Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a balatoni panziókról? fórum

Mi a véleményetek a balatoni panziókról? (beszélgetős fórum)


10. Crystall (válaszként erre: 9. - Ad96793c81)
2009. júl. 3. 18:57

Én is szeretem, évente ha tehetem többször is lemegyek, nyáron pedig a gyerekkel ott nyaralunk. Mi augusztus elején megyünk, 5 napra sikerült foglalni.

Egyébként gyerekkorom nyarai is ott teltek, mindig szuper volt:-)

9. ad96793c81 (válaszként erre: 8. - Crystall)
2009. júl. 3. 11:43
Alig várom, szeretem Füredet, igazán jó hely:) 25-én megyünk, 6 éjszakára. Az északi part szerintem sokkal jobb, mint a déli.
8. Crystall (válaszként erre: 7. - Ad96793c81)
2009. júl. 3. 11:21
Örülök neki, akkor mégis eljutunk mindketten Füredre:-)
7. ad96793c81 (válaszként erre: 5. - Crystall)
2009. júl. 3. 09:48
Szia! Szerencsére a 3 válaszoló közül egynek volt szabad szobája. Szép kis kétszemélyes stúdióapartman, modern, szépen berendezett, 100 m-re a Tagore sétánytól. Az ár is OK., 11.000/éj/apartman. Azt hiszem mégis mázlim volt:)
2009. júl. 2. 22:25
A jók mindig teli vannak, a rossz, elavult drágább helyeken mindig akad még 1-2 üres szoba.
5. Crystall (válaszként erre: 1. - Ad96793c81)
2009. júl. 2. 22:19
Szia! Én lent voltam Füreden kb 2-3 hete egyetlen éjszakára. Másnap mikor indultam haza gondoltam benézek pár panzióba, foglalok nyárra lemennék a fiammal+szüleimmel pár napra. Sehol sem jártam sikerrel, mindenhol ki voltak már adva a szobák. Egyik panzió elött integet a néni, menjek be, nézem 50% os engedmények (egyébként sok helyen kitéve) kiirva a ház elé. Kérdezem mikorra van üres szoba, mondja, hogy ö nem tudja de bent a házban ez meg az majd ad felvilágositást. Gondoltam ha már itt vagyok és integettek is csak lesz augusztusra 2 szabad szoba. Közben kérdezem az árakat. 12 000ft 2 személy/éj, tavaly 8000-ért voltunk még szintén Füreden (ennyi az engedményröl) na de jön a másik hölgy, hogy itt bizony telt ház van szeptember elejéig. Na vissza is ültem a kocsiba és itthonról kis szerencsével sikerült valóban tavalyi áron a tavalyi panzióba 5 napra foglalnom úgy, hogy épp elötte pár órával mondta vissza egy család.
2009. júl. 2. 19:22

Hát-elég bunkóság,hogy nem válaszolnak.Úgy látszik,most jól megy a soruk.

Ha viszont beköszönt egy újabb hét eső-hűvös idővel-akkor bizony veszteségesek lesznek-mert nem mennek az emberek.

3. ad96793c81 (válaszként erre: 2. - 9183e5be3e)
2009. júl. 2. 14:44
Szia! Bármi is az, amit szedsz, adj nekem is belőle légyszi!:)))))
2009. júl. 2. 14:41

Ejjha ember, nekünk is van balatoni panziónk....De sajnos az már egész nyárra ki van adva, nekem is egyetlen hétvégét sikerült stipistopi módszerrel lefoglani. Mennyiminden jó fog még történni előtte velem a nyáron, de azt mennyire várom, mert nagyon régen.réges-régen milyen szép volt sokan együtt ott eltölteni pár napot. Szedegetem össze a legeslegjobb embereket, -de szívem szerint az összes ismerősöm meghívnám, legfejjebb sátorozunk is-így is vagyunk már sokan, de nem elegen!!!! "ha nagy a rakás mégnagyobbat kíván" mennyimindenki hiányzik onnan..Sosok kedves "kívülőlló" , akik biztosan nagyon szeretnének jönni kikapcsolódni:) szeretettel, és nem gyűlölettel várom őket, hogy emeljék a kis kiruccanás színvonalát. Lehet még jönni, mindenkit meghívok:) De hálózsákot hozzatok...akinek ágy is jut, itteni kedves barátaim az különösen szerencsés helyzetben lesz:) Én elalszok a betonon is...

Be már tényleg megint milyeneket beszélek, biztos mert nem ittam KV-t és az utóbbi 48 órában 1-et aludtam, de megérte, meg ám! ajjjajjj, de még mennyire!

2009. júl. 2. 14:29
Egy hét alatt 27 db balatonfüredi panziótól kérdeztem meg email-ban, hogy egy adott időszakra van-e szabad szobájuk. 7 nap alatt 3-an válaszoltak. Ma többeket telefonon is felhívtam, ami ugye sokkal többe kerül, mint az email. Azt mondták, hogy azért nem válaszoltak, mert teltház van... A tv-ben meg állandóan azt hallom, hogy félnek a szezontól. Arra nem gondolnak, hogy ha most nem is, de jövőre lehetek vendég? Elemi udvariasság lenne, legalábbis szerintem, hogy válaszoljanak. Tisztelet a 3 kivételnek. Nektek vannak ilyen "élményeitek"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook