Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a csontkovácsolásról? fórum

Mi a véleményetek a csontkovácsolásról? (tudásbázis kérdés)


8. 4b6a2525df (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2012. márc. 13. 07:16
Nem tudom:) Rácz Róbertnak hívják?
7. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - Havasigyopár)
2012. márc. 13. 07:14

Hát az én csontkovácson gyógymasszőr is, első alkalommal több mint egy órát masszírozott, majd kb 15 percet "kovácsolt", Hetente 2 alkalommal jártam hozzá, izy mindig kicsit rövidebb volt a masszírozás ideje, hosszabb a kovácsolásé, mégnem a másfél óra megfeleződött, évente 2x 2 hónapot járok hozzá, heti 2 alkalommal. Nagyon húzós igy az ára, de még mindig jobb mint a rengeteg gyógyszert szedni, mert fáj a hátam, fáj a derekam, fáj a tárdem stb... már a gyógyszer ára fedezi ezt a kiadást. Nem beszélve arról, hogy a sok gyógyszer, meg árt a májnak, vesének stb.., akkor meg arra is gyógyszert irnak. Na had ne soroljam. Én úgy érzem jól döntöttem ezzel a fiatalemberrel.


Persze vannak "sarlatánok" akik egyből neki esnek kitekerni az embert. Aki nem masszirozással (lazzítással) kezdi, annak az asztaláról le kell ugorni és elrohanni tőle!

6. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - 4b6a2525df)
2012. márc. 12. 10:59
azt hiszem, én is hozzá jártam:) nagyon sokat segített.
2012. márc. 11. 19:50
Nekem egy nagyon ügyes "kezelőm" van, én is esküszöm rá. Nem kell gyógyszert szednem:)
2012. márc. 11. 18:21
Én egyszer voltam,azt hittem ott halok meg,annyira fájt amit csinált.!
2012. márc. 11. 18:14
Énis esküszöm rá csak megkell találni a megfelelöt mert ua rosszat is tud csinálni mint amennyi jot.Én csontkovács manuálterapeutához járok nem olcsó 1 óra 7000ft de nemszedek fájdalomcsillapitot nem járok orvoshoz és már gerincmütött vagyok.4 éve.Csak ajánlani tudom Mi a problémád?
2. 2100
2012. márc. 11. 07:17
Nalam bevalt, bar feltem elotte (mert elmondta elotte, ha nem jol csinalna, mi tortenhetne), de nem fajt utana mar a hatam, valamint hasznos tornagyakorlatot is megtanitott (amit otthon vegezve, karban tartja a gerincemet). Ja, es nem fajt kozben sem, jol esett a csontjaimnak.
2012. márc. 11. 06:39
KIROPRAKTIKA! Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook