Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a titka az ápolt göndör ill. hullámos hajnak? fórum

Mi a titka az ápolt göndör ill. hullámos hajnak? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 2. 20:13
Szép menyasszony voltál :) A hajad is nagyon klassz. Az én hajam, hullámos. Felteszek én is egy képet :)
14. renitta (válaszként erre: 13. - Jázmind)
2010. jan. 2. 09:33
Az enyém is néha lelapul a tetején,attól függ éppen hogy van levágva.Általában a felső tincseket rövidebbre vágatom igy azok jobban begöndörödnek és akkor dúsabbnak tünik a hajam meg nem vevődik annyira észre a lapulás.Amúgy én is néha kis csattal feltűzőm (ahol nem látható)a tetején:).Felteszek pár képet az adatlapomra ott megnézheted milyen a hajam.
2010. jan. 1. 21:47
nekem is inkább a közepétől hullámosodik, a tetején meg lelapul. Meg inkább a hátsó részén göndörödik, elől meg egyenesbe megy... sokan dicsérik a hajam, mert mindig úgy tűzöm fel, hogy jó legyen..de végre már lógatva is szeretném hordani.
2010. jan. 1. 21:04
Én csak Gliss kur-t teszek rá. Talán súlya van a hajamnak azért lapul le:(
11. Burkuska (válaszként erre: 9. - Renitta)
2010. jan. 1. 20:37
Nekem a balzsamtól elnehezedik:(
2010. jan. 1. 20:28
Nekem lelapul a tetején a hajam mit csináljak?
9. renitta (válaszként erre: 1. - Jázmind)
2010. jan. 1. 19:46
Szerintem a legfontosabb a balzsam használata.Én évek óta gliss kur balzsamot használok (nekem bevált)meg a fürtök kihangsúlyózására sunsilk (zöld)krémet amit nem kell kimosni.Amúgy az én hajam is természetes göndör,ritkán száritom inkább hagyom magától száradni.Néha hajhabot is használok ez attól függ milyen kedvem van :))
2010. jan. 1. 19:29
Ja, és ha teheted: esővíz. Csoda.
2010. jan. 1. 19:29

A legfontosabb, hogy ne legyen száraz.

A lányom johnson&johnson babasampont használ, vagy göndör hajra való sampont és balzsamot. Fontos a jó vágás is, bármilyen hihetetlen. Tojássárgája pakolás szintén jót tesz.

Megpróbálom feltenni a képeimhez a haját, ha akarod látni.

6. 78826dc958 (válaszként erre: 1. - Jázmind)
2010. jan. 1. 19:14

Én a fructis sampont és balzsamot használom.

Nem száritom hanem magátol szárad és ugy áll ahogy ő akar.De mivel hoszzú igy jó is.

Természetes göndör a hajam.

5. Burkuska (válaszként erre: 2. - Capylya)
2010. jan. 1. 19:05
Enyém lelapul és nincs tartása ha nem szárítom.
4. Burkuska (válaszként erre: 2. - Capylya)
2010. jan. 1. 19:04
Enyém természetes göndör:))
3. Burkuska (válaszként erre: 1. - Jázmind)
2010. jan. 1. 19:04

Szia!

Nézd meg a képem,ott valamennyire látszik a hajam.Három naponta mosom,de rengeteg múlik a samponon és a hajhabon.Van úgy,hogy ocsmány az egész fejem,aztán van,hogy nagyon jó.Mindig kísérletezek.Ki kell tapasztalni,hogy mi válik be.

Kétszer mosom meg samponnal,aztán hajhab és szárítás difuzoros hajszárítóval.

2010. jan. 1. 19:02

Az enyém is hosszú göndör, bár dauerolt, így még jobban kell vigyáznom rá.

Nivea sampont használok rá (barnát), és valamilyen balzsamot, ebből a drága semmivel sem tud többet, mint az olcsó. Aztán van még gliss kur balzsamom is, ez szárazon is teheted a hajadra, nem kell kimosni. És ritkán használok taft göndörítő hajhabot. Tudom, hogy egyszerre sok pénz beszerezni, az összeset, de nem egyszerre fogynak el. Szárítani csak nagyon ritkán szoktam, szebb lesz szerintem ha magától szárad meg.

2010. jan. 1. 18:42
Hosszú göndör inkább erősen hullámos hajam van, de ez nem mindig látszik. 20 éves vagyok és eddig nem igazán foglalkoztam az ápolásával. Mindig olyan sampont használtam, ami éppen itthon volt. Ennek véget szeretnék vetni. Kérlek írjátok le, ti hogyan kezelitek a hajatokat, a hajmosástól a szárításig. Na meg, hogy milyen szereket használtok, hogy szép hajatok legyen. Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook