Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? fórum

Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
301. Érdekes73 (válaszként erre: 291. - 8bff41629d)
2014. jan. 29. 22:02
Vannak jó régi és új sorozatok is csak marha pocsék időbe...Nem érdemes belekezdeni a tv-n inkább netről letölteni reklám nélkül.Persze mindenkinek más a jó.A régebbiek közül talán a Columbo amelyiknek a fénye nem kopott meg :)Azt lelkesen végig is néztem :) Ez az Alfa nekem nem rémlik de nálam be se jönnek a HD-s csatornák így gőzöm nincs miket adnak most a kincstárin. Az tuti a Szomszédokat nem tudnám újranézni abból elég volt gyerekkoromba :)A magyar művészfilmeket utálom a régi filmek meg a 30-as 40-es évekből mind elérhetők a neten háttérnek meg jó a sárga History
300. manó2000 (válaszként erre: 298. - D2d5bb5db4)
2014. jan. 29. 20:49
Igazad van, kér tartani.
2014. jan. 29. 18:28
Én szeretek tévézni, van egy csomó jó csatorna. Ott vannak a tudományos csatornák, meg a comedy, az MTV, a TLC, Lifenetwork...én ezeken többnyire mindig találok valami érdekeset.
2014. jan. 29. 18:14

Semmit nem néz a többség a tv-n?


Akkor annak kár tartani, nálunk csomagok vannak, nem is olcsók. Csak én találok sokszor -nem nagyon, de elég jó műsorokat.

2014. jan. 29. 13:41
Persze mi is bekapcsoljuk, de sztem csak azért mert ott van a helyén a tv. :) Aztán max 1 óra és le, mert kapcsolgatjuk és semmi nézhetőt nem találunk.
2014. jan. 29. 13:31
Persze énse úgy értem a tévézést nálunk, hogy ott ülünk éjjel-nappal, és bámuljuk a korpásládát, hanem csak egyszer-egyszer bekapcsoljuk, főleg háttértévézés okán...De azt is csak akkor ha valóban amúgy nézhető műsor akad...
295. Idhikai (válaszként erre: 293. - 8bff41629d)
2014. jan. 29. 13:27
... már virágtartónak se használtam. Annyira leszívott energiailag, ha néztem... utána (vagy közben) mindig bealudtam, arra meg nincs időm... rövidke ez az élet ahhoz, hogy áttévézzem, átaludjam. :))
2014. jan. 29. 13:27
Hát nem tudom. Nekem évek óta alig van olyan műsor, amit szívesen megnézek. Csodálkozom, hogy még vannak csatornáink és nem mondjuk le. De legalább nem vagyok a tv rabja. :)
293. 8bff41629d (válaszként erre: 292. - Idhikai)
2014. jan. 29. 13:24
Azért retroműsorok, mesefilmek,ismeretterjesztő filmek nézésére,avagy DVD tartozékként használva, szerintem még mindig elfér a TV a lakásban, de másra már mi sem használjuk évek óta...Meg másra használni nem is érdemes...
292. Idhikai
2014. jan. 29. 13:21
... biztos tökjóóóók! :) Már lassan egy éve megszabadultunk a tv-től... nah... így meg mégjobb. :))
291. 8bff41629d (válaszként erre: 287. - Érdekes73)
2014. jan. 29. 13:19
Na...Hát melyik régi sorozat-film az, amelyik szerinted nem volt valóban érdekes, és szórakoztató? Nekem valahogy mind annak tünt...Még az a mai szemmel nézve már primitív történetü és bugyuta "Alfa holdbázis" is színvonalas, és szórakoztató sorozat volt ezekhez a mai celebszemét filmekhez-műsorokhoz képest...Legalábbis szerintem...Néha csak puszta nosztalgiábol újra szoktam nézni inkább még az "Alfát" is,minthogy ezeket a mai celebszemét semmiprodukciókat nézzem, ha már egyszer valamit nézni akarok...
2014. jan. 27. 18:45

Egyszerű,van távirányító,azt nézel,amit akarsz.Nálunk sportcsatornák a favoritok,aztán jönnek a tudományos csatornák.

Celebadókat nem néznénk,ha fizetnének sem.

2014. jan. 27. 18:41

Azért van néhány jó műsor.

Ridikül

Friderikusz

Váratlan utazás

Szívek szállodája

Elnök emberei

Életem értelmei

288. access
2014. jan. 27. 17:47
No Comment
287. Érdekes73 (válaszként erre: 285. - 8bff41629d)
2014. jan. 24. 09:06
Azért szerintem régen se volt minden olyan csodálatos és színvonalas csak akkor az volt.Sok régebbi film, sorozat mai szemmen elég uncsi, lapos ( még Anyukám szemével is :)) Az biztos ez a rengeteg mondvacsináltcelebszemét nem hiányzott. A gyerekek szerintem régen is sok mindent láttak hallottak mobil meg net nélkül is:) Simán jártak 13-14 évesek szórakozóhelyre és ott aztán a kutya nem ellenőrizte mit csinálnak.Annyi változás van hogy pont a rengeteg infó miatt a szülők nagy része jobban félti a gyerekét jobban vannnak kísérgetve, ellenőrizgetve ( pont a mobilon keresztül is)némileg önállótlanabbak is ezért.Szerintem inkább gyerekebbek mint az én időmben.40 éve simán elengedték a 3 évest óvodába most már a tizenévest is kísérgetik hozzák viszik.Egész más világ van.
2014. jan. 23. 13:11
Sajnos a magyar kereskedelmi csatornák műsorai egyenlők a 0-val.... Leginkább a tematikus adók, amik értelmes tartalmat tudnak adni. Pl.: AXN, HBO, majd most a FOX, stb.
285. 8bff41629d (válaszként erre: 282. - Érdekes73)
2014. jan. 23. 13:07
Így van...Én pl. nem győzök örökké hálát adni a sorsnak, hogy pont abban a korszakban lehettem gyerek, amikor még a legtovább lehetett gyereknek megmaradni egy gyereknek, és akár a tévét nézte, akár a rádiót hallgatta, akár az újságokat olvasgatta, mindenütt csak szinvonalas-érdekes témákkal-dolgokkal találkozhatott...(Múlt század 70-es-80-as évei...)Éshát még nem volt se mobiltelefon, se face, se VV, se jóskabarát, se győzőke, se celebvilág...Meg más mocsok se, ami a gyerekek szeme elé kerülhetett volna alkalomadtán óhatatlanul is...Persze ezt az állapotot ugye MESTERSÉGESEN tartotta fenn az akkori politikai hatalom,no meg persze még nem voltak akkoriban ilyen modern kütyük se,mivel még nem ért el odáig akkoriban a technikai fejlődés, de azért nem volt szerintem hülyeség az erőfeszítés a hatalom részéröl...Legalább a gyerekek megmaradhattak sokáig gyereknek, nemúgy mint manapság...Szóval csak álldani tudom az eget, hogy nem ma kell élnem a gyerekkoromat...,
284. Érdekes73 (válaszként erre: 283. - Tejespite)
2014. jan. 16. 19:52
A fem3-n megy vmi beszélgetős műsora az inkább uncsi mint provokatív vagy botrányos...
283. Tejespite (válaszként erre: 281. - Érdekes73)
2014. jan. 16. 15:21
Én a neten a hírek közt olvastam, de csak a címet a cikket nem, h Joshi Bharat egyik évekkel ezelőtti műsora miatt elsötétül a képernyő tudomisén hány órára a tv2-n....
282. Érdekes73 (válaszként erre: 280. - Mazsinka)
2014. jan. 16. 14:41
Nem az a lényeg kit milyen hatás ér hanem hogyan reagálja le.Itt meg már a szülő is beleszól vhol a dologba.Nem lehet elzárni a gyerekeket a sok szerméttől elég tudatosítani bennük hogy szemét :)Pl. facéra nem is regizhetne gyerek. Nem látom értelmét hogy 8-9 éves gyerekeket felregiznek a szüleik. Minek ? Miről marad le a gyerek ? Legyen minél tovább gyerek inkább...
281. Érdekes73 (válaszként erre: 272. - Mazsinka)
2014. jan. 16. 14:32
Szerintem bojkottálni kell és kész.Le kell carni.A retek klub semmit se érdemel.Az utóbbi évekbe az új Dallast néztem volna csak de azt is egyre későbbre nyomták egyre több reklámmal utána meg átrakták a retek2-re Eddig se voltak a kedvenceim ( nem nézem már évek óta) de most elsején aztán végképp elegem lett belőlük. Elkezdtünk nézni egy filmet délután konkrétan a Nevem Senkit. Nagy hülyeség volt mert 10 percenként volt reklám és ajánló. A reklám még hagyján de az ajánló konkrétan az Éjjel Nappal lócar ajánlójába kátrányosok valagtetoválását mutogatták kicsit elhomályosítva.Úgy ugrott egyet a gyomrom rendesen.A kukac pár hete kapott egész napos elsötétítős büntit nem tudom mit tettek érte x éve. Ezért az ajánlóért én a reteknek egy hónapos elsötétísést simán kiosztanék de rögtön :) A véleményem nem változott aki nézi retket az meg is érdemli :)
280. Mazsinka (válaszként erre: 279. - 8bff41629d)
2014. jan. 15. 14:38
Értem én, de aki hülye, az az is marad. Persze hogy sokkal jobb lenne ilyen műsorok nélkül, meg a világ néhány politikus (vagy mind) nélkül, és újabb és újabb behatások nélkül, amik pl. a gyerekeket érik, és követelik a tabletet, meg iphone-t, meg VV xy-nak öltöznek, meg a többi hülyeség. Csak fel kell menni a fb-ra, ahol 12 éves lányok a wc-ben pucsítanak... Elferdült világ ez. Megmenteni nem tudod, csak szörnyülködhetsz rajta.
279. 8bff41629d (válaszként erre: 278. - Mazsinka)
2014. jan. 15. 14:14
Én értem, csak te nem érted soha azt, hogy én miröl akarok beszélni...Az egy dolog hogy mondjuk te, avagy én leizéljük az ilyen VV6 féle műsorokat, de EZZEL SAJNOS NEM MINDENKI VAN ÍGY...És ez a jelenség az, ami felháborító dolog, és ami káros, társadalomromboló jelenség...Mivel én mindig is azokkal értettem egyet akik szerint VANNAK OLYAN HELYZETEK,amikor az egyént HASZNOS DOLOG MEGVÉDENI AKÁR MÉG SAJÁT ÖNMAGÁTOL IS...A saját, és az adott társadalom érdekében is...Nos...Ugye mint tudjuk a mai "liberális" beállítottságu világban a libsik ezt a tételt tagadják, és mindig az adott illetőre bízzák-bíznák annak eldöntését, hogy mi a jó neki...Csakhát ott a gond hogy ez az elv csak akkor működik, ha az adott társadalom ELÉG ÉRETT EGYÉNEKBÖL ÁLL...Viszont amióta a világ világ ez a dolog sohasem volt így...Ma pedig különösen nincs így...Mármint az, hogy a társadalom többsége értelmes-okos-érett egyénekböl álljon...És ezért van ez az egyre borzalmasabb mértékü leépülés minden téren a világban...
278. Mazsinka (válaszként erre: 277. - 8bff41629d)
2014. jan. 15. 14:04
Nekem eddig is leesett a tantusz. Csak szinte már vicc, hogy rettegnem kell a tévétől, mikor annyira lesz.om... érted? Nem ez az életem középpontja.
277. 8bff41629d (válaszként erre: 276. - Mazsinka)
2014. jan. 15. 14:00
Örülök neki hogy végre leesett akkor a tantusz...Szóval látod, az emberek SUNYI MANIPULÁLÁSA,szünet nélkül folyik, mindig minden felületen,és csatornán...És ez a jelenség bőven ot található még a legártalmatlanabbnak tünő netcikkekben is...Szóval légy óvatos mindig mindenütt...A tévé előtt ülve is, és a hírkereső cikkeit olvasva is...
276. Mazsinka (válaszként erre: 275. - 8bff41629d)
2014. jan. 15. 13:54
:D
275. 8bff41629d (válaszként erre: 272. - Mazsinka)
2014. jan. 15. 13:41
Nem mindegy drága Mazsinkám...És légy erős:Nemis izgatja a műsor a fantáziámat...De mivel jól láthatóan képtelen vagy szövegértelmezésre, akár többszáz oldalas dolgozatokat írsz időnként, akár nem, akkor most megpróbálom mégegyszer lassabban a lényeget:(Figyelj jól...)Tegnap olvastam a hírkeresőn egy netcikket, aminek az írója azt fejtegette a cikkében,hogy:"Micsoda dolog ez a zsigeri gyűlölet, és utálat a VV6 szereplőit illetően a netes kommentekben...Ejnye...Ejnye...Ez nem kultúremberhez méltó hozzáállás"...Nos...ERRE A CIKKRE(!!) írtam a hsz-t, egyfajta sajátos reagálásként...Érted a dolgot, avagy essek neki még egyszer hogy végre felfogd a lényeget? (Szóval NEM a VV6-rol irtam azt amit, hanem egy NETCIKKRÖL...Érted már a különbséget, avagy még mindig nem?)
2014. jan. 15. 13:40
Szerintem áltatod magadat. Nem nézed a tévét, mert sz.r, az összes műsor szenny, de azért naprakész vagy a VV-ből is, minden cikket elolvasol róla, a neten böngészel, "majdnem beregelsz" és ezen pörögsz... Pl. ami engem nem érdekel, azzal cseppet sem foglalkozok, mint amilyen az agysebészet, a CNC marás, vagy a bicikli alkatrészek. Nem megyek a fórumokra fröcsögni a CNC marás nehézségeiről, nem olvasok róla, nem vitázok róla, nem fórumozok róla, mert lesza.om. Ha valami betalál, akkor meg jössz a szövegértelmezési nehézségekkel és az akkor is neked van igazad monológgal. Egyébként tényleg szenny a műsor, de mit érdekel az téged, ki nézi? Nem mindegy? Hogyan hat ez a te életedre? SEHOGY.
2014. jan. 15. 13:37

"elmélkedni" :D

Egy valóságsóról :DD

272. Mazsinka (válaszként erre: 271. - 8bff41629d)
2014. jan. 15. 13:32
Teljesen mindegy, nem nézed, csak a neten olvasgatsz róla, vele foglalkozol, izgatja a fantáziádat, ezen kattogsz, pörögsz. Ha nem érdekel, mit foglalkozol vele? Sz.rd le, nem te fogod megmenteni a világot.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook