Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a lapraszerelt (otthon összeállítandó) bútorokkal kapcsolatban? fórum

Mi a véleményetek a lapraszerelt (otthon összeállítandó) bútorokkal kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
4. 278c85ecf4 (válaszként erre: 3. - 0b099f6590)
2007. máj. 6. 16:46

Én a tv állványommal voltam így! Nekiálltam olyan kijelentéssel, és nagy mellénnyel, mint te! 1óra múlva nagy nehezen megtaláltam, melyik része melyik! Aztán jött a párom, ketten szenvedtünk! Nem ment, felhívtuk anyut, ő is csak nézett! Aztán másnap apuval sikerült összerakni 2óra alatt!

Mondjuk egy szerencsére nagyon jó minőség, nem inog, tök stabil, és szép is!:)

3. 0b099f6590 (válaszként erre: 1. - Badonyimariaeva)
2007. máj. 6. 16:13

Én is lapraszerelten vettem a számitógépasztalomat.

Nagy hévvel nekiálltam, mondván nem vagyok én hülye, csak össze tudok rakni egy ilyet.

Hát kifogott rajtam.

Sem összeszerelési utmutató, sem a butorlapok beszámozva, hogy mi micsoda, semmi.

Hát mit ne mondja 1 napig tartott, mire sikerült az öcsém segitségével összerakni.

2007. máj. 6. 16:11
Már a legtöbb bútorboltban lapraszerelve árulják a bútorokat, ami meg össze van rakva kiállított darab ,nem érdemes megvenni még ha olcsóbb is.Ezek a mai szekrények nagyon gyengék nem valók semmire, az igaz fából készülteknek/ami erősebb lenne/ meg iszonyatos áruk van.
2007. ápr. 30. 17:07

Mindíg megfogadom,hogy soha többé nem veszek így,

bútort.Az összeszerelése órákig tart nálunk.

Négy éve a hálószoba bútort,egy szakemberre bíztam két napig szerelte,mire elkészült.Ezek után,cd tartót vásároltam,órákig tartótt,most egy számítógépasztalt vásároltam,már két órája,hogy szereli a barátom,de még most sincs kész.

Nektek mi a véleményetek,tapasztalatotok?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook