Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a teendő, ha valakinek becsípődött a dereka? (Háton vagy hason tanácsos feküdnie?) fórum

Mi a teendő, ha valakinek becsípődött a dereka? (Háton vagy hason tanácsos feküdnie?) (tudásbázis kérdés)

8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Egresbokor)
2013. máj. 10. 19:46
Igen ,ez a poz,itt jol korul van irva:)
7. egresbokor (válaszként erre: 1. - Csak18)
2013. máj. 10. 19:17

úgy feküdj, mintha széken ülnél :) Hátad kemény talajon, lábad csípőben és térdben derékszögben hajlítva. Én az ágy elé szoktam feküdni, lábszáram végig az ágyon, combom meg az ágy szélének támasztom, így nem fárasztó.

Jobbulást, nekem többször volt, és bármennyire fáj, az ideg akkor fog kiszabadulni, ha mozogsz :(

6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Csak18)
2013. máj. 10. 15:26

Ami kilazitja: hatasra fexel es vki odatol a labszarad ala egy szeket,amire rarakja a labadat,nagyn ovatosan. Igy lazujjjaaaa vagy negyed ora-20 percet minimum. Visznt ne legyen hideg a talaj, vmit tegyetek ala. Nem art bevenni fajdalomcsillapitot es izomlazitot,pl.mydeton.

Jbbulast!

Csak aztan probald is ki, mert az olvasas nem gyogyit es ne uldogelj!

5. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Csak18)
2013. máj. 10. 15:17
A lányomnak azt tanácsolták , h függeszkedjen , kapaszkodjon valami korlátba és próbáljon lógni rajta , meg lépcsőzést , szobabiciklit + fájdalomcsillapítót . Szörnyű lehet egy ilyen eset , pláne ha többször is előfordul , és hosszabb ideid tart .
4. Zsú1965 (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2013. máj. 10. 14:30

Még jobb, ha székre rakod a lábad, és így kényelmesebb is.

Ha igazán becsípődött, úgyse nagyon tudzs hason feküdni...

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csak18)
2013. máj. 10. 14:07

Háton.

Meg nem ártana némi gyógyszer sem.

2013. máj. 10. 14:05
Kemény felületen (szőnyegen) háton, talpra húzott lábakkal. Ez a legjobb recept. :)
2013. máj. 10. 13:58
Mi a teendő, ha valakinek becsípődött a dereka? (Háton vagy hason tanácsos feküdnie?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook