Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a Disney Könyvklubról?Milyenek a könyvek? fórum

Mi a véleményetek a Disney Könyvklubról?Milyenek a könyvek? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 16. 14:02

Sziasztok,

engem az érdekelne, hogy a "Disney könyvklub" milyen Disney könyveket tartalmaz. Ha jól tudom 20 könyvből áll a sorozat. Ha valaki megosztaná velem/velünk, előre is nagyon megköszönöm.

2008. szept. 30. 14:24
Nem mertem rendelni,nehogy a nyakamba sózzanak minden sz.rt aztán,ha egyszer rendeltél!
2008. aug. 30. 16:23
Mi is benne voltunk a "Disney" könyv klubban,de szerintem egy nagy átverés az egész,nem tudom ki honnan reddelt,mi az Egmont kiadótól rendeltünk,kb 4 vagy talán 5 csomagot kaptunk,abból egyetlen egyszer volt ajándék,egy kis kék hátizsák,azthiszem a Némót akarta ábrázolni,de nem igazán volt felismerhető,egy halszerűség van rajta,ami telepofával vigyorog,gusztustalanúl...Amikor le akartam mondani,ami 3 napi telefonálgatásomba kerűlt,mire felvették egyáltalán a telefont...,olyan flegma volt a telefonos kisasszony,hogy csak pislogtam...Azért tettem idézőjelbe a Disneyt,mert még csak nem is hasonlit rá,azt hiszem,még ha az a 2600ft nem is olyan sok,ha azt elteszed mondjuk 2,3 hónapig,sokkal szebb könyveket vehetsz a lúrkóknak,egyébként a 6 éves lányom sem szerette....
17. Krysty
2007. nov. 29. 22:13
Mi a Disneyt rendeltük meg, de a 6. könyv után visszamondtam mert kicsik a könyvek, a meséknek csak részletei vannak benne, az ajándékok meg pár száz forintos kacatok. Egyedül a cd jó belőle, de azért nem akartunk ennyi pénzt kifizetni.
2007. nov. 29. 21:10

Nekünk több mint egy évig a MIcimackó volt, jó volt, csak egy idő után uncsi volt, és teli lett a könyvespolc Micimackóval és társaival.

Úgyhogy váltottunk a Disney-re és ez is nagyon szuper, sőt még jobb, mert hanganyag is van hozzá, és változatos. Mindig más mese jön. :O)

2007. okt. 16. 12:17

Én a micimackó könyvklubbtól rendelek,minden hónapban érkezik egy könyvecske!,füzet,és vmi kis! ajándék.

2390.-ft


Sztem megéri és tanulhat belőle a gyerek.Pl.a barátságról,természetről,állatokról.....

14. Linn (válaszként erre: 11. - Mocori)
2007. okt. 16. 12:02
www.egmont.hu
2007. szept. 7. 07:45

Én a micimackó könyvklubban vagyok tag és nem bántam meg.Még évekkel ezelőtt léptem be,mikor 1560-at kellett fizetni,aztán egy idő után visszamondtam,de most egy fél éve megint megrendeltem mert szeretném ha meglenne az összes micimackós könyv.Már nem sok kell.Az igaz,hogy most2350 ft.

Van egy másik klub,a disney klub,ott is könyveket küldenekde én azt az első könyv után visszamondtam,mert fele akkora a könyv mint a micimackós.Itt disney mesék vannak a könyvben.

Ja és a micimackó klubban nem tukmálnak rád semmit.Egyébként meg 2000 ft-ért nem igazán veszel tényleg jó mesekönyvet sehol.

12. Krysty
2007. szept. 7. 07:28
Ennyiért rendes könyvet kapok, úgyhogy egy idő után én is visszamondtam.
11. Mocori
2007. szept. 6. 22:28
Hol lehet az interneten ezt az oldalt megnézni?
10. daroki (válaszként erre: 7. - 3a0842d373)
2007. szept. 6. 20:30

Én is így vagyok vele,mint te!Annak idején mindig hozta a postás,de aztán lemondtam.Drágának,vékonynak találtam a könyveket.

Szóval egy könyvesboltban én is szívesebben időzöm:)

2007. szept. 6. 20:28
Nekünk is minden hónapban jön a postás:) A kisfiam 4 éves lesz és szereti ezeket a könyveket. Igaz a mesélést még nem hagyja, de az ajándék CD-et szívesen hallgatja egy kis vonatozás közben:) Most mi a kis koffert fogjuk kapni ha minden igaz:)
2007. szept. 6. 18:12

Szia!


Az én kisfiam 2 éves, és már lassan 1 éve rendeljük a könyveket. Nagyon meg vagyok elégedve, nem tudom, hogy a többiekre miket akarnak még rásózni, nekem mást nem kellett rendelnem. A csomagokban van egy mesekönyv, nem rövid mesével. Nekem kb. 15 perc kell, hogy elmeséljem. És szerintem nem is kell hosszabb, mert ez pont lefoglalja a gyereket, többet úgy sem ül meg egyhelyben. Van még benne egy foglalkoztató füzet, és egy kis füzetecske, amiben több Disney rajzfilmről található rövidke leírás, ebben is vannak jopofa "játékok". Mi már kaptunk ajándék CD-t, kis bőröndöt, kis hátizsákot, egy ajándék mesekönyvet+a megrendelt mellé, álarcot, és még jó pár dolgot. Nem olcsó, de manapság egy mesekönyv sem olcsó. Én ezeknek a könyveknek köszönhetem, hogy a gyerek nem a TV-t bámulja egész nap, hanem ő jön, és választ egyet, hogy melyiket szeretné hallani. Én nagyon meg vagyok elégedve velük, és ha nem lennénk már tagok, akkor most is minden gondolkodás nélkül belépnék.

2007. szept. 6. 15:53
A mai agyammal már nem lépnék be. Rövidebbek a mesék, mint az eredeti, sokszor elég bárgyú tartalmúak is és ahhoz pedig túl drágák. Lehet CD-t is kérni némi felárért, de azon néha elég lelketlenül mondja fel valaki a meséket. Szívesebben molyolunk el egy nagy könyvesboltban.
6. teleki_2007 (válaszként erre: 2. - Sapé)
2007. szept. 6. 15:25

Szia!

Nálunk nagyobbik fiamnak rendeltem meg és nagyon szereti a könyveket.Én meg vagyok elégedve velük, nem tudom a többiek mit írnak,hogy mást is meg kell rendelni, nekünk nem kellett.Szerintem a mostani mesekönyv árak mellett egyáltalán nem drága.Egy csomagban jön egy keménytáblás micimackós mesekönyv,egy puhaborítós mesekönyv és foglalkoztató füzet és egy kis hírmondó szerűség.Minden második csomagban ajándékkal.Mi tavasztól rendeltük meg, húsvét előtt kapott egy hátizskot az volt az első csomiban.Kapott már álarcot, puzzelt,a most érkezett csomiban pedig egy helyes kis koffert.Nem akarok senkit rábeszélni de nekünk bevállt.Sőt mikor én megrendeltem akkor kérdeztem egy ismerősömet akinek most 6. osztélyos a lánya és ő is ajánlotta, mert amikor kicsi volt a lány neki is rendelték és nagyon szerette.Nálunk a gyerekek nagyon szeretik, mindíg abból van az esti mese is.Van amelyiket már kivülről tudják de akkor is azt kell olvasni.Azt hiszem egy csomi ára 2395.-a mai könyvárak mellett szerintem ez jó.Persze nálunk is vannak olyan könyvek amivel játszhatnak, kis olcsóbb könyvek, de tudják,hogy ezeknek a mesekönyveknek a polcon a helye.

Ja és ha közben úgy gondolod,hogy mégsem felel meg akkor írásban egyszerűen lemondható.Én az interneten rendeltem meg és ha gond van vele ott is le lehet mondani.Amúgy meg a benne lévő ajándékokat el is lehet tenni és valamilyen alkalomra meglepinek is jó.Ez az én véleményem:)

2007. szept. 6. 15:10

Sziasztok!

Köszönöm az őszinte hozzászólásotokat. Az az igazság, hogy eddig csak könyvesboltban vásároltunk könyveket a gyereknek. Ez az első alkalom, hogy ilyen tájékoztatót kaptunk tőlük, ezért is kértem segítséget, hogy milyenek is a könyvek!

4. 867f9adc74 (válaszként erre: 2. - Sapé)
2007. szept. 6. 15:05

Szia!! HáT őszinte leszek. Én kidobtam a kukába....

Mert többek között rengeteg hülyeséget is meg kell, h rendelj, ráadásul nem is olcsón!!!!!

Sokkal jobban jársz, ha könyvesboltba mész!!!!

Vagy pl Karácsonykor veszed meg, mert akkor sokal olcsóbbak, és egy könyvesboltban is lehet kedvezménykártyár kapni...

2007. szept. 6. 15:00
Drágák és minden mást is rád akarnak majd sózni. Szerintem vigyázz vele. Nagyon sok jó könyv van a könyvesboltokban is.
2007. szept. 6. 14:59

Sziasztok!

Mi tegnap kaptunk tőlük tájékoztatót, de mielőtt rendelnék szeretném tudni milyen véleménnyel vagytok a könyvklubról, vagyis a termékeikről!

2007. szept. 6. 14:56
Mi a véleményetek a Disney Könyvklubról?Milyenek a könyvek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook