. febr. 5. 16:48
Engem aztan nem zavar...meg mindig szebb latvany ket no mint 2 pasi:-)..de amugy a melegekkel sincs semmi bajom:-)
1116. vereskati
2009. febr. 5. 16:48
Ôk is emberek, nem?
1115. pemete
2009. febr. 5. 16:47
Semmi különöset, ugyanolyan emberek, mint bárki más.
2009. febr. 5. 16:47
Mit érzel a leszbik iránt?
1113. sariya
2008. nov. 28. 12:39
Vannak..
2008. nov. 28. 12:38
nem foglalkozom velük.
2008. nov. 26. 23:49
Nincs problémám velük, ők is ugyan olyan emberek, mint mi, csak éppen más a szexuális beállítottságuk. Persze sokan ezt nem tudják elfogadni és megérteni. Nekem is van egy ilyen barátom, de nem tekintek rá másképp, csak azért, mert ő is a pasikat szereti, mint én. Ember, barát és ez a lényeg!
1110. spinneli
2008. nov. 26. 23:21
Istennek ehhez így nincs köze, szerintem.
1109. Amaril
2008. nov. 26. 23:20
Az, hogy Isten teremtette Ádámot és Évát, nem pedig Ádámot és Bélát! Ez van, attól még lehetnek jó emberek, csak nem tudom normálisnak vélni.
1108. Kriszy86
2008. aug. 28. 14:13
Semmi bajom velük,ugyanolyan emberek mint mi!Attól h a saját nemükhöz vonzódnak még teljes értékű emberek.Nincs benne semmi rossz!
2008. jún. 30. 19:48
Tudomásul veszem, hogy vannak. Ennyi..
1106. Miracle
2008. jún. 30. 19:47
Soha nem volt problémám a melegekkel. Ráadásul az élet úgy hozta, hogy a legjobb barátom egy homoszexuális férfi. Igaz barátra leltem benne, elfogadom őt úgy ahogy van, eleinte nehéz volt a magánéletéről beszélni, de mivel egy barátságban alapvető igény van némileg a magánélet kibeszélésére is, ezért mindig végighallgattam. Ma már úgy kezelem ezt mint ha egy heteroval beszélnék. Abszolút nem érdekel, hogy a saját neméhez vonzódik, ő is egy ugyanolyan ember, mint bárki más. Beszélgettem már sokszor vele a felvonulásról is, hogy neki meg nekem, mint heteroszexuális nőnek, mi a véleményünk erről. Mesélt nekem egy szociológiai kutatás eredményéről, hogy miért fontos a társadalmakban a meleg felvonulás...szerintem neten fenn vannak az adatok, ha érdekel valakit keressetek rá. Érdekes eredmény született. Amúgy valóban szükség van erre, csak nem így ahogyan most ez megvalósul, és ebben ő mint érintett 100%ban egyetért. Ő is el szokott menni a felvonulásra, de nem áll fel a kamionra, nem riszálja magát, nem vesz fel tangát, vagy bármilyen jelmezt, nem csinál semmit, csak vonul a tömeg mellett. Abszolút nem ért egyet a magamutogatással, a polgárpukkasztással, ő is úgy véli(és erre volt egy felmérés is a melegeknek egy meleg internetes oldalon, hogy ki fog e menni a meleg büszkeség napra?és olyan eredmény született, hogy az esetek többségében "nem" a válasz a melegek körében és éppen azért, mert nem értenek azzal egyet, hogy pl. harisnyában a kamionon csókolózzanak egymással-nyílván ők nem is mennek el, illetve ha ott vannak, akkor teljesen átlagemberként vonulnak a tömeg mellett, vagy épp a heterók között). Szóval a homoszexuálisok között is nagyban megoszlik erről a felvonulásról a vélemény. Ráadásul kedves barátom sincs oda azokért a melegekért akik nagyon mutogatják magukat, pedig ő is meleg. Na meg persze más kérdés az is, hogy ki vállalja fel és ki nem...Ehhez szeretnék is elmesélni valamit. Van ugye a meleg barátom, tele van férfi haverokkal, ugyanúgy mint egy hetero, persze 80%ban, nem tudják róla hogy mi a helyzet(tulajdonképpen minek is, ez valóban magánügy, hogy ki kit visz az ágyába, én sem azzal kezdem egy bemutatkozásnál, hogy x.y. vagyok és hozzácsatolom a nemi beállítottságom). Többnyire a szintén meleg barátai tudják, hogy mi van vele. A heteró haverjai nem, és van mikor előtte beszéli ki egy-egy barátja hogy mit csinálna egy "buzival" stb. Ezzel kapcsolatban volt is egy konkrét történet. Ennek a barátomnak van haverja, soha nem volt mély a viszonyuk, bár a haverja úgy gondolta, hogy neki a barátom a legjobb barátja. (ez a rész a későbbiekben kiderül, hogy miért is lényeges). Nos egyszer valahogy kettőjük között feljött ez a meleg téma, meleg barátom kérdezi az állítólagos legjobb baráttól, hogy nézd, és ha egy barátodról kiderülne hogy meleg, akkor mi van?? onnantól máshogy nézel rá?? onnantól nem az az ember akit meismertél??onnantól már nem is fogalkoznál vele? A srác válasza erre az volt, hogy nem hogy nem állna soha többet szóba vele, de még "bele is lőné a Dunába,mert ott a helye az ilyen selejteknek". Azért ez elgondolkodtató. Belegondoltam abba, hogy ugye ez a srác a legjobb barátjának tekinti a meleg barátomat, csakhogy nem tudja róla, hogy a saját neméhez vonzódik, és teszem azt kiderülne vagy elmondaná, akkor valóban megváltozna minden??Na ez a nem mindegy, és szerintem ezen érdemes elgondolkodni. Kedvelsz/szeretsz valakit és meg tudod róla, hogy nem heteroszexuális, akkor miért nézel rá másként?? Ettől a ténytől ő még ugyanaz az ember marad. Gondoltam elmesélem nektek. A felvonulásra visszatérve pedig, mindenképp meg lesz tartva, ez nyílvánvaló, én nyílván nem megyek el, még a vonulók mellé sem,mint heteró, hogy kiabáljak, dobálózzak, dühöngjek...mert minek. Ha valakit valalmi felidegesít, vagy gusztustalannak tart, nem kényszeríti őt szerintem senki, hogy odamenjen, egyszerűen otthon marad, sőt nem kell a tv-ben sem megnézni. Ilyen egyszerű.A homoszexualitás mindig is jelen volt, van és lesz is...És alapvetően ne abból szűrjünk le szerintem véleményt hogy a bundákba bújt meleg mit parádézik...nyílván neki nem csak az az egy "baja" van hogy meleg. Némelyik heteró vadabb dolgokra is képes. Egyszerűen meg kell hagyni szabadnak mindeki magánéletét. A jogokról meg, nyílván itt egyetértek azokkal a hozzászólokkal, akik azt írták, hogy azért mert ők a kisebbség ne hogy már több joguk legyen bármihez is...ez igaz. De azt ne felejtsük el, hogy alapvetően az hogy valaki homoszexuális nem a saját döntése(hiába is próbálna beilleszkedni vagy heteróként élni, nem lenne soha boldog, hiszen ő tényleg más)és éppen ezért neki is joga van a boldogsághoz és ahhoz, hogy teljes életet éljen.
1105. julis11
2008. jún. 30. 18:20
Mellettem elférnek, mindenki olyan amilyen.
1104. 80ASIQ (válaszként erre: 1101. - Spinneli)
2008. jún. 29. 23:38
Egyébként jó komromisszum lenne, ha a melegek valahol a városon kívül vonulnának. Ebbe az egészben szerintem szándékos zavarkeltés vagy hangulatfokozás van.
2008. jún. 29. 12:51
engem nem zavarnak de kiméljenek engem...
1102. ittik86
2008. jún. 29. 12:28

Magánügy, de szerintem nem kéne reklámozni. Senkit nem érdekel, hogy ki kihez vonzódik, főleg nem felvonulást rendezni.

Én sem rendezek felvonulást, hogy jaj a pasikat szeretem nő létemre. Ki kíváncsi rá.

Mindenkinek a magánügye, ne reklámozzák!!!!

1101. spinneli
2008. jún. 29. 12:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook