Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? fórum

Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
181. Mazsinka (válaszként erre: 180. - Noarashi)
2013. dec. 16. 15:02
Csontot már nem nézem, a másik kettőt eddig sem néztem, mert nem szeretem.
2013. dec. 16. 14:53
Nem tudom, ki hogy van vele...de én olyat jól el tudok aludni a Dr. Csontra , Helyszínelőkre és Gyilkos elmékre :)
179. Mazsinka (válaszként erre: 178. - 8bff41629d)
2013. dec. 16. 14:36
A Barátok közt szemét, de a Kukori és Kotkoda minőség. Ahan. Lehet. Egy kétévesnek.
2013. dec. 16. 13:59
Ismerős amiröl írtál, viszont nekem ARRA A CÉLRA amiröl te tettél említést, tökéletesen ideális mondjuk az M-2-n az esti mese műsorblokk...Meg úgy álltalában a mesék-rajzfilmek délutáni-esti időszaka minden nap adva...Háttértévézésre nincs szükség elmebeteg, primitív kereskedelmi tévéműsorok bambulására...Legalábbis szerintem nincs...
2013. dec. 16. 11:59

Én csak azt bánom, hogy egyre kevesebbet olvasok...pedig szeretek. Valahogy este is inkább bekapcsolom a tévét, arra alszom el. És nem egy könyvre...

Annyi jó könyvet felraktam a várólistámra..de nem kopik ez a lista. Nem feltétlen a tévé a hibás ezért, hanem az hogy este már agyam nincs vmi komolyabbra, pont elég egy olyan műsort bambulni, amihez minimál IQ és agyműködés is elég.

2013. dec. 16. 11:32

Mindenevő vagyok, igaz többnyire csak háttértévézést csinálok.

Jöhet az ún. szemét is, sokszor nagyon szórakoztató.

Egyébként rengeteget járok moziba és sorozatokat is nézek, de azokat kizárólag angolul.


Csak mosolyogni tudok rajta amikor a szemét tv-k szar adásait szapulják azok az emberek akik persze nem nézik azokat, sőt tv-jük sincs.

Azért megjegyezném, hogy a kereslethez igazodik a kínálat.

2013. dec. 16. 11:23
Bár igazad lenne...Viszont én azért nem lennék ennyire optimista...Pont úgy mennek ebben a világban örökösen a dolgok, mint amik a lassú felébredés irányába hatnak...És ez a megállapításom sajnos érvényes a népek tévénézési szokásaira is, attol tartok...De azért én személy szerint már nagyon várom az új M3 tévécsatorna indulását...Az eddig olvasott műsorterv nagyon szimpinek tűnik...Végre akkor egy újabb alternatíva a semmirevaló, moslék RTL-nek, meg TV2-nek...Meg a hányadék műsoraiknak...
174. grizus (válaszként erre: 173. - 9951b56406)
2013. dec. 15. 06:16
A hajnal előtt a legsötétebb az ég.(:
173. 9951b56406 (válaszként erre: 170. - 8bff41629d)
2013. dec. 13. 11:16
Remélem, hogy előbb vagy utóbb, egyre többen és többen fognak megcsömörleni ezektől a műsoroktól. Mert alapvetően az emberek, nem ennyire igénytelenek (szándékosan nem írtam hülyéket). Csak sajnos, eléggé lassú ez az ébredés, de már biztos, hogy elkezdődött:)))
172. csgybzs
2013. dec. 13. 11:10

A harmadik év már, hogy nincs tévénk. Nem vettünk mikor új helyre költöztünk. Nem hiányzik. Van pár műsor, amit tömörített verzióban megnéztünk a neten (reklámok, szavazások nélkül), mert érdekes volt, de amúgy semmi. Hírekre ott van az internet, van egy nagy monitorunk, amin filmezni/xboxozni lehet. Úgy érzem nem maradok le semmiről.

Azokat a sorozatokat amúgy sem vetíti, amiket mi nézünk. Felesleges pénzkidobás lenne előfizetést fizetni.

171. grizus (válaszként erre: 162. - Mazsinka)
2013. dec. 13. 11:01
Azért, mert vasaláshoz se vagyok hajlandó reklámot vagy valami szemét műsort hallgatni. Erre a célra a természetfilmek a legjobbak.
2013. dec. 13. 10:38
Bár igazad lenne...Én amúgy PONT AZÉRT utálom teljes szívemböl ezt a "kereskedelmi média" jelenséget,mert tudom jól, hogy micsoda hatalmas befolyással van az emberekre még mindig az, amit a médiákban látnak-hallanak...És ezt a hatalmat egy NORMÁLIS TÁRSADALOMBAN "építésre" szokás használni, vagy legalábbis kéne hogy használják...Nem pedig "rombolásra"...Szóval itt is tetten érhető az, amihez hasonló jelenség a "demokrácia" hatalmas kártételeit is okozza amúgy:Mivel a nézettség=pénz, hát igyekeznek a műsorszerkesztők KISZOLGÁLNI a lehető legprimitívebb módon minnél nagyobb nézőközönség igényeit...Viszont sajnos ez a mai társadalom NEM okos-igényes-művelt emberek társadalma sok okbol kifolyólag,úgyhogy akkor kapják a nézők úgymond azt, ami "nekik való" műsor... Pl. ilyen "maunika sót", "éjjel-nappal Budapestet", "Jóban-roszbant", "győzike sót"...Meg hasonló, szintén "felsőkategóriás" műsorokat...Így aztán TERMELIK IS ÚJRA a buta-ostoba-primitív emberek amúgy is hatalmas masszáját...Újra és újra...És ez a legszörnyűbb ebben az egészben...
169. 9951b56406 (válaszként erre: 168. - 8bff41629d)
2013. dec. 13. 10:15

Szerintem is, a legtöbb műsor, nemhogy okosítana, hanem inkább butít. Vagy egyszerűen csak félrevezet/félretájékoztat.

De szerencsére már, egyre több, az olyan ember, aki kezdi átlátni ezt a "helyzetet, és kezd úgymond megvilágosodni. És ez biztatójel:)))

168. 8bff41629d (válaszként erre: 166. - Access)
2013. dec. 13. 10:01
A "kereskedelmi tévézés" amúgy sem szól semmi másrol...Nem akar se okosítani, se nevelni, se ismereteket átadni, egyesegyedül az a jellemző rá, hogy egy ÜZLETI VÁLLALKOZÁS...És ez a legundorítóbb és legészveszejtőbb dolog,ami csak létezhet a médiapiacon...A "kereskedelmi tévé-rádió" kategóriája...De ilyesmi is csak ebben a "kapitalizmusnak-demokráciának" nevezett mai világban létezhet...Egy NORMÁLIS, épeszü, egészséges társadalomban szerintem ismeretlen lenne azért ez a fogalom teljesen...
167. 8bff41629d (válaszként erre: 165. - 9951b56406)
2013. dec. 13. 09:55
Hát...Ha valakinek a "rossz hírekre" vannak igényei, akkor váljék egészségére, és lelke rajta, viszont én ismerek a "rossz híreknél" is visszataszítóbb hírkategóriát, egész pontosan a "burkolt politikai propaganda" jelenségét...Na...Én legfőképpen ezen jelenség miatt kerülöm már jóideje MINDEN szerkesztett hírműsor nézését-hallgatását...
166. access
2013. dec. 12. 08:10
sok a kéretlen és felesleges reklám. most már inkább úgy van, reklámunkat megszakítjuk 10 perces filmmel, ne menjenek sehova, folytatjuk a reklámokat.
165. 9951b56406 (válaszként erre: 161. - 8bff41629d)
2013. dec. 11. 20:52

Végül is, ma Mo-on még a híreket is, az igények szerint állítják össze. Ergó, Mo.-on több az olyan ember, aki a saját helyzetét, rossznak látja/érzi.(Te a kivételt erősíted)


Az anyósom, egy tipikus rosszhírfüggő. És tényleg illenek rá a jelzőid:)...sajnos.

2013. dec. 11. 12:53
Mindenesetre ha jól láttam valamelyik nap a műsorújságban, nemsokára indulni fog egy új tévécsatorna valami Tv-3 néven, vagy valami hasonlón...Végignézve a műsortervét, egész szimpinek tűnik a dolog így kezdetnek...És szinvonalasnak...
2013. dec. 11. 12:41
Minap kattintgattam és kikötöttem a viván, amin egy valóságsószerű borzalom ment, Völgylakók címmel. Rémes, másról nem szólt mint hogy ki mikor kit hogyan d-g meg. Ennyi. Színvonal. És a Viva főleg a tinik csatornája.
162. Mazsinka (válaszként erre: 159. - Grizus)
2013. dec. 11. 12:08
Igen, szoktam. Kell a háttérzaj, de ha a vasalás az elsődleges feladatom, akkor azzal foglalkozok, nem pedig azzal, hogy mennyire minőségi a háttérzaj. Ha egy minőségi műsort nézek, akkor annak megadom a módját, és nem vasalok, főzök, pakolok közben, hanem rá koncentrálok. Pont azt nem értem, hogy aki vasaláshoz használja a tévét, az miért válogat, hogy mi szól benne, ha oda sem figyel rá rendesen.
161. 8bff41629d (válaszként erre: 158. - 9951b56406)
2013. dec. 11. 12:01
Hát...Nálam valahogy fordítva működik a dolog...Ha rossz híreket hallok-látok-olvasok,akkor mindig dühös leszek, ha viszont jó hírekröl hallok, akkor egyböl jó kedvem támad..."Rosszhírfüggőség" amúgy szerintem depis-frusztrált, gonosz embereknél szokott előfordulni kizárólag...Akik annak örülnek, ha másoknak bajaik-problémáik vannak, és az fáj nekik, de az viszont piszkosul, ha látják hogy másoknak jódolga van, és boldog az életük...De én nem tartozok az ilyen mentalitásu illetők közzé...
2013. dec. 11. 06:22
Ki nézi??!!
159. grizus (válaszként erre: 154. - Mazsinka)
2013. dec. 11. 00:58
Szoktál Te vasalni? Nekem is kell hozzá háttérzaj, valami, amit nem kell nagyon figyelni.
158. 9951b56406 (válaszként erre: 151. - 8bff41629d)
2013. dec. 10. 22:32

Minden relatív.

Pl: Ha nekem most nem jó, de a világban azt látom, hogy földrengés, árvíz, hurrikán, terror, gyilkosság, kisiklott, lezuhant, elsüllyedt stb. akkor, elkezdek mérlegelni/viszonyítani, és már mindjárt nem érzem annyira rossznak a saját helyzetemet. Sőt, inkább elkezdek hálálkodni...


Egyébként tudtad, hogy létezik rossz hír függőség?

2013. dec. 10. 18:25

A Jóban rosszbant nagyon szerettem, de egyre többet kellett várni rá (későn kezdték), és hosszú volt a reklám. Ezek miatt elment a kedvem.

Ha jól emlékszem előtte adták az általam "tönkrement magyar élet(színvonal)"-nak nevezett undormányt, amitől a hangulatom mélypontra zuhant, és tudtommal a pozitív gondolkodás a túlélés támogatója, ezért hanyagoltam a csatornát, mire kezdődött a Jóban rosszban, el is felejtettem, hogy eljött az ideje. Valahol itt ért véget a TV nézés nálam.

156. Mezei Virág (válaszként erre: 152. - 8bff41629d)
2013. dec. 10. 18:16

:))

Ízlések és ...

Én szeretem a sok új, érdekes műsort.

Persze én is szeretek kötni, horgolni közben.

Ismétléseknél meg olvasni szoktam... Ha egyedül vagyok, be sem kapcsolom sokszor a tv-t.

Akkor zene szól inkább.

155. 8bff41629d (válaszként erre: 154. - Mazsinka)
2013. dec. 10. 13:50
Hát...Azért a másik végletbe se essünk szerintem...Nem tudom hogy ki hogy van vele, de én pl. még "háttérzajként" se volnék képes kibírni ilyen "Barátok közt", "Éjjel-nappal Budapest", "Jóban-rosszban",meg hasonló tévészemét műsorokat...Annyit nem érnek ezek a semmirevaló töltelékműsorok, amennyi áramot elfogyaszt közben a tévé...Ezektöl még a csend is jobb...
2013. dec. 10. 13:37
Olyat sem hallottam még, hogy egy tudatos és intelligens tévénézőnek háttérzajként kell, hogy funkcionáljon vasaláshoz a minőségi tévéműsor. Azt a! Ez egyre jobb!
2013. dec. 10. 13:08
Nem nézek tévét.
152. 8bff41629d (válaszként erre: 148. - Mezei Virág)
2013. dec. 10. 13:08
"Háttértévézésnek" pont ideális a már sokszor látott jó műsor...Mivel elég csak fél szemmel nézni, és fél füllel hallgatni...Közben meg lehet mással is foglalkozni, úgy, hogy közben mindig tudjuk hogy miröl van szó, mivel már láttuk sokszor az adott műsort...Én tv-t amúgyis szinte kizárólag csak háttértévézés kapcsán szoktam nézni, úgyhogy engem személy szerint sohasem zavar a sok ismétlést...Sokkal jobban zavarna az, ha valami addig még nem látott műsort kéne néznem, éshát kénytelen lennék minden más tevékenységet félbehagyni, hogy a műsorra koncentráljak, ha nem akarom elveszíteni a fonalat...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook