Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a jógáról? fórum

Mi a véleményetek a jógáról? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 23. 18:47
egyszer voltam jógázni, nekem nem tetszett, unalmas, kevés volt. nekem nem jött be.nem is megyek többet
12. anit1
2009. dec. 6. 21:19
Én holnap kezdem újra. Hatha-jógát csináltam eddig. Nagyon jó volt. Csak nehéz betartani a rendszerességet:(.
2009. dec. 3. 22:22
Én fél éve vettem rá magamat, hogy ismét elkezdjek jógázni. Nekem sokat segít, hogy rendben legyen a hátam, és hajlékony legyek a tánchoz. Én is mindig idő szűkében vagyok, úgyhogy összeállítottam magamnak 1 negyedórás, és 1 félórás gyakorlatsort, így nem lehet olyan kifogásom, hogy nincs időm. Negyedórád mindennap kell, hogy legyen magadra, akkor is ha dolgozol egy csomót, akkor is, ha anyuka vagy. (Legalábbis remélem, hogy negyedórám akkor is lesz. ) Nekem sokkal jobb a közérzetem tőle, ruganyos a gerincem és az egész testem.
10. vekvik
2009. okt. 3. 16:02
én tervezem, hogy elkezdek járni. Remélem tényleg hatásos.
2008. szept. 13. 23:54

Sziasztok!

Mindenkinek tudom ajánlani a jógát, aki nem szeret túlságosan "hajtani". Én mindennap megcsinálom Az 5 tibeti jógagyakorlatot - a fiatalság forrásaként is ismert - és nagyon jó, megnyugtat és jól karban tart, és mindössze fél óra az egész. Egész könyveket írtak róla, milyen csodás hatása van az egészségre, amiből én is sokat tapasztaltam.

2008. aug. 11. 18:39

Én nem vagyok az ugribugri aerobic híve, ez viszont nagyon szimpatikus. Sajnos nagyon kevés időm és energiám van most csinálni, mert a kisfiam nemrég született és most még ha tehetem, akkor amikor laszik, én is ezt teszem.

A gerincnek és a hátnak kiváltképp jót tesz!!!

7. NOA
2008. aug. 11. 18:36
1o éve jógázom, hasznos dolog de nagyon útálom.
6. j357
2008. jún. 2. 11:49
Ha van időm jógázom. A munkahelyemen kezdtem egy jógatanfolyamra járni, akkor szerettem meg...
2008. máj. 1. 21:14
Én rendszeresen űzöm,és szeretem.
2008. ápr. 30. 14:56
Én is most akarom kezdeni,csupa jót hallottam róla.
3. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 1. - Bigyusz)
2008. ápr. 30. 14:50

Milyen DVDket kaptál? Tudnád ajánlani valamelyiket?

Engem is édekelne a jóga. Néha-néha csináltam és akkor nagyon tetszett. Nem vagyok egy hajlékony virágszál és a jóga biztos segítene.

2007. dec. 27. 10:51
Én is szívesen jógáznék minden nap, de majd csak akkor elsz rá lehetőségem, ha a gyerekek nagyobbak lesznek. Mert olyan, hogy egy óra csend és nyugalom legyen, amikor csak magamra koncentrálhatok, nemigen van.
2007. dec. 27. 10:49
Az ünnepekre jógatanfolyamos filmeket kaptam.Rengeteget olvastam már róla, és egyszer neki is kezdtem, de nem volt rá időm és abba hagytam...Mi a véleményetek róla?Próbálta már valaki?Kiváncsian várom a hozzászólásaitokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook