Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? fórum

Mi a véleményed a TV csatornák műsoráról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013. szept. 1. 15:48

Engem személy szerint nagyon zavar, hogy minden csatorna ontja az erőszakot, a trágárságot, az erkölcstelenséget.

Igen én még emlékszem arra az időre, amikor a trágárságot nem szinkronizálták a filmekben, amikor még tartalmas, léleképítő filmeket vásároltak, aminek mondanivalója is volt.


Maradi lennék, amiért herótom van a rengeteg akció és bűnügyi filmből, a rengeteg ismétlésből, abból, hogy közép- és dél-amerikai sorozatokkal vagyunk elárasztva? Vagy felháborít, hogy akár ajánlóban, akár főműsoridőben 12 éves korhatár megjelöléssel, vagy anélkül adnak le olyan filmeket, ami tömény erotika, káromlás, ocsmány beszéd?


Igen, szépkorú vagyok, de nem abból a fajtából, aki nem képes a korral haladni, tolerálni a fiatalság elkerülhetetlen velejáróit. De mindennek van határa!!


A csatornáknak elsőrendű feladata az aktuális dolgokon kívül a szórakoztatás, az ismeretek bővítése,a kultúra terjesztése, az izlés formálása lenne. Szerintem!! Ezekből most mi a célkitűzés a működtetés során?


Neked mi a véleményed?? Lehet ez ellen tenni bármit is?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook