Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a kuponoldalakon vásárolt utazásokról? fórum

Mi a véleményetek a kuponoldalakon vásárolt utazásokról? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 29. 15:41
Szia! Nekem is csak pozitív véleményem van róluk.. Én többször vásároltam már, magunknak, szülőknek.. és mindig minden rendben volt. :) Én a lealkudtuk oldalán vásoltam szinte mindig, az tuti jó, tudom ajánlani. :)
2013. ápr. 25. 11:32
Köszi a válaszaitokat, megnyugtató, hogy többen jó véleménnyel vagytok róla. Én mindig félek az újdonságoktól, de ezeken az oldalakon nagyon kedvező kirándulások vannak, sajnos teljes áron el sem tudnánk utazni.
6. bnedora (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2013. ápr. 25. 11:14
Ami nálam eddig probléma volt (persze az én figyelmetlenségem miatt), a köntöshasználat. Míg maga a szálloda úgy hirdeti, hogy be van készítve a szobába, az nem biztos, hogy a megvásárolt csomagban is benne van. Nagyon figyelmesen át kell olvasni a csomag tartalmát.
5. bnedora (válaszként erre: 3. - Kis Cidri)
2013. ápr. 25. 11:11
Én a maiutazáson szoktam wellness csomagokat vásárolni, és eddig mindig azt kaptam, amit abban hirdettek.
2013. ápr. 25. 11:09
Szüleim és tesómék is voltak már belföldön kuponnal nyaralni és minden rendben volt
3. Kis Cidri (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2013. ápr. 25. 11:05

Több ilyen oldal is létezik. Kedvezményes kirándulásokat ajánlanak. Az oldal üzemeltetőjének fizetsz kapsz érte egy kupont, amivel fizetsz az adott szállodában, és kapod érte a kuponon szereplő szolgáltatásokat. Ennyit tudok róla.

Az a kérdésem, hogy tényleg megkapták-e az ígért szolgáltatást és minőséget, vagy vannak buktatói, ha igen akkor mik azok?

2013. ápr. 25. 10:58
??
2013. ápr. 25. 10:55
Mi a véleményetek a kuponoldalakon vásárolt utazásokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook