Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a melegekről v. a leszbikusokról? fórum

Mi a véleményetek a melegekről v. a leszbikusokról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1250. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1249. - 17edc27aec)
2011. dec. 24. 19:19
ugye ismerlek?:DDD
2011. dec. 24. 19:08
Éljenek a gyógyszergyártó cégek. Hormongátló anyagokkal teli, plusz a fiúknak árúlható legális drogk, no és még a média is segítséget nyújt a melegfelvonulások népszerűsítésével. És aki nem meleg, plusz megfejelik legálisan árulható drogokkal etetik a fiatalokat, hogy ne legyen kedvük udvarolni, szaporodni. Tökéletes út a pusztuláshoz...illetve a kipusztuláshoz. Végül is valahogy csökkenteni kell a föld népességét 2 milliárdra. Jó úton jártok eldeformált emberek.
1248. Petifiú
2011. szept. 20. 14:00

Teljesen igaz, nem is kell belegondolni abba, hogy mások mit csinálnak az ágyban, szexuális irányultságtól függetlenül, hiszen az kívülállók számára érdektelen kell, hogy legyen.


Elvileg melegfelvonulás sem a szexualitás reklámozásáról szól, hanem pont arról, hogy a melegek pontosan ugyanolyan hétköznapi, hús-vér emberek, mint a heterók. Tudomásom szerint ez lenne az eredeti filozófiája a felvonulásnak. Az már más kérdés, hogy ezt egy-két felvonuló maga sem így gondolja, és nem gondol bele abba, hogy a pávatollaival és hiányos ruházatával a többi száz meg száz felvonuló célját hiúsítja meg. Pláne, hogy a sajtó pedig ezt és néhány megbokrosodott homofób öregnéni magánakcióját kihasználva „példátlan botrány és soha nem látott gyűlölet az idei melegfelvonuláson” és más hasonló szalagcímekkel hozza le az egyébként teljesen békés, jókedvű, barátságos felvonulást a hírportálokon. Szerintem a sajtó felelőssége óriási. Őket csak az olvasottság érdekli, ehhez pedig botrányszagú hírek kellenek.


Amitől egyébként feláll a hátamon a szőr, az az, amikor a homofóbok a fajfenntartással érvelnek a melegek ellen. Általános iskolában azt tanultam, hogy a világ népessége 6 milliárd fő. Most, 20 évvel később 7 milliárd, 2050-re pedig 9 milliárdot prognosztizálnak. Vajon ezek téves adatok és valójában a kihalás szélén állunk ugyanúgy, mint a kék orrszarvú leguán vagy az aranykoronás szifaka? Mégpedig pontosan a melegek miatt? Nevetséges :)))


A gyerekvállalásról még annyit, hogy nem vagyok pszichológus és nincs is 100%-ig kialakult véleményem. De a „milyen példát lát a gyerek” vagy „összezavarodik a gyerek, mert két apja vagy két anyja van” című kérdésre én azt mondom, hogy a 100-ból 40 válással végződő hetero házasságban és heteró csonkacsaládban nevelkedett gyerekek vajon nem zavarodnak össze? Szintén – nem is olyan ritka – példaként tudnám említeni, amikor a gyermekét nevelő házaspárral együtt lakik az egyik nagymama. Ilyenkor mit lát a kicsi gyerek? Hogy három ember neveli, ebből kettő nő és egy férfi. Mégsem zavarodik össze, és nem fogja azt mondta, hogy fúú, de ciki, hiszen egyetlen gyerek sem születik előítéletekkel. Minden gyerek számára az a legfontosabb, hogy szeretetben és biztonságban neveljék, és hogy tudja, hogy a szüleire – nemtől függetlenül – mindig számíthat. Ha ez megvan, akkor ott már olyan nagy baj nem lehet.

1247. karnevál
2011. szept. 19. 21:28
Ha szertetünk valakit,azért amilyen ,nem kiakad az ember ha kiderül róla,h leszbikus,hanem toleránsabbá válik.Én így jártam.Már a szerelmét is megismertem,és nagyon megkedveltem.A hétköznapokon meg nem mondaná senki hogy ők "mások".Abba még véletlenül sem akarok belegondolni, vagy beszélni h mit csinálnak az ágyban,de a hetero barátaim szexuális szokásait sem tárgyaljuk ki.Ez magánügy.
2011. szept. 19. 21:07
Nagyon jó ezt olvasni, hogy ennyi ember pozitívan áll ehhez a témához :)
1245. Bodu (válaszként erre: 1231. - 00a194caf9)
2011. júl. 21. 08:50

Szia!

Felfüggesztette a "hölgyet" a napokban az ügyvédi kamara.Viszont hamarosan ki is zárják,mert azóta büntetőügyek is indultak ellene a zaklatásos-fenyegetőzős dolgai miatt.

A barátnője elhagyta.

Szuperül elintézte magát.

Minket talán békén hagy.:-)

2011. jún. 13. 13:10
Elfogadom őket
2011. jún. 12. 17:09
Elfogadom őket.
2011. máj. 22. 20:30
Nincs bajom velük, ha normális módon élnek. A melegfelvonulásoktól viszont felfordul a gyomrom, undorító parádé az egész, azt gondolom hogy mindenkinek a legbelsőbb magánügye a szexuális beállítottsága. Aki kiáll, rázza magát és hirdeti, az beteg agyú, feltűnési viszketegségben szenvedő barom.
1241. cel
2011. máj. 22. 20:14
Magánügy, azon túl, semmi bajom velük, mint ahogy nincs bajom sem a túlsúlyosakkal, sem a szinglikkel, azokkal a nőkkel akik fiatalabb férfiakat szeretnek, azokkal a férfiakkal akik idősebb nőket szeretnek és még sorolhatnám a "nagy átlagtól" eltérő beállítottságú embertársaimmal sem.
1240. 00a194caf9 (válaszként erre: 1239. - O.andi)
2011. máj. 5. 09:20
Köszönöm. :) Igen, tényleg megtaláltam, pedig nem is gondoltam volna, hogy így fogom. :)
1239. o.andi (válaszként erre: 1232. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 17:11

olvastam a cikked...nekem tettszik!

Te megtaláltad a boldogságod:)

1238. o.andi
2011. máj. 4. 17:11

Mindenkinek "maga"joga eldönteni mi jó neki:)

semmi ellenvetésem nincs ez ellen...

nö növel??hmm egyszer azért kiprobálnám milyen is lehet...:)

1237. 00a194caf9 (válaszként erre: 1236. - Dcf348385f)
2011. máj. 3. 12:42
Persze, nem ez a lényeg. :)
1236. dcf348385f (válaszként erre: 1235. - 00a194caf9)
2011. máj. 3. 11:28
Talán meg kellett volna írnom, hogy láttam régebben, mint pár.Gondoltam, nem ez a lényeg:)
1235. 00a194caf9 (válaszként erre: 1234. - Dcf348385f)
2011. máj. 3. 11:24

Egyébként az nem homoszex volt, hanem transz, az nem ugyan az. :)

Ők születtek a rossz testbe. Nekik azt hiszem borzasztó lehet, hiszen nem tudják a saját testüket elfogadni.

2011. máj. 3. 09:29

Saját tapasztalat:

Leszbikust még nem ismertem személyesen, de homokos párt - homoszexuális - igen.Aranyosak,segítőkészek, elfogadóak, szerettel teliek voltak.Pedig ez a 80-as évek közepén volt, a még üldözőbb korban.Fiatal voltam, egyedül, s ők voltak azok, aki képesek voltak feltételek nélkül barátaim lenni.Fél évig tartott ez a barátság, de többet adott, mint azóta akár 10 is.Sosem érdekelt - ma sem - mit tesznek az ágyban,mert nekik meg a mi heteroszexualitásunk a ,,gusztustalan".Emberként kellene már kezelni az embert!


Belváros, női ruhás, festett homoszex megy bevásárolni, mi fiammal szembe.Gyerek - 17 éves -néz, nincs undor - jó nevelés :) -, de ilyet élőben még nem látott.Bácsika jön szembe, szája tátva, megáll, meglök engem, kérdi, ez meg mi volt,férfi vagy mi, mondom neki, hogy papa, ez egy boldog ember volt.Bácsika vakaródzik, fiam mosolyog, bácsika utánam szól, tudja, lehet.

:)))

1233. dcf348385f (válaszként erre: 1232. - 00a194caf9)
2011. máj. 3. 09:26

Örülök:)

Igen, az a bezártság.Paci, szemellenző, csak egyenese - a saját világában - lát.Az ostobaságot, bujaságot, igen, táplálja ez a gyönyörű rendszer.Ki kell belőle lépni:)

1232. 00a194caf9 (válaszként erre: 1230. - Dcf348385f)
2011. máj. 3. 08:38

Igen, sajnos erre van igény! Egyébként még a bulvár lapok sem azzal foglalkoznak, hogy ki él tisztességesen, boldogan, kiegyensúlyozottan, ki mitől boldog... Hanem mindig mindenből a kirívó példákat szedik ki, a borzalmakat, a szörnyűséget, az erőszakot, és a meghökkentő magatartást.


Egom41, szerintem nagyon igazad van!


Sajnos vannak beteg emberek, az a hölgyemény sem lehet túl épp, akiről az előző hozzászólásban volt szó. :(

1231. 00a194caf9 (válaszként erre: 1229. - Bodu)
2011. máj. 3. 08:27

Jézusom!!! Ez szörnyű!!! De ettől még ne legyenek előítéleteid, mert szerintem ez nem függ össze a szexuális beállítottsággal...


Egyik volt barátom apját zaklatta hasonlóan a volt nője... Bejelentette, hogy drogokat gyárt, árul, és éjjelente törtek rá a kommandósok... Megverette magát valakivel, majd feljelentette testi sértésért, évekig pereskedtek...


Szerintem az a nő úgy bolond, ahogy van... Sajnálom, hogy ilyen negatív tapasztalatod van. :( Nagyon nehéz helyzetben vagytok, főleg, hogy bíró volt.


Nem tudom, hogyan lehetne megállítani. Ha a párja sem képes erre, akkor senki sem. Valahogy be kéne bizonyítani, hogy megbolondult, és közveszélyes. Mert az ilyen szerintem az. Kitartás! :(

1230. dcf348385f (válaszként erre: 1228. - 00a194caf9)
2011. máj. 2. 18:08

Amit noraelizabet írt, azt is meg lehet érteni, de azt a média közvetíti a külvilág felé.Nyugati stílus,piac,pénz, s hiszitek sem, igény is van rá-- pld.VV is -.

market, nagyon tetszett az írásod, gondolataid.Valóban kell toleranciát nevelni a gyerekekbe, kezdettől fogva.


S, jah, kérem, mi illik, s mi nem, háát, az se guszta épp - illetlen -, amikor fiatal fiú és lány eszik meg egymást az utcán, a buszmegben, vonaton stb. ill. középkorúak is.a pucér női testek minden újságon, s tele a net.Akkor a heteroszexuális még problémásabb.

Ez is - biszex,homokos -egyfajta elkülönítés, amit a múlt társadalma - s a vallás - kitalált.Már régen ki kellett volna nőni.

Valaki nem attól erőszakos - hogy biszex,homokos-, ha nem kap meg egy nőt,ffit akire vágyik.Megteszi ezt a heteroszex is, amelyiknek valamiféle hatalom van a kezében.Megszokta, hogy mindent megkap, s nem tűri a kudarcot.Ezeknek nem rendőr kellene, hanem speciális otthon, hátha kikezelnék belőlük az egoizmust.

1229. Bodu
2011. máj. 2. 17:05

Sziasztok!

Évekig védtem a leszbikus és homokos ismerős és ismeretleneket,amíg meg nem történt velem az alábbi eset.

Ügyvédemről kiderült:leszbikus.Ezzel még nem lett volna gond,hiszen 15 éve él együtt barátnőjével.Csakhogy a következő célpont én lettem(férjemmel és gyerekeimmel kimondottan harmónikus kapcsolatban élünk).4 hónap leforgása alatt közel 500 sms-t küldött nekem,több ezerszer hívott 5 telefonjáról.

Ez a nő évekig volt büntetőbíró Szolnokon.Közölte velem,ha nem vagyok hajlandó találkozni vele(hiszen ezek után nem kértem jogi segítségéből),kihasználja az összes befolyását és tönkretesz.

Sajnos hozzá is kezdett különböző akciókkal.

Már a barátnője segítségét is kértem,de nem tudja megfékezni ő sem.Az ügyvédi kamara és a rendőrség is nyomoz,de egyenlőre csak a távoltartási kérelemig jutottak el.

Kedves leszbikusok!Segítsetek nekem,ugyan mivel lehet megállítani egy ilyen nőt?

1228. 00a194caf9 (válaszként erre: 1214. - Noraelizabet)
2011. ápr. 27. 15:37

Engem nem érdekel a nyilvánosság, és nem érdekel senki más. Az sem, hogy téged zavar esetleg, ha én megfogom a barátnőmnek a kezét az utcán. Miért ne foghatnám meg? Ezzel nem követek el szemérem sértést azt hiszem.


Ha meg a gyereked véletlenül rákérdez, akkor szépen el kell magyarázni neki, hogy vannak ilyen emberek is, vannak olyan emberek is. Mindenki más és más, színes a világ, de ettől szép, nincsen ezzel semmi gond.


Attól, hogy elmagyarázod ezt a gyerekednek, attól még nem lesz meleg, vagy leszbi, csupán elfogadóbb lesz.

Nevelheted őt gyűlölködésre is, de attól még ugyan úgy lehet meleg, lehet leszbikus... A különbség csak az lesz, hogy titkolni fogja előtted, és akár évekig is élhet depresszióban, öngyűlölettel... Szerintem ezt te sem akarnád.


Nem vagy régi-módi, olyan vagy, amilyen. Nincsen semmi gond az értékeiddel, és nem gond, hogy nem vonzanak be nők. Így vagy jó, ahogy vagy. Csak fogadd el azt, hogy mások nem biztos, hogy pont olyanok, mint te.

Én pl. tök más vagyok, de ugyan úgy értékes tagja a társadalomnak, ugyan úgy szerethető, és ugyan úgy egészséges. Semmivel sem vagyok se több, sem kevesebb tőled! Ha nem tudnád rólam, hogy egy nővel élek együtt, lehet, hogy még kedvelnél is... :)


De persze ez nem jelent semmit.

1227. 00a194caf9 (válaszként erre: 1225. - A56fa55821)
2011. ápr. 27. 15:35

A négy fal között alatt mit értesz?


Én nem vonaglok sehol... :) És persze, mindenki élje ki a magán életét otthon. De azért a párom kezét had fogjam már meg az utcán. Szerintem ezzel nem követek el bűnt, vagy szemérem sértést, nemde? :)

1226. szöszke40 (válaszként erre: 1210. - Noraelizabet)
2011. ápr. 27. 15:30
hááát nem semmi vagy!!:)én ismerek ahol lakom 2lányt,ök egy pár,imádják egymást,jókat szoktam dumálni velük,kedvesek,szerintem jobban szeretik egymást mint egy férfi és nö!! de mondjuk szexben nálam is csak férfi-nö dolog jön be!:)
2011. ápr. 27. 15:28

Az olyan melegeket és leszbikusokat akik megpróbálnak minél kihívóbban viselkedni, a kamion tetején vonaglanak egy szál tangában a meleg felvonuláskor nagyon elítélem.


Viszont aki a négy fal között rendezi le a dolgait semmi bajom nincs velük.

1224. 00a194caf9 (válaszként erre: 1220. - 81b47641f4)
2011. ápr. 27. 15:25
Milyen igazad van! Szerintem te jó anya vagy, akihez a gyerekei mindig bizalommal fognak fordulni, és akitől megfogják kapni a kellő szeretet. :) Ha sok ilyen ember lenne a földön...
1223. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - F7bc159e64)
2011. márc. 31. 10:40

Szerintem inkább neveljen fel egy kisgyermeket egy homoszexuális pár, semmint hogy árván nevelkedjen fel. Nyilván a homoszexuális párok sem a gyerek előtt élik az intim életüket, ahogyan a heterók sem.

Sok csonka család is van sajnos, ahol az egyik szülő hiányzik. De legalább kap a gyerek sok odafigyelést, törődést, szeretetet.

Az igaz, hogy a legtökéletesebb egy gyerek számára, ha anyuka és apuka is van. De még mindig jobb, ha a gyerek életében van egy minta férfira vagy nőre, mint hogy ne legyen.

A homoszexuális szülő pedig NYILVÁN nem fogja a gyereket is arra nevelni, hogy homoszexuális felnőtt legyen belőle, sőt. Szerintem ezek az emberek még nagyobb hangsúlyt fektetnek arra, hogy egészségesen neveljék azt a gyereket, hogy többek között ne legyen olyan nehéz dolga az életben, mint nekik. Ha meg esetleg mégis a saját neméhez fog vonzódni a gyerek, akkor legalább nem lesz olyan számkivetett, mert a nevelője pontosan tudja, min megy keresztül.

Szóval nekem ez a véleményem. :)

1222. 9e32886f4a (válaszként erre: 1210. - Noraelizabet)
2011. márc. 22. 15:20
te egy nagyon buta nő vagy.
2011. márc. 22. 15:19
soha nem fogom tudni megérteni azokat az embereket akik lenézik a meleget vagy a leszbikust egységesen a másságot.. ő is embernek születik, neki is van családja, ugyan olyan értékes ember mint egy hetero, és igen joga lenne gyereket örökbefogadni hivtalosan is. Mindig is voltak és lesznek melegek, sokak bánatára de jobb lenne ezzel megbékülniük és elfogadni, mert soha nem tudhatják hogy a leendő vagy épp meglévő gyermekük nem e az. Tudod az olyanok gondolkodásán kéne változtatni mint a tiéden na és a sok hülye vallásos buzgóén. Az hogy valaki meleg attól még nem rossz ember, nem mocskos és nem mutáns. A meleg nem tehet róla hogy annak született. Sokan azt mondják nem zavarja őket addig amig a 4 fal között csinálják.. de ő mivel lenne kevesebb ember amiért nem válalhatja fel magát a világ előtt? Mivel van neki kevesebb joga bármihez is? A melegnek ugyan azok az érzései mintegy heteronak a párja felé ugyan úgy tiszteli szereti és megbecsüli.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook