Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményed a 67 éves újdonsült kismamáról? fórum

Mi a véleményed a 67 éves újdonsült kismamáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2007. jan. 29. 22:14
Borzasztó!Hogy tehet valaki ilyet?Ilyen idősen már lehetne egy kis esze az embernek!Szegény babák:(
2007. jan. 29. 22:02
Óriási felelőtlenség. Mi van, ha két év múlva meghal? OK, most erre mondhatjuk, hogy bárkivel történhet bármi (baleset, súlyos betegség, stb), de akkor is, a valószínűsége sokkal kisebb, mint egy 67 éves ember esetében. Még én is úgy érzem, hogy 30 évesen szülve az első, majd 32 évesen a második babámat, bizonyos szempontból már öreg leszek nekik, hát még akkor ő. :(
2007. jan. 29. 21:50
Nekem az a véleményem,hogy remélem lesz valaki aki felneveli azokat a csöpségeke ha már nem lesz az anyúkájuk.És,hogy milyen jó neki.Én is beválalnám az ikreket. : )))))
6. dee (válaszként erre: 5. - 7130b15964)
2007. jan. 29. 21:47
Jajaja
5. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Dee)
2007. jan. 29. 21:39

Mondjuk minden rosszindulat nélkül, de ki a fene hittel el, hogy az a nő nem több 55 évesnél?

Egy picit úgy érzem, hogy a kísérletre mentek, meg persze a pénzt is beszedték...

4. dee
2007. jan. 29. 21:37

Szerintem is szörnyű,fel is kell nevelni azokat a babákat.Nem egészséges dolog ez.

A tudománynak én is örülök,de az eset nem tetszik.

Kicsit fura,hogy nem ellenőrizték a papírjait a nőnek.

2007. jan. 29. 21:35
Én nagyon felelőtlen dolognak tartom! Semmi garancia nincs arra, hogy ő is 101 éves koráig fog élni! És ha néhány év múlva meghal? Mi lesz szegény gyerekekkel? Erre nem gondol?Én kb 45 éves korig tartom helyesnek az anyaság vállalását! Akkor még 100%-osan a picire tud koncentrálni egy anya, nem a lumbágójával van elfoglalva!
2007. jan. 29. 21:31

Én is is láttam, és megdöbbentem: nagyon természetellenes volt az egész.

Nagyon tudom sajnálni azokat az aranyos babákat, hogy egy már nagymama (esetleg dédmama) korú anyukájuk van.

2007. jan. 29. 21:28

Biztosan hallottátok, hogy már a második 67 életévét betöltött hölgy szült. Most éppen egy ikerterhességnek lett sikeres vége.


Kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Maga a dolog, hogy az orvosok képesek ezt elérni biztató lehet jóval fiatalabb nők esetében, akiknek a méh túl gyors öregedése miatt nem jön létre természetes úton a terhesség.


Ugyanakkor azért furcsak egy ekkora korkülönbség a gyermekek és az anya között (akinek egyébként 101 évesen hunyt el az anyukája).


Kinek, mi jutott az eszébe a híreket látva?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook