Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a BKV 100 000 000 Ft.-os végkielégítéséről!? fórum

Mi a véleményetek a BKV 100 000 000 Ft.-os végkielégítéséről!? (beszélgetős fórum)

1 2
34. csirike57 (válaszként erre: 32. - B4fbf8b286)
2010. nov. 15. 19:14
Ezzel tökélesen egyet értek!!! A számból vetted ki a szót. R. kapitalisták!!!
2009. szept. 26. 13:21
undorító! és ezen lassan fel sem kapjuk a fejünket ha egy ilyen hír van a tvben... a gyerekkórházak meg onkológiák meg lobbiznak mindenhol, hogy tudjanak felszerelést venni...ez a szomorú, költenék akkor inkább (ha már épp a BKV-ról van szó) a cég fejlesztésére
2009. szept. 13. 21:31

Én szívemből kívánom hogy azt a pénzt aki jogtalanul vette fel az költse patikára, mert miattuk 300 ft 1 db jegy. És miattuk kell olyan buszon utazni ami bármelyik pillanatba kigyulladhat!!

Én ha tehetném mind 1 forintig visszafizettetném a bank kamat háromszorosával együtt!!! nem járna nekik semmi!!!!

"A törvény EZT írja elő!!!!:

(4) A végkielégítés mértéke

a) legalább három év esetén: egyhavi;

b) legalább öt év esetén: kéthavi;

c) legalább tíz év esetén: háromhavi;

d) legalább tizenöt év esetén: négyhavi;

e) legalább húsz év esetén: öthavi;

f) legalább huszonöt év esetén: hathavi

átlagkereset összege."


HALLJÁTOK BKV-SOK???(AKIK FELVETTÉTEK EZT A PÉNZT??)

NEM FORGOLÓDTOK ÉJJELENTE???????

EBBŐL A PÉNZBŐL VEHETNÉTEK ÚJ BUSZOKAT ÉS VILLAMOSOKAT!!!!!!!!

DE BEZZEG MOST MEG KÉNE AZ ÁLLAMI SEGÍTSÉG!!!!!!

NEM KÉNE ANNYIT LOPNI ÉS AKKOR NEM LENNE A BKV VESZTESÉGES!!!

SZEMÉTLÁDÁK!!!!!

31. Neenaa
2009. aug. 21. 16:22
Fulladjon bele..
2009. júl. 28. 17:30
Mondjuk nem értem, hogy ha minden egyes hónapban megkapta a munkájáért a pénzt, sőt, milliókat havonta, akkor azért, mert többet nem kell ott dolgoznia, mire fel jár EKKORA összegű végkielégítés? Hiszen mindig megkapta a pénzét azért amit csinált. Többszörösét is mint ami a "termeléséből" jutott volna neki havonta. Jó, van törvény a végkielégítésre, na de azért ekkora, csak úgy? Nem értem, miért nincsen felső határ. Ő biztos azt gondolja, hogy ez jár neki, szerintem meg az jár, amiért megdolgozik az ember, és arányosan, nem pedig így.
29. correct (válaszként erre: 16. - Vaczila)
2009. júl. 28. 17:27
és az a 4 milka csak a bevallott...
28. 17dfdcec7d (válaszként erre: 6. - Meggy)
2009. júl. 28. 17:17
maximálisan egyet értek,lopnak csalnak,és még mindig,és egyfojtába,és engedik,basszus
27. Anikócsajszi (válaszként erre: 25. - 17dfdcec7d)
2009. júl. 28. 17:16
ezek után.. nem adnák nekik ..azt sem!!!!
2009. júl. 28. 17:15
ide megy el az adófizetők pénze,megér létezni a kisember ezek meg ennyi végkielégítésről beszének,igazságtalan redvás vezetőség ami itt van
2009. júl. 28. 17:14
mocsok ,szemét,tetves banda,adnék én nekik a k..va anjukat!!!!!!!!!!minimálbért mindegyiknek,meg 35ezer ft-ot élj meg paarszt!!!!!!!!!!
2009. júl. 28. 17:14
ez a végkielégítés is egy nagy szemétség!!!! azonnal elis törölném !!!!
2009. júl. 28. 17:12
Adnák neki !:))) ideje lenne már felébredni és tenni tenni és tenni ..habár már elég késő 70 évre biztosítva van az államadósság ... még a csecsemők is azzal kezdenek új életet ,hogy több milliós adosságuk van .Az államosítás lenne a legjobb megoldás, és akik felvették a visszanem térítendő támogatásokat kamatostól szedném vissza tőlük ,mert a gazdák is mindenért pénzt kapnak az államtól a földjük megműveléséért is ... és úgy élnek ,mint marcsi a hevesen!
2009. júl. 28. 16:56

Na tessék-

Épp most durrant szét egy BKV busznak a kereke-itt a házunk előtt.

Úgy látom,nem történt sérülés.

Borzasztó-:(

Pici babával is utaztak rajta.

Ez a BKV-emberek.

F.O:S

21. mama_gold (válaszként erre: 12. - Sylvee12)
2009. júl. 27. 22:44

Ezzel csak az a gond, hogy mindenki nem mehet el, és még ha mehetne is hová???


Itt kell megállni a helyünket, mivel magyarok vagyunk, nem elmenekülni. Azzal nem oldódnak meg a problémák. Harcolni a végtelenségig, felvenni a kesztyűt, elmenni szavazni stb.

20. 99279bb06f (válaszként erre: 19. - Preszter Gabi)
2009. júl. 27. 21:04

Senki nem fog zúgolódni, ha a fizetések, a nyugdíjak, az ellátások, a lakhatás, az élelmiszerek...UGYANOLYAN ARÁNYBAN lesznek, mint más EU-s országokban.

Mert most mi van? Mindezek jóval alacsonyabbak, és akkor jön egy ilyen végkielégítés, és azzal akarják menteni, hogy bemagyarázzák, hogy "más EU-s országban is hasonló nagyságú". De valószínűleg ott egy BKV-s sofőr is annyit keres, hogy ne legyen ilyen feszültség, mint nálunk.

19. Preszter Gabi (válaszként erre: 18. - 99279bb06f)
2009. júl. 27. 21:00
Igazad van Zulu.Én is boldogabb lennék,ha EU-s bérből kéne fizetnem a rezsimet,és a bérlet ára nem lenne a nettó bérem 10%-a.
18. 99279bb06f (válaszként erre: 17. - Vikó 26)
2009. júl. 27. 20:42
Csak azért vagyok kibukva, mert csak a vezetőknek ekkora a fizetése, és csak ők "felelNEK MEG a más EU-s országokban,ilyen típusú beosztásban dolgozó .....
2009. júl. 27. 20:18

Anno mikor ki tört a botrány ez ügyben a BKV körül,meg mondták amit keresnek,az meg felel a más EU-s országokban,ilyen típusú beosztásban dolgozó vezetőkének!

Szal teljesen normális és természetes ekkora juttatás,csodálkoznak miért vagyunk így ezen meg lepődve!

2009. júl. 27. 20:13
És e melett 4 milka a havi fixe. Hogy lehetnek ekkora különbségek a fizetések között? A nap neki is csak 24 órából áll, ő sem tud többet dolgozni mint más. Ráadásul veszteséges amit produkál!!
2009. júl. 27. 20:05
Ezekszerint van ott pénz! ............ :-(((
2009. júl. 27. 19:48
Az kellene tenni mint amit Kínába tettek, azt a vezetőt halálra ítélték, aki aránytalanul többet keresett a dolgozóknál. Ez már piszokság ami itt megy. Ha beteg gyermeket kell kezelni, a részére alapítványokon keresztül "kolduljuk" a pénzt, edzek osztják a millkókat egymás között. /rokon, sógor, koma , jó barát) Vissza kellene fizetetni mindegyikkel.
13. Molyka
2009. júl. 27. 19:44

Az, hogy lejussak Győrbe olcsóbb, minthogy kijussak az állomásra. 4 átszállás 1200 Ft. A vonatjegy meg kb 1000 Ft körül van. Na jó, lehet hogy már az is 1200.


Egyébként én nap mint nap járok a 277-es busszal. Alapból 15 percenként jár, de nem ritka, hogy kimarad egy járat, a következőt megfogja a HÉV és így 45 percet kell várni rá.

A csövesek összerondítják az utasteret, kosz van és nyomor.

2009. júl. 27. 19:31

Sajnos ebben az országban ez megy:(((((

El kell innen menni.

Gusztustalan...

2009. júl. 27. 19:29

Végkielégítéseknél felső határt kéne megállapítani.


Kizárt eset, hogy ennél az összegnél jóval több hasznot hozott volna csak ez a nő, egyszem maga, a munkájával.

2009. júl. 27. 19:26

Úgy van-egyetértek.

Érdemes megnézni,milyenek a BKV buszok.

Gusztustalanok-régi elavultak-műszaki hibák egyre gyakoribbak-

Pusztán az idei év statisztikáját kell csak megnézni,hogy hány busz robbant le,gyulladt ki-kapott deffektet-stb.

Nem biztonságosak.

Ezért fizessünk-ennyi pénzt???

Szerencsére nem járok busszal-300 forint egy jegy.

Ha kimegyek a piacra-többe kerül,mintha kocsival mennék.Kész röhej:oooo

2009. júl. 27. 19:22

Na hát ezért kellenek a 300ft-os buszjegyek!

Közben a busz télen hideg,nyáron büdös,koszos,meleg,késik,nem jön,ki marad,ha trolira szállsz lehet meg halsz mert agyon vág az áram,vagy egy életre el torzít egy hibás csőből fel zúduló forró gőz tömeg!

De a lényeg hogy ez a nő ma is nyugodt lelkiismerettel hajtja majd a sejem szatén párnájára a fejét!

2009. júl. 27. 19:19
hát teljesen felháborít, hogy én nem kapok fizetés emelést mert arra nincs, de a bkv vezér végkielégítéséhez az én adóm is hozzájárult, és én nem pesten lakom, nem használom a bkv-t. amúgy meg sír a szájuk a bkv-soknak hogy mennyi sok millárdos veszteségük van. akkor erre miből volt pénz???????
2009. júl. 27. 19:13
Az, hogy eddig se vettem és ezután se fogok venni bérletet. :S Eddig még pironkodtam miatta, de ha egy veszteséges vállalat, aki azért emeli a jegyárakat, hogy kilábaljon a szarból, és még így is ekkora jutalmat tud adni, akkor az hazugság. Ennyi. És röhögök minden bkv ellenőrön, meg a bkv-n is, hogy mekkora balfékek.
2009. júl. 27. 19:13

felháborító..

ilyen esetek miatt tart ott az ország, ahol most van a béka segge alatt..

2009. júl. 27. 19:09
ezentúl én is bliccelni fogok....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook