Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a filteres búzafű teáról? fórum

Mi a véleményetek a filteres búzafű teáról? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 8. 17:32
Hát nem tudom, nekem végülis már elég sokat segített, igaz felváltva iszom ezt a filteres teát az italporos változattal. Az ízületi- és csontfájdalmaim enyhültek, a gyomorsav-túltengésem is, a fejem is ritkábban fáj, és a közérzetem is kicsit jobb lett. Méregteleníti az egész szervezetet, és lúgosít is. Amúgy kb. 3 hónapja iszom még csak, így remélem, hogy még jobban leszek majd tőle a későbbiekben... :-)
5. 9cf0020815 (válaszként erre: 1. - Safirah)
2011. márc. 13. 08:05
A filteresről ugyan nincs tapasztalatom,de,mint minden filteres teába,így gondolom ebbe is beletesznek tücsköt,békát,bogarat...Nem nagy dolog inkább csíráztass otthon,az biztos.
2011. márc. 12. 21:38

Szió!

Teát még én sem fogyasztottam,de friss búzafűvet iszogattam tavaly,de csak mert azt mondták,nagyon egészséges,nem voltak olyan problémáim,amikre konkrétan ittam volna.

2011. márc. 12. 19:55
hát nem sokan jelentkeztek, sajnos én se ismerem, pedig engem érdekelne, csak jó lenne tapasztalatot olvasni róla, úgyhogy ha esetleg kipróbálod, majd írd meg légyszi mit tapasztalsz :)
2011. márc. 12. 14:28
Olyanok tapasztalatait várom, akik rendszeresen fogyasztanak búzafű teát!
2011. márc. 12. 14:28
Filteres búzafű tea

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook