Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a JÁSZBERÉNYI ZOO-ról? fórum

Mi a véleményetek a JÁSZBERÉNYI ZOO-ról? (beszélgetős fórum)


22. Zaj.Zedike (válaszként erre: 20. - D@nu)
2011. szept. 20. 23:50

Szia!

Igen Albertirsai vagyok.Májusban a Pesti állatkertbe voltunk.Úgy gondoltuk,hogy most ide mennénk.

A következő az abonyi lesz.A medveparkba már voltunk nem rossz én jobban élveztem mint a fiam:)

3 éves a fiam és viszünk két uncsitesót.11 és 15 évesek.

21. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Zaj.Zedike)
2011. szept. 20. 20:52
nagyon jó!!
20. d@nu
2011. szept. 20. 16:22

Ha kisebb gyerekekkel mentek, nagyon ideális, szerintem az egyik legbarátságosabb vidéki állatkert. Mi néhány hete hétköznap voltunk, nem volt zsúfolt, nem volt nyomorgás és a legfontosabb, hogy a gyerekek nem unták meg idő előtt és végig bírták járni - nem úgy, mint mondjuk a fővárosit, ahol nemegyszer előfordult, hogy egyik-másik gyerek elfáradt, a babakocsiból meg a tömeg miatt semmit nem látott, így aztán mindenki "irtóra élvezte" a kirándulást.

Vannak látványetetések is 10-től délutánig fél óránként, ezzel úgymond "körbevisznek" az állatkerten. Nagyobb gyerekkel már lehet, hogy kevés, mert nincs olyan "választék", mint egy nagyobb állatkertben, de ettől függetlenül én felnőtt fejjel is tudtam értékelni.


Ha jól látom, irsai vagy, akkor Abony sincs messze, vagy a maciotthon Veresegyházon - nekünk a gyerkőcök ezeket is szerették, de a jászberényi volt eddig a legjobb közülük.

2011. szept. 20. 16:07
Kicsi, családias, unalmas. Inkább vadasparkra hasonlít, mint állatkertre. Ha a közelben laksz, érdemes megnézni, de hosszabb kirándulás gyanánt nem éri meg odautazni. Szerintem.
2011. szept. 20. 16:04

Hát, én idén nyáron elmentem a családdal: szerintem elég gyengécske.

Nálam a fővárosi az etalon, persze, a jászberényi ehhez képest labdába se rúghat.

2011. szept. 20. 16:00
Nézzétek meg egyszer az abonyit is. Kis oroszlánjáról kép a képeim között. :)
16. JUL17 (válaszként erre: 1. - Zaj.Zedike)
2011. szept. 20. 15:47

Szerintem a legjobb állatkert,nem túl nagy végig bírja járni a kicsi is.Nem lesz uncsi egy idő után, ,családbarát kis állatkert ,nincs nagy tömeg.

Pelenkázó is van.

Kaját érdemesebb vinni.

15. Monaaaaa (válaszként erre: 1. - Zaj.Zedike)
2011. szept. 20. 15:47
Nekünk nagyon tetszett, ajánlom Neked/Nektek is! :)
14. kevian (válaszként erre: 11. - Orsy_m)
2011. szept. 20. 15:42

Tigrist szereztek már be idénre?

Mert én azokat úgy szerettem és ugye tavaly vagy nem még előtte elpusztult az utolsó is. :S

13. kevian (válaszként erre: 11. - Orsy_m)
2011. szept. 20. 15:41
De azt is írd, hogy a hamburger savanyú káposztás..brrr én azt nagyon nem szeretem!
12. kevian
2011. szept. 20. 15:40
A büfé télen tuti nincs nyitva, de még így ősszel azért biztosan. De én a helyetekben inkább csomagolnék szendvicset, voltam én már ott nagyon éhes. :P Igaz, talán egy februárban vagy márciusban lehetett, de gáz volt. A jegyárus néni kínált meg forró teával, hogy ne haljunk meg. :O
11. orsy_m
2011. szept. 20. 15:39

Szia! Három hete jártunk éppen ott, nagyon nagyon tetszett, igaz, én már voltam ott évekkel ezelőtt, de ahhoz képest még szebb lett. Nyugis, nincsenek ezren, mint pl. a pestiben, játszótér, állatsimogató van, és 100 illetve 200 Ft-ért lehet venni nekik kajót is :D

Étkezési lehetőség is van, mi sültkrumplit csirkemellel vettünk 990-ért (azt hiszem, ugyanez van rántott sajtos verzióban is meg másban is, de már nem emlékszem), hamburgert 350-ért. Üdítőt viszont vigyetek mindenképpen, mert drága!

10. kevian
2011. szept. 20. 15:39

Ki ne hagyjátok Bucit és családját, nekem ők a nagy kedvenceim. Habár Buci, mióta családos lett, már nem hallatja annyit a hangját. :) Ja, ők a fehér kezű gibbonok.

Van állatsimogató.

A kecskékhez lehet bemenni, akik igen barátságosak. A ló is imádja a simit. :)

Mi igaz idén a budapestibe mentünk, de jövőre szerintem megint ezt a kertet választjuk.

Érdemes a neten előtte rákeresni, hogy mikor vannak a látványetetések és olyankorra időzíteni. Habár nem tudom, hogy ez szeptemberben még van e...

Jóóó szórakozást! :D

2011. szept. 20. 15:38

Állatsimogató van kecskékkel meg nyuszikkal. Ha megnézed a honlapot vagy felhívod őket akkor arról is tájékoztatnak, hogy mikor vannak a látványetetések.


Kajáról nem tudok nyilatkozni mert én minden alkalommal szendviccsel oldom meg a dolgot, viszont láttam ott bográcsoló helyeket. Nem tudom milyen feltételekkel lehet ott főzőcskézni. Mondjuk érdekes ötlet vinni a főznivalót az állatkertbe. :O)


Egy kis játszótér is van, meg minigolf.


Kb ennyi bár pont idén nem voltam csak a gyerekek a sulival.

2011. szept. 20. 15:33

Hát én jó rég voltam, de szerintem tök aranyos kis állatkert.

:)

7. Zaj.Zedike (válaszként erre: 6. - Csiby)
2011. szept. 20. 15:30

Szia!

Húúúúúúúúúúúú akkor tényleg szuper ha évente elmentek oda.Mik a lehetőségek ott.Írnál pár dolgot?

Állat simogató van stb.Érdemes vinni harapnivalót vagy van lehetőség baráti áron étkezni.

Köszi előre is a választ.

Edina

6. Csiby (válaszként erre: 1. - Zaj.Zedike)
2011. szept. 20. 15:28

Szia!


Nagyon hangulatos, családias. Szinte minden évben elmegyünk. Biztosan nem bánjátok meg, ha megnézitek.

5. Zaj.Zedike (válaszként erre: 2. - *Murmi*)
2011. szept. 20. 15:27

Szia!

Köszönöm szépen nagyon várjuk már a hétvégét?A belépő árakat nézve nagyon baráti.

Szép napot kívánok:)

2011. szept. 20. 15:27
jóóó
2011. szept. 20. 15:26
Én voltam már :)-igaz pár éve nem mostanában.Nagyon tetszett.Szép tiszta,nyugis.
2011. szept. 20. 15:25

Én jászberényi vagyok, és messze híres az állatkertünk, nagyon szép és állatbarát is :)

nem fogjátok megbánni ha ide látogattok :)

2011. szept. 20. 15:24

Sziasztok!

Tervezünk hétvégén egy kis kiruccanást az állatkertbe Jászberénybe.Aki volt már ott kérem írjon véleményt róla,hogy tetszett?

Edina

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook