Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a fórumos és chates kapcsolatokról? fórum

Mi a véleményetek a fórumos és chates kapcsolatokról? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 14. 08:18

Nekem ezsembe sem jutott a Hoxán párt keresni.

Szeretek "beszégetni" olyan emberekkel, akik hasonló érdelődésüek. Minden hátsó szándék nélkül mi értelme hazudozni. Más kérdés, ha valaki tárkereső oldalakat favoriál, ott egyértelmű a cél. A Hoxa elméletileg egy női fórum, ami persze nem zárja ki a másneműeket sem.

Egyébként bármilyen formában történő ismerkedés elsülhet jól és rosszul is, csak ha lehet "óvatosnak" kell lenni.Hogyan , nem tudom :)

Én apáromnak fel szoktam olvasni, ha valami jópofa levelet kapok akár priviben, akár fórumon.

2009. febr. 21. 17:10

A párommal egy internetes oldalon találtunk egymásra, habár én nem párkeresés céljából voltam fent az oldalon.

Találkoztunk, jól sikerült. Úgy alakult, hogy 2 hónap együtt járás után a városunkban talált munkát, így ideköltözött. ( egyébként elég távol lakott tőlem, de pesten tanult. ) Azóta tulajdonképpen együtt élünk, és minden a legnagyobb rendben van. :)

2009. febr. 21. 13:45
Mi a férjemmel az interneten ismerkedtünk meg, és ma már férj és feleség vagyunk. Most várjuk a picibabánkat is aki nemsokára már meg is születik. Elmondhatom hogy nagyon nagyon szeretem és imádom a férjem, és nagyon boldog vagyok vele. Én a saját bőrömön tapasztaltam hogy igenis van aki az interneten találja meg a nagy Ő-t.!!!!
15. angelsdeath (válaszként erre: 14. - Lufo)
2008. jún. 8. 16:54
osztom a véleményed! bárhol lehet a világon a "másik feled" az a lényeg h megtaláld:)
14. lufo
2008. jún. 2. 19:53
Mi még "csak" 9 hónapja vagyunk együtt,de neten ill telefonon ismerkedtünk meg.És akik együtt látnak mennünket,mind azt mondják összeillünk.:)Látják mennyire szeretjük egymást!És ha szerelem van,akkor szerintem mindegy,hogy hol ismerted meg a barátod/barátnőd!
2008. jún. 2. 18:52
szerintem ugyanolyan veszélyes mint pl. ha egy srác/lány odamegy hozzád ismerkedni. Csak a neten nem látod élőbe. Jó persze vannak szép példák, pl. a barátom és én is látatlanul ismerkedtünk össze,ennek 2éve már!
2008. jún. 2. 15:29
A netes ismerkedés nagyon veszélyes lehet. Nem viccből mondom. Csak akkor szabad belemenni, ha az ember nem vár semmi komolyat. Mindenki össze-vissza hazudik, akár még hónapokkal a személyes találkozás után is, és ha szerelmes lesz valaki, akkor nagyon nagy a baj. Komoly kapcsolatok mehetnek rá, de volt olyan ismerősöm, aki még a baráti körével és a családjával is összerúgta a port egy netes szélhámos miatt. De azért vannak kivételek is. :)
11. Katinkaboszi (válaszként erre: 7. - E8707eeb00)
2008. jún. 2. 11:07

Nekem is van párom én is előtte fórumozgatok, beszélgetek lánnyal és fiúval, de az utóbbit nem nagyon szereti, bár mindig elmondom miről folyik a diskurzus, hiszen néha igen nagyokat nevetek. Ha tud, még mond is hozzá valamit.


Próbáltatok már beszélni arról ki mit talált és milyen érdekességet látott? Persze nem erőszakosan, csak olyan finoman.

10. LoLiNa (válaszként erre: 6. - Zojci)
2007. nov. 29. 19:05
gabon:) de mf is, uni is képben volt :)
2007. nov. 29. 18:52

Szóval ... Volt 1 srác akit a cheten ismertem meg és nagyon megszerettük egymást. De ... Úgy volt, hogy összeköltözünk, hogy együtt lehessünk, mert nagy volt a távolság köztünk, nem volt jó így, hogy sokat kellett utazni stb stb ... Közben ő kapott 1 más lányt és azt mondta mégse költözzünk össze. Elfogadtam, el kellett fogadnom, hogy vége ... de nagyon szerettem a srácot. Eltelt 2 hónap és vissza akart jönni hozzám. Akkor már nem tudtam hinni neki. Azóta egy barátnőm megadta 1 srác messenger ID-jét. Beszélgettünk a neten, találkoztunk és most együtt vagyunk. Ebben az esetben nincs távolság, ami a másik kapcsolatom romlásának az oka is lehetett. Most ott tartunk, hogy talán családot alapítunk :).

Ezzel én azt szeretném mondani, hogy ma az internet világát éljük. Sztem az nem baj ha vk ott ismerkedik meg valakivel ... csak jól szét kell nézni, hogy kit választunk

8. Zojci (válaszként erre: 7. - E8707eeb00)
2007. nov. 26. 18:29
Mi a baj? :(
2007. nov. 26. 18:03
Ma inkább hagyjuk a pasikat.Valahogy nincs kedvem róluk beszélni.
6. Zojci (válaszként erre: 4. - LoLiNa)
2007. nov. 26. 17:41
Én is wapon :))) Ti melyiken?
5. LoLiNa (válaszként erre: 1. - E8707eeb00)
2007. nov. 26. 05:50
te mit teszel? te is fórumozgatsz.. te is pasizol? ő is gondolhatja ugyanezt.. vagy neked szabad, neki nem?
2007. nov. 26. 05:49
mi egy wapos cseten ismerkedtünk meg 2004-ben, ha jól emlékszem. :) cseteltünk, ismerkedtünk.. 2 éve együtt élünk, stb stb :) nekem csak jó véleményem van erről.
2007. nov. 25. 18:54
Én a páromat egy chaten ismertem meg,azóta is együtt vagyunk,2éve élünk együtt! Vannak barátaim is chatről,a hoxáról még nem találkoztam senkivel személyesen,de van pár ember akiket kedvelek! Nem hiszem,hogy a párod nyíltan flörtölne előtted,ha valaki tetszene neki,valószínűnek tartom,h titokban fórumozna!:)
2007. nov. 25. 12:43

Na de Te is forumozol....nem lehet hogy Őt is ugyanúgy zavarja?

És az hogy kevés társaság lennél neki az szerintem csak rajtad múlik...ennek semmi köze a chatnek/forumnak.

Egyébként szerintem neten is lehet nagyon jó barátságokat kötni....nekem már jópár ilyen ismeretségem van...barátságnak még nem mondnanám, ahhoz még kell egy kis idő....de szerintem nem lehetetlen.

2007. nov. 25. 11:51
Tény hogy sokkal könnyebb az ismerkedés,de ez ronthat is akár a kapcsolaton,ráadásul függő teheti az embert.Az én párom most is fórumozik( mellettem),ki tudja kivel privizget vagy hogy miért lesi annyira a fórumot?Lehet tetszik neki valami kis bige?Vagy én vagyok neki kevés társaság?Nekem nagyon rossz a véleményem az internetes kapcsolatokról,szerintem nagyon kevés amelyik tartós.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook