Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a gabona fasírtporról? Valaki próbálta már? fórum

Mi a véleményetek a gabona fasírtporról? Valaki próbálta már? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 2. 21:30
Nagyon finom. Olyan dobozos porból készíthetőt csináltam,amihet csak vizet kell adni és utána formázható.
2010. aug. 2. 16:45
jah, mert múltkor mégse volt családi összejövetel..talán most lesz..szeretném, ha mindenki megkóstolná.. :))
2010. aug. 2. 16:44
Húúú, köszi az új tapasztalatokat!! Most már minél előbb megcsinálom én is! :)) Hétvégi meglepi a családomnak..aztán max beléjük tömöm.. :DDDD
2010. aug. 2. 15:54

Nekem egy vegás barátnőm ajánlotta, és amikor húsmentes diétát csináltam, én is kipróbáltam. Isteni finom volt.

Még felturbóztam egy kis reszelt sárgarépával, reszelt nyers krumplival (nagylyukú reszelőn), és nyomtam bele egy gerezd fokhagymát.

Pogácsákat sütöttem belőle, isteni volt főzelékhez. És volt, hogy csak úgy magában, hidegen is csemegéztem belőle.

2010. aug. 2. 15:26

Szia!


Én nagyon szeretem. Legjobban a "magyaros" jött be, de mindegyiket szeretem.

Nem tudom, kinek hogy lett fűrészporos ízű, mert én ilyet nem tapasztaltam. :) Mondjuk én is inkább "pogácsákat" csinálok, nem golyót.


Fel lehet tuningolni plusz fűszerekkel, fűszernövényekkel.


Az én párom ugyanúgy ette, mintha rendes fasírt lenne.

14. mano088 (válaszként erre: 13. - Patyoma)
2010. júl. 29. 11:42

És szerinted akkor is "fűrészporos" lehet az íze, ha tényleg pici golyókat csinálok belőle? Vagy maradjak inkább a lepénynél? Mert én is azt szeretem, ha azért a 90%a ropogós.. :))

Mindenképp leírom milyen volt..szerintem a csomi felét úgy ahogy adták, a másikat meg plusz füszerekkel csinálom.. :)) Lehet vasárnap, ha átjön a család többi része, meg is csinálom..bár már előre látom a reakciókat.. :DD

13. patyoma (válaszként erre: 12. - Mano088)
2010. júl. 29. 10:23
Nekem nem íztelen, de próbáld ki, így is, úgy is és majd mond el milyen volt, mert kíváncsi vagyok!
2010. júl. 29. 10:20
Köszi mindenkinek a választ! Háát, ahogy látm itt sem volt osztatlan sikere.. :D Nah nem baj, max a tyukok kapnak egy kis biot, ha nem jönne be! :DD Amúgy a szójafasírtról is szívesen fogadok véleményt! ;) Mert bár a fasírt ízét szeretem, a húst benne nem igazán..tehát ezért keresek valamit, amivel kiválthatnám.. :) de amúgy szerintetek, ha megszórom még ezt a trutyit őrölt pirospaprikával meg borssal, akkor azért lehet javítani a füszerességén, nem? :) Azt nem akarom, hogy vmi íztelen dolgot egyek.. :)
11. patyoma (válaszként erre: 10. - Patyoma)
2010. júl. 29. 07:19
ÓÓ, kicsit sok a szerintem, vegyétek ki a feleslegeseket olvasásnál :DD
10. patyoma (válaszként erre: 1. - Mano088)
2010. júl. 29. 07:18

Én mindegyiket szeretem, de a tökmagos a legjobb, szerintem. Szerintem a titka szerintem az, hogy mielőtt kisütöd, a kis golyókat el kell lapítani korongokká, így jobban átsül, ropogósabb lesz és nem lesz belül olyan kissé fűrészpor íze. Barna rizzsel a legjobb és sok gyümölcslét kell inni hozzá. Bár szerintem a sok gyümilé nekem a barna rizs miatt kell, nem a fasírt miatt.

Azt azért hozzá kell tennem, hogy a férfiak egyik se eszi meg nálunk se, csak a húgom és én szeretjük.

2010. júl. 29. 07:16
Már csináltam gabona fasírtot.Nem aratott osztatlan sikert.Olyan mintha fűrészport enne az ember.Vacsorára viszont csak elfogyott,mustárral tűrhető volt.
2010. júl. 29. 04:54

Az én uram nem díjazta de lehet másnak ízlik.

Robikám nem nagyon szereti a szóját.

2010. júl. 29. 00:54

Nekem nagyon ízlett, egyfélét próbáltam, de nem tudom milyen ízesítésű volt xD

Mindenesetre finom, egy próbát megér..

6. nedi
2010. júl. 29. 00:04

a halakat:DDD

ez jó:)

2010. júl. 29. 00:02

jaj, felületesen olvastam!!

én a szójafasírtra gondoltam, amiből van skandináv,meg natur ízű is



a gabonafasírt nekem nagyon nem jött be!

a párom szerint a halakat kell vele etetni horgászatnál!

2010. júl. 29. 00:01
nem rosszak, én mindhárom ízben készítettem már többször is, bár elég egyformák, a magyaros sem annyira magyaros, mint azt várnám
3. nedi
2010. júl. 29. 00:01

Szia.

Én nem hallottam még róla.

Gondolom hasonló,mint a szója fasírt.Nem?

Ha kipróbáltad feltétlen írd meg milyen:)

2010. júl. 28. 23:54

Sziasztok!

Ma kíváncsiságból vettem egy csomaggal elvileg magyaros ízesítésű és érdekelne, kinek mi a véleménye róla, próbálta-e már? :)

2010. júl. 28. 23:52
Mi a véleményetek a gabona fasírtporról? Valaki próbálta már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook