Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a BKF főiskoláról? fórum

Mi a véleményetek a BKF főiskoláról? (beszélgetős fórum)


2014. márc. 28. 17:06
Szerintem a BKF egy jó alapot biztosító és jó nevű fősuli. Én is ide járok, bár tényleg nincs rengeteg óránk, mint 1-2 másik intézményben, de amit ismerőseim mesélnek, hogy hiába kell bemenni, teljesen felesleges, nálunk ilyen nem történik. Sok szabadon választható tárgyból lehet választani, és aki akar, az tud tanulni. Rengeteg hasznos, órán kívüli tevékenység van, vannak versenyek és ami a legjobb, nálunk van kötelező tréning, ami szuper, és szerintem minden egyetemen kéne, hogy legyen, de eddig nem hallottam, hogy bárhol kötelező lenne. Másrészt itt szeretnek bejárni a hallgatók. Ami azért is fontos, mert egymást is inspiráljuk. Én nagyon szeretem :)
2011. okt. 3. 15:40
Ja a link lemaradt :): [link]
2011. okt. 3. 15:37

Itt el tudod olvasni, hogy mitől függ, hogy jelentkezhetsz-e államilag finanszírozott képzésre, de ha valami nem világos ezzel kapcsolatban, akkor mindenképpen keresd fel az Oktatási Hivatal ügyfélszolgálatát: 06-1-477-3131, vagy info@felvi.hu

Amúgy melyik szak érdekelne?

2011. szept. 5. 13:12
koszi hogy írtal. arra lennék kíváncsi hogy államira hogy jutok be. én kulfoldrol vagyok vagyis lehet hatranyba ezert pontokat kell vinnem de annyira Magyarországot nem ismerem
2011. szept. 5. 08:46
Egy ismerősöm lánya jár oda. Ha nem államira mész, akkor elég drága (kb 280 ezer/félév), és tanulni nem sokat tanult meg a lány. Bár ez igaz más főiskolákra is. A papír meg kell természetesen.. Ha ügyes valaki, akkor ki tudja használni a fősuli kapcsolatrendszerét, mert az elég jó van ott.. Mire vagy kíváncsi pontosan?
2011. szept. 4. 14:18
Mi a véleményetek a BKF foiskoláról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook