Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? fórum

Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? (beszélgetős fórum)


91. grizus (válaszként erre: 90. - 8bff41629d)
2013. dec. 5. 07:00
Bevallom, én nézem a bulvárműsorok egy részét, a vetélkedőket, egyebeket. Kicsit elromlottam, na. De már kezd elegem lenni. Alapvetően ez nem az én világom.
90. 8bff41629d (válaszként erre: 89. - Grizus)
2013. dec. 4. 09:02
Hát...A tévézés egyik fő lényege-vonzereje valóban a szórakoztatás-szórakozás, ezzel önmagában nincs is gond, csak azzal van sokszor, hogy MILYEN MŰSOROK álltal vélik egyesek elérni ezt a célt...Amióta megszünt az analóg tévéadás sugárzás, és kénytelenek voltunk mi is átállni a digitálisra,kezdek visszaszokni a tévézésre még énis időnként...Ugyanis amíg csak a 3 földi csatornát tudtuk venni, tényleg nem volt érdemes jóformán bekapcsolni sem a tévét, de amióta tudjuk fogni pl. a Dunát, az M-2-t, meg hasonlókat is, főleg esténként, meg hétvégeken sokszor leülök mostanában még énis tévézni...Főleg olyankor, amikor valami régi filmet adnak, vagy az esti mesék idején...Azért az ilyesmi műsorokat még énis megnézem mindig, ha tehetem...Meg a természetfilmeket...Bevallom, kezdetben nagyon ellene voltam annak, hogy bekössük a digitális vevőantennát, meg adaptert, abbol kiindulva, hogy semmi szükség sincs arra, hogy a tv-2-höz, meg az RTL-hez hasonló moslékcsatornák szaporodjanak a távirányító adatbázisában, de aztán kellemesen csalódtam...És már nem bánom azt, hogy beszereltettük a digitális antennát...
89. grizus
2013. szept. 10. 01:12
Mi lenne? Csak a szórakoztatás számít lehetőleg csicsás celebekkel.
88. 8bff41629d (válaszként erre: 85. - Ficánka5)
2013. szept. 9. 07:23
Ugyanmár...Hát hol volt mindaz amit olvastál, a személyeskedéstöl???? Csak ártatlan, szelíd vita volt az egész...(Én mondjuk a saját energiáimnak még a huszadrészét se adtam bele a vitába, mivel nem volt rá egyszerűen szükség...)Hol a csudába volt mindaz a "személyeskedéstöl"? Amúgy a témához visszatérve csak annyit mondanék megintcsak, hogy aki szerint a "Szulejmán" címü török tévéfilmsorozat a MAGYAR(!!) tévébe, és a MAGYAR(!!) tévénézők szeme elé való dolog, akkor az olyan illető gondolom szívesen végignézne mondjuk egy "Haynau" címü 200 részes osztrák filmsorozatot is teljes nyugalommal, ha lenne ilyen...És ott izgulna a képernyő előtt minden epizódnál...Hát...Egészségére akkor az ilyen illetőnek...
87. Tejespite (válaszként erre: 85. - Ficánka5)
2013. szept. 8. 22:25

Ne csinálj gondot belőle, jó szándékkal indítottad. Az h idáig jutott nem a Te hibád, és a téma is aktuális volt és érdekes. Megmondom őszintén, Főnixxx első hsz-a óta forr bennem, h válaszoljak, de nem szeretek konfrontálódni. Vmi olyasmit írt, h nem érti miért nem tud vki kimozdulni ha csak nem vastüdővel van. Nem olvastam el 2x mert ez is felidegesített. A fiatalság és szépség múlandó, még akkor is ha az ember fiatalon nem gondol erre. Volt időm gondolkodni főzés, befőzés közben ez járt a fejemben. Hány de hány eset lehet. Beteg, örökké ágyhoz kötött hozzátartozó, egyéb fájdalmak, szédülés, és sok egyéb dolog ami miatt az ember nem tud kimozdulni.

Nem akarok tovább a részletekbe menni, nem ér annyit, de mint lezárás utáni hsz-t, csak úgy döntöttem, leírom.

És őszintén, tiszta szívvel kívánom, h soha ne kerüljön Főnixx v bármelyik hozzátartozója olyan helyzetbe, h egyetlen vagy kevés szórakozása egyike a tv legyen.

2013. szept. 8. 17:38
A nyolcadikosoknak most lesz egy olyan tantárgyuk hogy: média
2013. szept. 8. 16:09

Végtelenül sajnálom, hogy a részemről ártalmatlan érdeklődésként indított topik, végül két ember személyeskedésévé fajult. Nem gondoltam, hogy ez lesz belőle!!


Én indítottam, így engedtessék meg nekem, hogy itt és most lezárjam. Amit akartunk megtudtunk, úgy látom, hogy a többi már csak két egymásnak feszülő fölösleges vitája lenne.


Mindenkinek köszönöm a hozzászólást, tanultam ebből is egyet és mást.

2013. szept. 8. 15:21

Amúgy érdekes hogy milyen irányba haladnak a tévéműsorok. Úgy értem, a legtöbb népszerű sorozat az gyilkolásos, hullákat, legtöbbször szétfolyó, elszappanosodott hullákat boncoló krimi. Aki ezen nő fel, az valószínű sokkal jobban felszereli az otthonát biztonsági elemekkel :)

Másik irány a nagyon olcsó, alacsony költségvetésű fél realityk, Gyanú árnyéka és hasonlók, Éjjel-nappal Budapest. Tehát vagy nincs lóvé egy színvonalasabb tévésorozathoz, vagy gondolják elég ez is, végülis a kereskedelmieknek egy vezérvonal van: a nézettség. Szó sincs itt népnevelésről, és ismeretátadásról, ami a régi korok televíziózását talán jellemezhette.

Viszont az ember gondolkodó lény, és nem árt ha kritikus, és mindent fenntartásokkal kezel. És elkapcsol ha nagyon megsajdul a szíve, mikor felcsendül Hürrem éneke (megjegyzem iszonyat akcentussal énekelt éneke).

83. 17aadc1082 (válaszként erre: 82. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:56
bla-bla-bla... uncsi.
2013. szept. 8. 14:48
Hát...Pedig elmondtam rólad a tutit, hidd el nekem...És már írtam sokszor de jól láthatóan ezt se vagy képes soha sem felfogni hogy ÉN MEG AZT IZÉLEM LE AHOGY CSAK BÍROM, HOGY TE MIT IZÉLSZ LE...Szóval ne kezd már nekem újra és újra hogy te "mit izélsz le", meg mit nem, mivel a fenét se érdekel hogy te mit "izélsz le", meg mit nem...(Ha gondolod, ezt az utóbbi 1-2 mondatot olvasd el többször is, amíg fel nem fogod bírni végre..)Az a lényeg, hogy szerencsére nem én vagyok az a személy, akinek el kell viselni téged élőben...És ennek csak örülni tudok...Nade most búcsúznom kell tőled nagy örömömre, mivel már kezdenem kell az edzést, úgyhogy csak jó elmélkedést tovább, hogy te mit izélsz le és mit nem...(Éshát ne feledd el azt se azért soha, hogy mindez a kutyát se érdekli...)
81. 17aadc1082 (válaszként erre: 80. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:39
Mondom, okos vagy! Annyira jól ismersz :D Szerencsére egy percet sem kell eltöltened velem. És mint mondtam, pont letojom, hogy mit gondolsz rólam :D De ragozd még nyugodtan a jellemrajzom! Olyan jó ezt hallani, hogy valaki így ismerjen pár mondat után. Harag? Azért mert egy arctalan tudálékos valaki elmondja rólam a tutit? Távol álljon tőlem!
80. 8bff41629d (válaszként erre: 76. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 14:35
Hát...Azt már énis akartam javasolni hogy sírjál, főleg akkor, ha újra elolvasod az itteni hsz-eidet...(Én mondjuk ez esetben biztos sírva fakadtam volna már a helyedben rég...)Amúgy azt te csak gondolod, hogy a net "személytelen valami"...Hidd el nekem, hogy akár néhány hsz-böl is pompás jellemrajzot lehet készíteni bárkiröl...Éshát a te egyéniségedet, jellemedet, gondolkodásmódodat is ismerem már jól, ezen itteni néhány hsz-böl...Azt hiszem hogy nyugodtan elmondhatom ezek alapján, hogy élőben nemhiszem hogy 10 percnél tovább bírnám veled egy légtérben...De ugye nincs harag ezért az őszinte mondatomért?
79. 3a6250d900 (válaszként erre: 78. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 14:34
Na igen. Emlékszem amikor a Fókusz anno tudományos ismeretterjesztő műsornak indult a hőskorban...
78. 17aadc1082 (válaszként erre: 77. - 3a6250d900)
2013. szept. 8. 14:33
Azért a vér-híradók végén mindig van egy cukifaktor az állatkertből :D
2013. szept. 8. 14:31

Amúgy vér-híradó, reality, szappanopera, "tehetségkutató". Ezek kellenek a mai átlagnézőnek.

Így aztán a keresletre meg is érkezik a kínálat csőstül.

76. 17aadc1082 (válaszként erre: 75. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:30

Lyaly, most sírni fogok :D De mondom, nem aggódok. Úgy látszik, nem ez jön le.

A net meg egy teljesen személytelen valami, ezt a mondást nem hallottad még? :D

75. 8bff41629d (válaszként erre: 73. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 14:24
A "hozzászólás" az maga az "ember" egy netes fórumon...Nem hallottad még ezt a mondást? Na...Hát azt hiszem, hogy mindkettőnk itteni hsz-ei megmutatták hogy ki mennyit ért ahhoz, amiröl beszélt...Aztán ennyi...Amúgy ne aggódj, a "kölcsönös tisztelet" megvan a te irányodban is...Úgyhogy megintcsak nincs akkor semmi gond...
74. 17aadc1082 (válaszként erre: 72. - 3a6250d900)
2013. szept. 8. 14:21
:))
73. 17aadc1082 (válaszként erre: 71. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:21
Úgy tűnik, mintha aggódnék? Rosszul látod. Példát olyanokról szoktam venni, akiket legalább egy fikarcnyit is tisztelek. Te nem vagy ebben a körben, bocsi. Nem mellesleg, mivel nem ismersz (hál istennek), nem tudhatod, hogy milyen úton vagyok. :D
72. 3a6250d900 (válaszként erre: 70. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 14:18
Majd utómunkával odateszik... ;)
71. 8bff41629d (válaszként erre: 62. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 14:17
Amúgy ne aggódj, nem vagyok egy "nemzetiszittya" beállítottságu illető, a szélsőségeseket énis megvetem mindig, de ez nem jeleti azt, hogy cserébe meg holmi lehülyült kozmopolita illető lennék, mivel az meg már a másik véglet...Szóval próbálj már meg te is lehetőség szerint mindig középúton maradni...Vegyél példát mindig rólam...
70. 17aadc1082 (válaszként erre: 67. - 3a6250d900)
2013. szept. 8. 14:16
Ajaj, anélkül hová lesz a történelmi hűség? :D
69. Babi11
2013. szept. 8. 14:16
Vannak jó,kevésbé jók,szerencsére lehet válogatni azoknak akiknek jön az összes csatorna.
68. 17aadc1082 (válaszként erre: 66. - 8bff41629d)
2013. szept. 8. 14:16
ok, én vagyok a hülye, te az okos. már mondtam :D örülj neki, nagy boldogság lehet. :D
67. 3a6250d900 (válaszként erre: 65. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 14:15
S akkor a jurtáról még szó sem volt...
66. 8bff41629d (válaszként erre: 57. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 14:13
Nem tök mindegy...Te beszélsz össze vissza, és még képben se vagy soha azzal kapcsolatban amit beszélsz...Ez a lényeg...
65. 17aadc1082 (válaszként erre: 63. - 3a6250d900)
2013. szept. 8. 14:13
Húzzál bele :D
64. 8bff41629d (válaszként erre: 56. - Noarashi)
2013. szept. 8. 14:12
Végülis ha te nem látol semmi kivetnivalót ebben a sorozatban, hát akkor ne láss...Én viszont azt mondanám újracsak, hogy BÁRMI MÁS témáju történelmi filmsorozatot szívesen megnéznék, kivéve ezt...Hogy miért nem nézném?: Hát "CSAK"...Pont úgy nem nézném soha a "Szulejmánt", mint ahogy nem néznék mondjuk filmet az "Aradi kivégzésekröl", vagy mondjuk a "Muhi csatárol" sem...Szóval nem önmagában a "Szulejmánnal" mint uralkodóval van bajom, hanem AZZAL A SZEREPPEL, amit játszott a magyar történelemben...Lehet hogy a törököknek egy nagy uralkodójuk volt, ezt nem vitatom én sem, viszont MAGYARORSZÁGNAK a HÓHÉRA is volt egyben...Ilyen uralkodóra én meg különösebben nem vagyok kíváncsi...És mindig csodálkozok azon, aki viszont izgalomtol remegve várja a következő részek eseményeit...
63. 3a6250d900 (válaszként erre: 62. - 17aadc1082)
2013. szept. 8. 14:11
Meg kellene tanulni. Lovagolni tudok, íjászkodni belépő szinten, így még nem lehetek ősmagyar.
62. 17aadc1082 (válaszként erre: 60. - 3a6250d900)
2013. szept. 8. 14:07
neeeem. rovásírásost!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook