Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a vélemény, tapasztalat a KKfházi kórházról? fórum

Mi a vélemény, tapasztalat a KKfházi kórházról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
2. Juca80 (válaszként erre: 1. - Pussycatgirl)
2009. márc. 5. 16:23
Szia! Én is az Altorjayhoz járok. Júliusra vagyok kiírva. :) Félegyházán szültem a fiamat. Hát... mit is mondhatnék. A vajúdószoba nagyon jó! Van labda és bordásfal. Meg tévé is. De a szüléskor a hátadra kerülsz. És a babát utána nem adják oda, hanem 2 órás inkubátori megfigyelésre viszik. :( Ez nekem nagy szívfájdalmam. Majd próbálok alkudozni vele ez miatt. 2002-ben azt hiszem 2 baba-mama szoba volt. Szerettem volna oda kerülni, de nem volt hely. Így csak 3 óránként kaptam meg a fiamat.
2009. márc. 5. 16:02

Üdv mindenkinek. Júliusra várjuk első babánkat és Kecskeméten az Altorjaihoz járok, aki KKfházán születi a kismamáit, érdekelne ki mit tapasztalt a kórházról,az ottani ellátásról nővérekről stb. vagy ha esetleg valaki szintén az Altorjaihoz jár az is érdekelne hogyan viselkedik, mennyire segítőkész a szülés alatt

A hozzászólásokat előre is köszönöm.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook