Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a lapraszerelt (otthon összeállítandó) bútorokkal kapcsolatban? fórum

Mi a véleményetek a lapraszerelt (otthon összeállítandó) bútorokkal kapcsolatban? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2007. szept. 19. 22:11
Mi is lapra szerelt bútort vettünk és nem kértünk szerelőt. Az eladó annyit mondott, hogy jó szórakozást. Este jól összevesztünk, másnap mentünk vissza, hogy még is csak kérünk bútor asztalost, a fejem meg majd le égett a szégyentől. Hát ez van.
2007. szept. 19. 21:55

Szerintem mind1, hogy Te szereled össze magadnak, vagy már készen veszed meg, de árban nagyon nem mind1.

De ha valaki igazi fa bútort szeretne, azok szerintem nem vehetők meg félkész állapotban.

2007. szept. 19. 21:37
A férjemmel ez a kedvenc puzzle játékunk!!!Annyira okoskodunk mit hová kell,hogy a végére összeveszünk
61. Mocori
2007. szept. 19. 21:36
Vettem már én is többször, de asztalost kellett hozzá mindig hívni.
2007. szept. 8. 13:26
Vettem már ilyent, komplett ifjúsági szobabútort, de természetes volt, hogy kifizettem egy szakit is, aki összerakta. Tényleg profin, s jól használható. Legalább nincsenek kisebbre és nagyobbra vágott lapok benne.:))
2007. szept. 8. 10:47
szeretek bütykölni de az olcsóbb kategóriával megjártuk, préseltlapból vannak és nagyon érzékenyen reagáltak a csavarozásra. Ráadásul nagyon büdös lett úgyhogy legközelebb csak fából veszünk, tartósabb is.
2007. szept. 1. 01:15
A férjemmel szoktuk összeszerelni ketten.Hát 32 évnyi házasságba belefért jópár butor.A csucs egy 5 méteres szekrénysor volt,amire az ajtókon lévő diszléceket is nekünk kellet felrakni.Én imádom, mert nő létemre szeretek fúrni-faragni, meg irtó jókat szoktunk vihorászni, főleg ha valamit eltolunk menet közben.Jó buli.
2007. aug. 31. 22:06
mi most vettünk bútort,hétfőn szállítják és kértünk hozzá embert aki összeszereli...a fene sem fog vele kinlódni....már párszor megtettük
56. Vica30
2007. aug. 30. 22:27
Vettünk már pár ilyent, némelyik nagy szívás, de azért össze szoktuk hozni.
2007. aug. 30. 22:12

Tavaly a férjemmel úgy szereltünk össze egy konyhabútort (majd 3 méter), hogy nem volt hozzá még útmutató sem. Csak az első elem volt nehéz,a többi már úgymond csak ismétlés, kisebb-nagyobb eltérésekkel. Igaz, egy teljes napunk ráment.

Idén hálószobaszettet, nappali szekrénysort, kiságyat, íróasztalt raktunk össze. Időigényes, az biztos, de sztem nem nagy ördöngősség. Nálunk én vagyok, aki a rajz alapján összekészíti a cuccokat, meg egyáltalán tudja, mi hova kerül, a párom meg fúr-kalapál-csavar, éppen amit kell.

Szerintem praktikus a lapraszerelt. Most költöztünk a negyedik emeletre, és nem tudom, hogy más bútort hogy hoztunk volna fel.

2007. aug. 6. 16:03
Mindig így csináljuk.
2007. aug. 6. 15:07
A páromnak nincs lehetetlen,meg szeret is bütykölni ilyen dolgokkal:)
2007. aug. 6. 14:57
Mi is próbálkoztunk már többször bútort házilag összeszerelni.Hát nem jött be mindig az a vége,hogy hívunk valami szakit aki összerakja.Többször nem!!
2007. aug. 3. 20:57

Most készülünk a nappaliba bútort venni.

Az eddigi tapasztalatok alapján, kérünk mellé szerelőt is.Őt is becsomagoltatjuk :DDD

2007. aug. 3. 20:55

Imádom, jól szállítható, és úgyis a párom bajlódik vele.

(amúgy ő meg imád bajlódni vele)

49. Krysty
2007. júl. 31. 15:54
A konyhabútoron kívül mindent lapraszerelten vettünk, szerintem tök jó dolog.
2007. júl. 31. 14:52
szerintem tök jók! legalább beférnek az ajtón.
47. mongi
2007. júl. 31. 14:13
Szuperjók!!!:))))
2007. júl. 31. 14:02

Nem szeretem.

Préselt lapból készülnek, rengeteg káros anyagot engednek ki a levegőbe több éven keresztül, felőrlik az idegeid mire összeszereled őket, és fél évente nem árt leellenőrizni a csavarokat, nem lazultak-e? :P

De főleg az első ok miatt nálunk csak tiszta fa bútorok vannak, méhviasszal kezelve...

45. emagdi
2007. júl. 2. 20:50

néhány ilyen lapraszerelt dolog nálam is van (könyvespolc, íróasztal, ilyesmi).

ezeket azért nem volt nagyon bonyolult összerakni, simán megbírkóztunk vele.

de azért annakidején a szekrénysorhoz összeszerelést is kértünk, azt nem vállaltuk be:)))

2007. júl. 2. 19:29
Annyiból jónak tartom,hogy a szállitás miatt könnyebben lehet kisebb kocsiban is vinni,hát az otthoni összeszerelés már több ügyességet igényel.A fiamék sok ilyent vásároltak már,de ő szerencsére türelemmel és ügyességgel mindig sikerrel járt.Én magam azt szeretem amikor már kész van valami,nem nekünk kell még azzal is vacakolni.
2007. júl. 2. 18:11
Egy négyfiókos komódot vettünk, egész nap szenvedtünk vele,(kétszer kellett elmenni a vas-müszaki boltba, ujabb csavarokért és fakalapácsért) rengetegszer összevesztünk közben, ráadásul nem lett tökéletes a fiókok vagy szorulnak, vagy kiesnek. Soha töbé ilyet !!
2007. júl. 2. 17:58
Szerintem tök jó! Nekünk már van egy két darab. Az egészben az egydélutános együtlét a párommal amíg összeszereljük nhagyon jó! Rengeteget nevetünk közben!
41. fde954d8c0 (válaszként erre: 40. - 7130b15964)
2007. jún. 27. 21:39

:))))

ez jó!

2007. jún. 27. 21:35
Ha az egyik lapra asztalost is szerelnek, akkor nincs velük semmi gond...
39. daroki
2007. jún. 27. 21:34
Nálam sosem volt ezzel gond.A párom szaki(nem asztalos,de a kisujjában van az ilyen)a bátyám asztalos,őt is tudom riasztani ha gond van:)
2007. jún. 27. 21:23
hhhhúúúúúú vaaaazzzzzzzzeeeeeee !!!!!!!!!!!
2007. jún. 27. 21:22
Nem gond, a párom asztalos. De az egyszerűbbekkel még én is megbírkózom.
36. nono80
2007. jún. 27. 21:16
Egy jó asztalos kincset ér!
35. kszisz
2007. jún. 27. 19:36
Mi is vettünk már pár lapra szerelt bútort, eddig semmi problémánk nem volt vele, minden alkatrész megvolt, passzoltak az elemek is és összerakva sem csalódtunk egyikben sem. Egyedül a számítógép asztal volt kemény dió, ahhoz igen hülye szerelési útmutatónak nem nevezhető papírt mellékeltek, de megoldottuk azt is.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook