Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a lapraszerelt (otthon összeállítandó) bútorokkal kapcsolatban? fórum

Mi a véleményetek a lapraszerelt (otthon összeállítandó) bútorokkal kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. jún. 27. 19:17
Tapasztalataim szerint a lapraszerelt bútor sosem tud olyan stabil lenni, mint amelyiket készíttettem. S mi nagyon gyakran költöztünk, látom a különbséget. ( 15 év alatt 8x ! )
2007. jún. 26. 14:16

továbbra is fenntartom hogy nem lett volna szabad beengedni az országba, a különböző lapraszerelet bútorokat!

vannak jó asztalosaink, akik bagóért meg tudják csinálni nem ugyanazt!

SOKKAL JOBBAT!

32. Évice
2007. jún. 23. 23:52
Nekem a gardróbom pont ilyen.Édesapám asztalos,de mit össze szenvedett mire össszerakta!!Vicces volt.Szidta,hogy miért vettem ilyen gagyit.Kifogott rajta.
31. tini07
2007. jún. 18. 06:43
Mi 3 hete költöztünk kertes házba,és hát elég sok bútort kellett vásárolnunk,mivel az előző lakásban beépített szekrény volt és azt nem tudtuk elhozni!Csakis lapra szerelt bútorokat vettünk: komód, gardrób szekrény,tv-asztal, gyerek-szobába szekrény, és még anno a kiságy is lapraszerelt volt!!Az igaz hogy türelem az kell hozzá,meg pár órába is beletelik.Eddig hála isten nagyon jó útmutató volt mindegyikhez, és minden alkatrész is megvolt a zacskóban hozzájuk.Én nem vagyok ellenük,nálunk beváltak!!!!!!! :-)
2007. jún. 18. 06:32
Iróasztal, szám.gép asztal, kiságy, de még szekrénysorunk is van lapraszerelt. Nálunk beváltak, igaz türelemjáték az összerakásuk.
29. fde954d8c0 (válaszként erre: 28. - Szanád)
2007. jún. 17. 23:24

ezért élnek jól, a jó asztalosok!

megrendeled, legyártja, helyszinre viszi, beszereli, elszámoltok.

nem kell cipelni, pont oda jó ahova kell, és nem hullik szét minduntalan!

vesszenek a lapraszerelt bútorok!

2007. jún. 17. 15:10

Még egyszer ha lehet csak olyan bútort veszek ami már összevan szerelve.Náluink idáig mindig kész idegbaj vlt egy ilyet összeszerelni.Volt olyan hogy a csomagban nem volt benne a megfelelő számú csavar,de volt olyan is hogy két maréknyi kimaradt.

A legnagyobb csúcs a kikában vásárolt előszoba szekrény volt,silány ,egy csomó csavar hiányzott ráadásul a lukak is rosszul voltak kifúrva.

27. dee7182d35 (válaszként erre: 25. - Castellina)
2007. jún. 17. 13:17
Nálunk inkább az a gyakori,hogy 1-2 dolog hiányzik belőle.
26. Castellina (válaszként erre: 25. - Castellina)
2007. jún. 4. 11:46
honnan
2007. jún. 4. 11:34
Többszöri költözésnél, a sokadik össze- és szétszerelés után már nem a régi egy ilyen szekrénysor. Vigasz, hogy a rutin már megvan. Velünk előfordult, hogy összeszerelés után megmaradt néhány alkatrész, gondolkodtunk is rajta, honnamn maradt ki.
2007. jún. 4. 11:29
Ha valakiben van tehettség, akkor összerakja, de ha nincs, jobb ha hozzá sem nyúl. Szakember plusz pénzért összeszereli.
2007. jún. 3. 22:04
Szerintem nagyon jó, egy kis kézügyesség kell hozzá az otthoni összeállitás miatt,de nagyon praktikus,mert például nem kell teherautót sem fogadni elfér a személygépkocsiban is,és igy több darab vihető egyszerre.
22. anyafül (válaszként erre: 21. - Fde954d8c0)
2007. jún. 3. 17:00
Sok-sok-sok ilyen vállalkozó legyen Magyarországon minél elöbb!
21. fde954d8c0 (válaszként erre: 20. - Szika)
2007. máj. 10. 14:54

azt hogy ki mennyit mondott nem tudom definiálni.

nem vagyunk olcsók, de a megrendelő a pénzéért megkapja azt amit megrendelt.

nállunk becsülettessen építjük össze a bútort pl. profi, nagyipari technikával.

nem pedig a kisipari módon ma oly divatos, bérelek egy garázst, beruházok szakácsként 30 000-ft.ot, és kész. a kutya sem tudja hogy értek hozzá, vagy nem alapon.

nállunk csak szakember dolgozik, és nem éhbérért.

ha én is létminimumot fizetnék, mint ma olya divatos, akkor az egész rendzser osszeomlana.

akkor nem adhatnám oda a 8 milliós mikróbuszt a dolgózónak, meg egy lakáskulcsot a rózsadombra, hogy gazdagék elmentek nyaralni, mire visszajönnek, kész kell lenni.

mi itt a titok?

az hogyaki meg van fizetve, az nem adja el útközben a mikróbuszomat, meg nem lopja el gazdagék összes cd-jét!

mert nem érdeke!!!!!!

ezért tudunk jól dolgozni, és ezért van jó hírünk!

az árakról annyit.

mi a gyártóktól szerzünk be mindent. a fa alapanyagot is. ez garantálja azt, hogy nem csillagászati árakon dolgozunk!!!!!!!!!!!

.

ja ajánlatok.

szerintem mindíg a felső, középkategóriát érdemes választani. jelen esetben, 200 000- és 70 000, között valóban nagy különbség van.

azt viszont nem tudom elhinni, hogy megvettétek, és pont, olyan, és pont akkora, és pont abból van, és pont úgy néz ki, mint ami az igény volt!!!

és itt kell eldönteni, hogy melyiket választja az ember.

persze, ha kevés pénz áll rendelkezésre, akkor nincs mit dönteni.

én álltalában ilyenkor sem szoktam elengedni a megrendelőt. mindíg kitalálok valamit.

20. szika (válaszként erre: 17. - Fde954d8c0)
2007. máj. 6. 20:24
Akkor ti nagyon olcsón dolgoztok....mi szerettünk volna egy konyhaszekrényt (mármint sort), az asztalosok átlagajánlata 200E Ft volt, és ennél volt, aki lényegesen többet mondott... És 4-5 hónapra vállalták volna. Elmenetünk, vettünk egyet 70Eért, rögtön hazavittük és kész. Én imádom a fa bútorokat, és angyon nagyon szeretném csak ilyennel berendezni a házat, de jelen anyagi helyzetünkben ez megfizethetetlen..
19. 'szti (válaszként erre: 17. - Fde954d8c0)
2007. máj. 6. 19:47

hát ez meglep

nagyon :-)))

18. e71af41436 (válaszként erre: 17. - Fde954d8c0)
2007. máj. 6. 19:45
ha ez így van,akkor kérek árakat szekrényekre tőletek :)
17. fde954d8c0 (válaszként erre: 15. - 'szti)
2007. máj. 6. 19:44

ez tévhit.

nem drágább!!!!!!!!!!!!!!!!!

néztem a multkor egy ikeás ujságot.

75 000.- ezer volt egy fiókos konténer. lamináltból./* műanyag*/

mi hasonlót gyártottunk fából 60 000,- volt.

és szégyelltem kimondani!

no comment

még beperel az ikea:)))))))))

tovább nem rontom a boltjukat:)))))))))

bocsika ikea:))))))))))))))))

16. age11 (válaszként erre: 14. - Fde954d8c0)
2007. máj. 6. 19:41
tény, hogy ez az összepréselt bútorlap nem lesz sose olyan mint egy fa...
15. 'szti (válaszként erre: 14. - Fde954d8c0)
2007. máj. 6. 19:39

költöztetni is lapraszerelten kell ;-)

amúgy persze, hogy jobb a színfa bútor, csak megfizethetetlen

2007. máj. 6. 19:37

megjegyezném:

maga a technológia az, ami kizárja az egyenértékűséget, egy gyártatott, és egy ikeás bútor között.

a gyártatott bútornál figyelni kell arra hogy ne sufni asztalos készítse számla nélkül.

egyébként a puding próbája alapon, költözni kell egy párszor, aztán megnézni hogy a bútornak nevezett förmedvényből mi fog maradni!!!!

13. age11
2007. máj. 6. 19:26
Szerintem a gyártótól függ. Nekünk a nappali bútor ilyen. Teljesen ok, a párom össze is tudta szerelni. Lehet kell hozzá tehetség, de akkor neki ezek szerint megvolt.
12. fde954d8c0 (válaszként erre: 11. - 'szti)
2007. máj. 6. 19:22
faipari mérnök a cégem foglakozik ilyennel is.
11. 'szti (válaszként erre: 10. - Fde954d8c0)
2007. máj. 6. 19:19
asztalos vagy? ;-))
2007. máj. 6. 18:41

érdemes egy jó asztalost hívni, olcsobb, és jobb a végeredmény.

vesszenek a lapraszerelt bútorok:)))))))))

2007. máj. 6. 17:02

:DDDDDD

Én sem próbálkozom vele...szerencsére nálunk mindhárom fiú imád ilyenekkel játszani, úgyhogy gond egy szál se.. :))

8. 'szti (válaszként erre: 7. - 278c85ecf4)
2007. máj. 6. 16:51
:-)) azzal nincs baj, én simán összerakom, csak fordítva...
7. 278c85ecf4 (válaszként erre: 5. - Szika)
2007. máj. 6. 16:49
Amúgy tényleg tehetség kérdése. Van aki ránéz, és már össze is rakta, én akkor meg még vakarom a fejem, hogy most ez tényleg az a bútor akar lenni?!:D
2007. máj. 6. 16:49

szerintem az IKEA cuccok különösebb gond nélkül összerakhatók, ha van egy kis barkácsvér valakiben

a többi közt sok a gagyi, hiányos vagy érthetetlen útmutatós

2007. máj. 6. 16:47
MI aa nyáron cseréltünk nappalibútort - apa szakaszosan rakta össze, mert fokozatosan cseréltük ki a darabokat, hogy elférjünk tőlük. Ő simán összerakta, a páromnak is piff puff megy az ilyen. Szerintem tehetség kérdése. Az ágyunk (mindkettő) szintén darabokban volt, azt is megcsinálták gyorsan. A konyhaszekrény egyben jött - azzal viszont szenvedtünk, emrt alig tudtuk behozni, emelni kellet rajta, kisúlyozni - peches egy darab volt. :)))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook