Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed az új népszavazási kezdeményezésről? fórum

Mi a véleményed az új népszavazási kezdeményezésről? (beszélgetős fórum)

2009. jan. 31. 12:30

Egyetértek a 4 gyerekes édesanyával, és nagyon tisztelendő, követendő hogy ilyenbe bele mer vágni! Sok magyar birka embernek még mindig nem jutott el a kis agyacskájáig, hogy a sorsunkon csak mi magunk tudunk változtatni, és hiába várunk mi mindig külső erőkre, legyen az keleti, nyugati, tengerentúli, senki más nem fog rajtunk segíteni, ha mi NEM SEGÍTÜNK magunkon!!!


Sajnos 40 éven keresztül rendesen belemosták az emberek agyába, hogy ne szólj szám, nem fáj fejem. Sokan azt hiszik hogy kicsik vagyunk mi ehhez, nem értünk mi a politikához, azért vannak ott akiket ezért fizetnek...stb stb kifogások.


EMBEREK! GONDOLKODJUNK MÁR!!!! Éppen az ilyen hozzáállásunk miatt használnak ki minket a tetves, aljas, korrumpálódott politikusaink, mert tudják hogy messziről sz@ ..unk az egészbe.


Én aláírtam, sőt a környezetemben mindenki. Igenis csak mi tudunk változtatni a sorsunkon. Azzal hogyha valami nem tetszik kinyitjuk a szánkat,azzal hogy hangot adunk az elégedetlenségünknek. Számon kérjük azt a politikust aki az én, a te, a ti adótokból pofátlanul, tisztességtelenül elszámolja a többszázezres albérleti költségét, miközben elszámolja a napi 200 km-es utazási költséget is, meg még ki tudja mi mindent. Micsoda dolog az hogy a kis vállalkozót, aki magyar embereknek ad munkahelyet, Magyarországon forgatja a pénzét, nem viszi ki az országból az esetleges hasznát, azt orrvérzésig szivatják, kifacsarják utolsó csepp vérét, legyen rendben minden papírja, mert az APEH a legapróbb hibákért százezrekre büntet,a politikus meg hülyére keresi magát a különböző költségelszámolásaival amit még csak nem is kell igazolnia?


Változtatni kell itt sok mindenen. Ez talán az első lépés a változáshoz.

2009. jan. 22. 22:44
Mindig azzal zsarolnak, hogy drága a népszavazás. Semmi probléma, nem kell megvárni azt, hogy addig fajuljon a dolog, tessék rendes törvényeket hozni. Hogy lehet, hogy a képviselők a törvények fölött állnak? Hogy lehet, hogy nem adóznak a természetbeni juttatások után,mint bárki más? És hogy lehet, hogy a számviteli törvény se vonatkozik rájuk, nem kell számlával igazolniuk a „kiadásaikat”? Egyszerűen bemondják, hogy 180 ezret fizettem bérlakásra, és kifizetik nekik. És mi van azzal, aki kiadta nekik a lakást? Az nem adott számlát, az is adócsaló.
2009. jan. 22. 22:36
Aláírnám.
2009. jan. 22. 22:35
Én csak most hallottam róla, a Délmagyarban volt egy cikk a szegedi aláírásgyűjtésről. Igaz, nem két fillér egy népszavazás, pont ezért akarják az európai uniós választással egy időben lebonyolítani.
2009. jan. 20. 18:40

www.seresmaria.hu lapon mindent megtudhattok az aláírás gyűjtésről.

Nagyon érdekes dolgok vannak benne!

Segítsünk,hogy történjen már valami az "úri korrupció" ellen!!!

2009. jan. 20. 18:36
A népszavazás nem két fillér, ez tény, de amit a képviselők felvesznek havonta, az sem az, sőt! Hosszú távon megéri. Szerintem.... De ezt mindenki döntse el maga.
2009. jan. 20. 18:32

Jó! Csak kicsit pesszimista vagyok, mert sokba kerül, és a "honatyák" úgyis megtalálják a kiskaput.

Én elmegyek szavazni.

2009. jan. 20. 18:29
Az a baj, hogy a lakosság nagy részét ezek nem érdeklik, nem hisznek magukban, és nem foglakoznak ilyenekkel. Látszik az ideiglenes választásokon is, hogy milyen fusztráltak. Én helyes kezdeményezésnek tartom, csak...Hanyan fognak elmenni egy újabb népszavazásra?!
2009. jan. 20. 18:26
Hónapok óta gyűtjük az aláírásokat, nagyon nehezen akar összejönni sajnos....
2009. jan. 20. 18:23

egyetértek. Hol kell aláírni?

de majd úgyis kitalálnak valamit, hogy korlátlanul szórhassák a lóvét.

2009. jan. 20. 18:22

A négy gyermekes nyíregyházi családanya arra vállalkozott: népszavazás útján éri el, hogy a honatyák ”bemondásra„ ne kaphassanak több százezer forintos költségtérítést.Még 80 000 aláírás kell.


Nagyon helyes, végre van valami....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook