Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a Gyémánt Fürdőről fórum

Mi a véleményetek a Gyémánt Fürdőről (beszélgetős fórum)


2010. máj. 13. 13:19

Szia, mi is voltunk egyszer avaly.

Nagyon meg voltam elégedve vele.


szerencsére mi kihagytuk ezt a hányós dolgot.


A játszóház is szuper volt.


Mi idén is megyünk majd...

Szerencsére közel van:)

5. zsugabubus007 (válaszként erre: 4. - Ed103cf5c9)
2010. máj. 13. 12:55

A baj abból volt, hogy nem kezelték megfelelő szerekkel, vagy nem eléggel a vizet!


Igen, a játszóház benne van a belépőben, legalábbis tavaly úgy volt!

Az a biztos, ha megérdeklődöd telefonon!

2010. máj. 13. 12:51

REmélem azóta rendbe szedték..vagy lehet hogy csak valaki akinek ilyen betegsége volt belepiszkított a vízbe,és az már "járványt" indít be.Mi az oviban idén vagy 3féle ilyen betegséget kaptunk...

Akkor te azt is megtud mondani,hogy a játszóház is a beugró árában van?

2010. máj. 13. 12:45

szia!


Én tatabányai vagyok és tavaly nyáron voltunk ott, de sajnos a gyerekek összeszedtek valami hányásos-hasmenéses dolgot, és sajnos több panasz is ment az önkorm-hoz a rossz vízminőség miatt!

DE!!! EZ VOLT TAVALY!

Azóta nem hallottam semmi rosszat és a barátnőm is rendszeresen odajár az 5 hós babájával, nincs semmi bajuk.


Amúgy valóban szép lett.


Én biztosan fogok menni idén is, a tavalyi eset ellenére.

Szerintem vágjatok bele!

2010. máj. 13. 12:41
Ja,azt kihagytam ,hogy most ráadásul valami akció is van és jó 500ft-al kevesebb a beugró..kipróbálnám amíg olcsóbb.
2010. máj. 13. 12:38

Sziasztok!


Nézelődtem neten családi fürdőkről,és több ismert mellet rá találtam erre is.Tatabányán van.

A képek és leírás alapján nagyon vonzó,és tőlünk nincs is vészesen messze.Nem ők a legolcsóbbak,de benzin költséggel a messzebbiek is ennyibe fájnak.

Aki járt ott írna nekem?Tényleg olyan szupi gyerkőc részleg van ahol a legkisebbek is nagyon jól érezhetik maguk?Érdemes kipróbálni?

Várom a pozitív és negatív véleményeket is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook