Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményed erről? fórum

Mi a véleményed erről? (beszélgetős fórum)


15. 90b84d226e (válaszként erre: 14. - Molyka)
2010. febr. 10. 18:29
:DDD
14. Molyka (válaszként erre: 13. - 90b84d226e)
2010. febr. 10. 15:35
Az tuti, hogy én is megkínoznám, de konkrétan ám...
13. 90b84d226e (válaszként erre: 11. - Molyka)
2010. febr. 10. 11:51
Azért hallottál róla, mert most megy a per. Már régebben szerepelt a híradóban. Remélem a tökénél fogva akasztják fel. Pont, amit érdemel...
12. Re87
2010. febr. 10. 11:14
Mert a lányoknak nagyobb szükségük van ebben a korban "anyapótlóra",a fiúknak szintén,de nekik férfi "példakép" is kell.
11. Molyka (válaszként erre: 10. - 90b84d226e)
2010. febr. 10. 09:02
Lehet. Most hallottam a hírekben, hogy pedofil bébiszitter, férfi. Akár mennyire is feltettem a kérdést és arra lehetne következtetni, hogy védem a férfiakat, nem bíznám férfi bébiszitterre a gyerekem. Mondjuk nőre se. :)
10. 90b84d226e (válaszként erre: 1. - Molyka)
2010. febr. 10. 08:57
Férfi zaklatókról többet hallani, talán ezért...
9. mese
2010. febr. 10. 08:57
mert a férfiakban egyértelmű, hogy nagyobb hajlam van erre. ez nem kérdés, az ő esetükben nagyobb százalékkal fordulnak elő a ferde hajlamok.
8. Molyka (válaszként erre: 7. - Pipőci)
2010. febr. 10. 08:50
Gondoltam. Direkt írtam, hogy 10 év alatti korosztály. Olyankor még nem igen van gátlás... illetve ... talán 6-8 évesen még nincs.
7. Pipőci (válaszként erre: 1. - Molyka)
2010. febr. 10. 07:38
Gondoltál már a másik oldalra? A gyerekekére célzok. Talán egy kislánynak sokkal kellemetlenebbek, ha egy férfi van ott a fürdés közben, mint egy nő. A fiúknál ezt annyira nem gondolom kiélezettnek. Azt hiszem, ez a komfortérzetük miatt lehet így. Szerintem helyesen. Azt gondolom, hogy ennek nincsen köze ahhoz, hogy kinek lehet ferde, pedofil hajlama.
6. Molyka (válaszként erre: 5. - 18ba5935e0)
2010. febr. 10. 01:08

Női munkák, így van. Van azonban sok gyerekfelügyelő, aki férfi. Csak épp azonos nemű gyerekeknél dolgozhatnak a férfiak. Anők viszont bárhol.

Igaz, egy férfi jobban ki tudja használni a kislányokat, de ha ferde, akkor tök mindegy, hogy fiú vagy lány, akivel megteszi.

5. 18ba5935e0 (válaszként erre: 1. - Molyka)
2010. febr. 9. 22:41

Szerintem azért, mert szinte minden gyerekekkel végzett munka nagyon elnőiesedett, pl. óvónők.


A társadalom véleménye is az (nemrég olvastam egy cikket erről), hogy a gyerekekkel kapcsolatos teendők nagyrésze az anya feladata, így logikus, hogy a gyerekekkel összefüggő feladatok, munkák is inkább női munkák.



Amúgy meg egy férfi sokkal több aljas dologra képes (ha van ilyan hajlama), mint egy nő, ha csak a testi erőfölényt vesszük alapul, pl. egy férfi képes megerőszakolni valakit, de egy nő nem.

Mondjuk hallottam már olyanról, hogy állítólag egy nő megerőszakolt egy férfit, de nemigazán tudom elképzelni gyakorlatilag a helyzetet... ;-)

2010. febr. 9. 22:19
Most elteszem magam holnapra. :) Nem vagyok beteg, hogy ilyeneket kérdezek, de megfordult a fejemben, hogy mi miért van. Egyébként én se örülnék, ha a kislányomat egy bácsi fürdetné minden este, holott az a bácsi nem biztos, hogy ferdehajlamú... Na mindegy. Remélem valaki még ír erről véleményt.
2010. febr. 9. 22:08
Egy nőnek mind a fiúkkal, mind a lányokkal szemben lenne rá lehetősége, viszont egy férfit nem alkalmaznak lányok körébe.
2010. febr. 9. 22:05

szokás kérdése,

ahogy mondod, férfi is lehet ferde hajlamú a rábízott kisfiúkkal, sajnos :(

talán egy nő közeledését nem veszik olyan komolyan a kislányok, mint egy férfi esetében, akár még a fiúk is.

gondolom.

2010. febr. 9. 22:01

Adott egy diákotthon. Van egy lány és egy fiú csoport. A lányokat is és a fiúkat is felügyelni kell egész nap, még este fürdés közben is.

A fiúkhoz felvesznek női és férfi gyermekfelügyelőket is, de a lányokhoz csak nőket. Vajnon ennek mi lehet az oka? Tegyük fel, hogy 10 év alatti a korosztály.

Miért van az, hogy jobban megbíznak egy női személyzetben ha gyerekekről van szó, holott ugyan úgy lehet ferde a hajlama akár még gyerekkel szemben is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook